Church Management System - en to af translation catalogue (941 entries)

en:  Access Right
af:  Toegangsreg

en:  Days
af:  Dae

en:  Seats
af:  Sitplekke

en:  Sermon Information
af:  Preekinligting

en:  Spiritual Gift Information
af:  Geestelike geskenkinligting

en:  To
af:  Om

en: &nbsp;Fri
af: Vr

en: &nbsp;Mon
af: Ma

en: &nbsp;Sat
af: Sat

en: &nbsp;Sun
af: Son

en: &nbsp;Thu
af: Do

en: &nbsp;Tue
af: Di

en: &nbsp;Wed
af: Wen

en: (Date:
af: (Datum:

en: (Day:
af: (Dag:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
af: (gefiltreer uit _MAX_ totale inskrywings)

en: -Time)
af: - Tyd)

en: 1 Time
af: 1 Tyd

en: 12/31/2022
af: 31/12/2022

en: : activate to sort column ascending
af: : aktiveer om kolom stygend te sorteer

en: : activate to sort column descending
af: : aktiveer om kolom dalend te sorteer

en: ADD
af: VOEG TOE

en: Absent
af: Afwesig

en: Access Rights
af: Toegangsregte

en: Account
af: Rekening

en: Account Settings
af: Rekeninginstellings

en: Accountant
af: Rekenmeester

en: Accountant Access Right
af: Rekenmeester Toegangsreg

en: Accountant Email
af: Rekenmeester e-pos

en: Accountant Name
af: Rekenmeester Naam

en: Action
af: Aksie

en: Active
af: Aktief

en: Activities
af: Aktiwiteite

en: Activity
af: Aktiwiteit

en: Activity Attendance
af: Aktiwiteit bywoning

en: Activity Attendance List
af: Aktiwiteitbywoningslys

en: Activity Attendance Report
af: Aktiwiteitsbywoningsverslag

en: Activity Category
af: Aktiwiteitskategorie

en: Activity Category Name
af: Aktiwiteit Kategorie Naam

en: Activity Details
af: Aktiwiteit Besonderhede

en: Activity End Date
af: Aktiwiteit Einddatum

en: Activity End Time
af: Aktiwiteit Eindtyd

en: Activity End Time*
af: Aktiwiteit Eindtyd*

en: Activity Information
af: Aktiwiteitsinligting

en: Activity Name
af: Aktiwiteit Naam

en: Activity Page Link
af: Aktiwiteit Bladsy skakel

en: Activity Record End Time
af: Aktiwiteit Rekord Eindtyd

en: Activity Record Start Time
af: Aktiwiteit Rekord Begin Tyd

en: Activity Reoccurence
af: Aktiwiteit Herhaling

en: Activity Report
af: Aktiwiteitsverslag

en: Activity Report By Month
af: Aktiwiteitsverslag volgens maand

en: Activity Reports
af: Aktiwiteitsverslae

en: Activity Start Date
af: Aktiwiteit begin datum

en: Activity Start Time
af: Aktiwiteit Begin Tyd

en: Activity Start Time*
af: Aktiwiteit begin tyd*

en: Activity Title
af: Aktiwiteit Titel

en: Activity Venue
af: Aktiwiteitsplek

en: Add
af: Voeg by

en: Add Accountant
af: Voeg Rekenmeester by

en: Add Activity
af: Voeg aktiwiteit by

en: Add Activity Category
af: Voeg Aktiwiteitskategorie by

en: Add Activity Template
af: Voeg aktiwiteitsjabloon by

en: Add Document
af: Voeg dokument by

en: Add Donation Template
af: Voeg skenkingsjabloon by

en: Add Donation Type
af: Voeg skenkingstipe by

en: Add Equipment
af: Voeg toerusting by

en: Add Expense
af: Voeg uitgawe by

en: Add Family Member
af: Voeg familielid by

en: Add Group
af: Voeg groep by

en: Add Group Member
af: Voeg groeplid by

en: Add Income
af: Voeg inkomste by

en: Add Income Template
af: Voeg inkomste sjabloon by

en: Add Member
af: Voeg lid by

en: Add Members
af: Voeg lede by

en: Add Message
af: Voeg boodskap by

en: Add Ministry
af: Voeg Bediening by

en: Add Ministry Member
af: Voeg Bedieninglid by

en: Add Notice
af: Voeg kennisgewing by

en: Add Notice Admin Template
af: Voeg kennisgewing-admin-sjabloon by

en: Add Notice Email Template
af: Voeg kennisgewing-e-possjabloon by

en: Add Notice Template
af: Voeg kennisgewingsjabloon by

en: Add Or Remove
af: Voeg by of verwyder

en: Add Other User in System Template
af: Voeg ander gebruiker by in stelselsjabloon

en: Add Other User in system Template
af: Voeg ander gebruiker by stelselsjabloon

en: Add Pastoral
af: Voeg Pastoraal by

en: Add Pastoral Template
af: Voeg pastorale sjabloon by

en: Add Pledge
af: Voeg belofte by

en: Add Pledges
af: Voeg beloftes by

en: Add Pledges Template
af: Voeg beloftes sjabloon by

en: Add Reservation
af: Voeg bespreking by

en: Add Room
af: Voeg kamer by

en: Add Sell Gift
af: Voeg Verkoopgeskenk by

en: Add Sermon
af: Voeg Preek by

en: Add Sermon List
af: Voeg preeklys by

en: Add Sermon Template
af: Voeg Preeeksjabloon by

en: Add Service
af: Voeg diens by

en: Add Service Template
af: Voeg dienssjabloon by

en: Add Service Type
af: Voeg dienstipe by

en: Add Song
af: Voeg liedjie by

en: Add Song Category
af: Voeg liedjiekategorie by

en: Add Song Template
af: Voeg liedjie-sjabloon by

en: Add Spiritual Gift
af: Voeg geestelike gawe by

en: Add Spiritual Gifts
af: Voeg geestelike gawes by

en: Add Transaction
af: Voeg transaksie by

en: Add Transaction Template
af: Voeg transaksiesjabloon by

en: Add Venue
af: Voeg Venue by

en: Address
af: Adres

en: Address Information
af: Adresinligting

en: Adults
af: Volwassenes

en: All Accountants
af: Alle Rekenmeesters

en: All Day
af: Heeldag

en: All Members
af: Alle Lede

en: All Selected
af: Alles gekies

en: All rights reserved.
af: Alle regte voorbehou.

en: Allow multiple reservation in the same period
af: Laat verskeie besprekings in dieselfde tydperk toe

en: Amount
af: Bedrag

en: Applicant
af: Aansoeker

en: Approve
af: Keur goed

en: Are you sure want to delete this record?
af: Wil jy seker hierdie rekord uitvee?

en: Are you sure you want to delete this record?
af: Is jy seker jy wil hierdie rekord uitvee?

en: Attendance
af: Bywoning

en: Attendance Date
af: Bywoningsdatum

en: Attendance List
af: Bywoningslys

en: Attendance Report
af: Bywoningsverslag

en: Attendance Reports
af: Bywoningsverslae

en: Attendance Status
af: Bywoning Status

en: Attendance Type
af: Soort bywoning

en: Attendance saved successfully!
af: Bywoning suksesvol gestoor!

en: Attendance successfully saved!
af: Bywoning suksesvol gestoor!

en: Attendence Date
af: Bywoningsdatum

en: Audio
af: Oudio

en: Auguest
af: Augustus

en: August
af: Augustus

en: Australian Dollar
af: Australiese dollar

en: Available
af: Beskikbaar

en: Back to wp-admin
af: Terug na wp-admin

en: Bank Transfer
af: Bankoorplasing

en: Baptist Date
af: Baptiste datum

en: Bill To :
af: Rekening aan:

en: Birth Date
af: Geboortedatum

en: Birthday Date
af: Verjaarsdag Datum

en: Birthday List
af: Verjaardag Lys

en: Book
af: Boek

en: Brazilian Real
af: Brasiliaanse Real

en: Brother
af: Broer

en: Calendar
af: Kalender

en: Campaign
af: Veldtog

en: Campaign Tests Not Sent!
af: Veldtogtoetse nie gestuur nie!

en: Campaign Tests Sent!
af: Veldtogtoetse gestuur!

en: Campaign list
af: Veldtog lys

en: Canadian Dollar
af: Kanadese Dollar

en: Capacity
af: Kapasiteit

en: Capacity Seats
af: Kapasiteit sitplekke

en: Cash
af: Kontant

en: Category Name
af: Kategorie Naam

en: Check
af: Tjek

en: Check In
af: Inboek

en: Check In Date
af: Inklokdatum

en: Check Out Date
af: Uitklokdatum

en: Check-In
af: Inboek

en: Check-In Information
af: Inklokinligting

en: Check-In church venue Template
af: Inklok kerk venue Sjabloon

en: Check-In successfully
af: Inklok suksesvol

en: Check-Out
af: Uitteken

en: Check-Out From Church Venue Template
af: Uitklok vanaf Kerklokaal Sjabloon

en: Check-in Date
af: Inklokdatum

en: Check-out Date
af: Uitklokdatum

en: Check-out successfully
af: Uitklok suksesvol

en: Cheked-in Date
af: Inklokdatum

en: Cheked-out Date
af: Uitgeboekte datum

en: Children
af: Kinders

en: Choose Image
af: Kies Beeld

en: Choose image
af: Kies prent

en: Church Address
af: Kerkrede

en: Church Header Logo
af: Kerkhooflogo

en: Church Management
af: Kerkbestuur

en: Church Management System
af: Kerkbestuurstelsel

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
af: Kerkbestuurstelsel vir wordpress-inprop is die ideale manier om die volledige kerkbedryf te bestuur. Dit het verskillende gebruikersrolle soos lid-, vrywilliger-, rekenmeester- en admin-gebruikers.

en: Church Name
af: Kerk Naam

en: City
af: Stad

en: Class
af: Klas

en: Close
af: Naby

en: Comment
af: Lewer kommentaar

en: Compose
af: Komponeer

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Contact Information
af: Kontak inligting

en: Copyright
af: Kopiereg

en: Country
af: Land

en: Country Code
af: Landelike kode

en: Create Expense Entry
af: Skep uitgawe-inskrywing

en: Create Income Entry
af: Skep inkomste-inskrywing

en: Current Password
af: huidige Sleutelwoord

en: Czech Koruna
af: Tsjeggiese kroon

en: Daily
af: Daagliks

en: Danish Krone
af: Deense kroon

en: Datatable
af: Datatabel

en: Datatable Header Settings
af: Datatabelkop-instellings

en: Date
af: Datum

en: Date :
af: Datum:

en: Date Format
af: Datum formaat

en: Date Type
af: Datum tipe

en: Date of Birth
af: Geboortedatum

en: Daughter
af: Dogter

en: Dec
af: Des

en: December
af: Desember

en: December 12, 2022
af: 12 Desember 2022

en: Delete
af: Vee uit

en: Delete All
af: Vee alles uit

en: Demographics
af: Demografie

en: Description
af: Beskrywing

en: Description :
af: Beskrywing:

en: Details
af: Besonderhede

en: Details Room:
af: Besonderhede Kamer:

en: Display Name
af: Vertoon Naam

en: Do not have any active bookings
af: Het geen aktiewe besprekings nie

en: Documant Name
af: Dokument Naam

en: Document
af: Dokument

en: Document Created By
af: Dokument geskep deur

en: Document Created Date
af: Dokument geskep datum

en: Document Details
af: Dokumentbesonderhede

en: Document Information
af: Dokumentinligting

en: Document Name
af: Dokument Naam

en: Domain
af: domein

en: Donate
af: skenk

en: Donation Amount
af: Skenking Bedrag

en: Donation Date
af: Donasie datum

en: Donation Details
af: Skenking Besonderhede

en: Donation List
af: Lys van skenkings

en: Donation Name
af: Donasie Naam

en: Donation Type
af: Soort skenking

en: Donation Type Name
af: Donasie Tipe Naam

en: Download
af: Aflaai

en: Download File
af: Aflaai leêr

en: Download Report
af: Laai Verslag af

en: Download Reports
af: Laai verslae af

en: Download!
af: Aflaai!

en: Draft
af: Konsep

en: Edit
af: Wysig

en: Edit Accountant
af: Rekenmeester wysig

en: Edit Activity
af: Wysig aktiwiteit

en: Edit Document
af: Wysig dokument

en: Edit Expense
af: Wysig uitgawe

en: Edit Family Member
af: Wysig familielid

en: Edit Group
af: Wysig groep

en: Edit Income
af: Wysig inkomste

en: Edit Member
af: Wysig lid

en: Edit Ministry
af: Wysig Ministerie

en: Edit Notice
af: Wysig kennisgewing

en: Edit Pastoral
af: Wysig Pastoraal

en: Edit Pledges
af: Wysig beloftes

en: Edit Reservation
af: Wysig bespreking

en: Edit Room
af: Wysig kamer

en: Edit Sell Gift
af: Wysig Verkoop geskenk

en: Edit Sell Gifts
af: Wysig Verkoop geskenke

en: Edit Sermon
af: Redigeer Preek

en: Edit Sermon List
af: Wysig preeklys

en: Edit Service
af: Wysig diens

en: Edit Song
af: Wysig liedjie

en: Edit Spiritual Gift
af: Wysig Geestelike Gawe

en: Edit Transaction
af: Wysig transaksie

en: Edit Venue
af: Wysig Venue

en: Education
af: Onderwys

en: Email
af: E-pos

en: Email ID
af: E-pos identiteit

en: Email Subject
af: E-pos Onderwerp

en: Email Template
af: E-pos sjabloon

en: Email id
af: E-pos identiteit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enable Notifications
af: Aktiveer kennisgewings

en: Enable Sandbox
af: Aktiveer Sandbox

en: End Date
af: Einddatum

en: End Date should be greater than Start Date
af: Einddatum moet groter as Begindatum wees

en: End Date should be greater than Start Date.
af: Einddatum moet groter as Begindatum wees.

en: End Time
af: Eind tyd

en: End Time should be greater than Start Time
af: Eindtyd moet groter as Begintyd wees

en: End Time should be greater than Start Time.
af: Eindtyd moet groter as Begintyd wees.

en: Entry
af: Inskrywing

en: Envato License key
af: Envato lisensie sleutel

en: Equipment
af: Toerusting

en: Equipment Name
af: Toerusting Naam

en: Equipments
af: Toerusting

en: Expected Check Out Date
af: Verwagte Uitklokdatum

en: Expected Check-out Date
af: Verwagte uitklokdatum

en: Expense
af: Uitgawe

en: Expense Amount
af: Uitgawe Bedrag

en: Expense Entries
af: Onkoste-inskrywings

en: Expense Information
af: Uitgawe inligting

en: Expense Label
af: Uitgawe Etiket

en: Expense List
af: Uitgawes lys

en: Expense Report
af: Uitgawe verslag

en: Expenses
af: Uitgawes

en: Export CSV
af: Voer CSV uit

en: Family Member
af: Familielid

en: Family Member Name & Email
af: Familielid Naam & E-pos

en: Family Members
af: Familielede

en: Family member
af: Familielid

en: Family member Access Right
af: Familielid Toegangsreg

en: Father
af: Vader

en: Fax
af: Faks

en: February
af: Februarie

en: Female
af: Vroulik

en: File size limit 2 MB allow.
af: Lêergrootte limiet 2 MB toelaat.

en: Finance/Payment Reports
af: Finansies/Betalingsverslag

en: First
af: Eerstens

en: First Name
af: Eerste naam

en: Footer Description
af: Voetskrifbeskrywing

en: Footer setting
af: Voetskrif instelling

en: Forgot your password?
af: Het jy jou wagwoord vergeet?

en: Frequency
af: Frekwensie

en: Frequency Number Of Time
af: Frekwensie Aantal Tyd

en: Frequency Number of Time
af: Frekwensie Aantal Tyd

en: From
af: Van

en: From :
af: Van :

en: From:
af: Van:

en: Full Day
af: Volle dag

en: Full Name
af: Volle naam

en: GENERAL SETTINGS
af: ALGEMENE INSTELLINGS

en: Gender
af: Geslag

en: General
af: Algemeen

en: General Setting
af: Algemene instelling

en: General Settings
af: Algemene instellings

en: Gift
af: Geskenk

en: Gift Assigned  successfully
af: Geskenk suksesvol toegewys

en: Gift Assigned successfully
af: Geskenk suksesvol toegewys

en: Gift Got Date
af: Geskenk gekry datum

en: Gift Invoice Number
af: Geskenkfaktuurnommer

en: Gift Name
af: Geskenk Naam

en: Gift Price
af: Geskenk prys

en: Gift Type
af: Tipe geskenk

en: Gifts
af: Geskenke

en: Give Donation
af: Gee skenking

en: Give Gift
af: Gee geskenk

en: Give Gift To Member
af: Gee Geskenk Aan Lid

en: Give This Gift
af: Gee Hierdie Geskenk

en: Go
af: Gaan

en: Grand Total
af: Groot totaal

en: Grand Total :
af: Groot totaal :

en: Graph
af: Grafiek

en: Group
af: Groep

en: Group Details
af: Groepbesonderhede

en: Group Image
af: Groepbeeld

en: Group Information
af: Groepinligting

en: Group List
af: Groeplys

en: Group Member
af: Groeplid

en: Group Members Added successfully
af: Groeplede is suksesvol bygevoeg

en: Group Name
af: Groep Naam

en: Group Name :
af: Groep Naam:

en: Groups
af: Groepe

en: Guest Speaker
af: Gasspreker

en: Header
af: Opskrif

en: Hungarian Forint
af: Hongaarse forint

en: Husband
af: Man

en: INVOICE
af: FAKTUUR

en: Image
af: Beeld

en: Import CSV
af: Voer CSV in

en: Inbox
af: Inkassie

en: Income
af: Inkomste

en: Income & Expense Report
af: Inkomste & Uitgawe Verslag

en: Income Amount
af: Inkomste Bedrag

en: Income Entries
af: Inkomste-inskrywings

en: Income Information
af: Inkomste inligting

en: Income Label
af: Inkomste Etiket

en: Income List
af: Inkomste Lys

en: Income Report
af: Inkomsteverslag

en: Income Title
af: Inkomste titel

en: Income label
af: Inkomste etiket

en: Income, Expense & Net Profit
af: Inkomste, uitgawes en netto wins

en: Indian Rupee
af: Indiese roepee

en: Invoice Number
af: Faktuurnommer

en: Invoice Prefix
af: Faktuurvoorvoegsel

en: Invoice Prefix Setting
af: Faktuurvoorvoegselinstelling

en: Invoice label
af: Faktuur etiket

en: Invoice, Mail
af: Faktuur, Pos

en: Invoices
af: Fakture

en: Israeli New Sheqel
af: Israeliese nuwe sikkel

en: Issue By
af: Uitgawe Deur

en: January
af: Januarie

en: Japanese Yen
af: Japannese jen

en: Join Church Date
af: Sluit aan by Kerk Datum

en: Join Date
af: Sluit aan by datum

en: Join Date
af: Sluit aan by datum

en: July
af: Julie

en: June
af: Junie

en: Last
af: Laaste

en: Last 12 Months
af: Laaste 12 maande

en: Last 3 Months
af: Laaste 3 maande

en: Last 6 Months
af: Laaste 6 maande

en: Last Month
af: Verlede maand

en: Last Name
af: Van

en: Last Week
af: Verlede week

en: Last Year
af: Laas jaar

en: Licence Settings
af: Lisensie-instellings

en: Loading...
af: Laai tans...

en: Log Out
af: Teken uit

en: Login Information
af: Aanmelding inligting

en: Login Link
af: Teken in skakel

en: Login Page Link
af: Teken in bladsy skakel

en: Logout
af: Teken uit

en: Mail Chimp API key
af: Mail Chimp API-sleutel

en: Mail Template
af: Pos sjabloon

en: Mail chimp API key
af: Mail sjimpansee API sleutel

en: MailChimp list
af: MailChimp lys

en: Mailing list
af: Poslys

en: Malaysian Ringgit
af: Maleisiese Ringgit

en: Male
af: Manlik

en: Management
af: Bestuur

en: Management Access Right
af: Bestuurstoegangsreg

en: Mar
af: Mrt

en: March
af: Maart

en: Marital Status
af: Huwelikstatus

en: Married
af: Getroud

en: Max-Limit
af: Maksimum limiet

en: May
af: Mei

en: Member
af: Lid

en: Member Access Right
af: Lidtoegangsreg

en: Member Added In Group Template
af: Lid bygevoeg in groepsjabloon

en: Member Added In Ministry Template
af: Lid bygevoeg in Bediening-sjabloon

en: Member Approved By Admin Template
af: Lid Goedgekeur Deur Admin Sjabloon

en: Member Approved successfully
af: Lid is suksesvol goedgekeur

en: Member Attendance Report
af: Lid Bywoningsverslag

en: Member CSV Uploaded Successfully.
af: Lid CSV is suksesvol opgelaai.

en: Member Id
af: Lidmaatskapnommer

en: Member Information
af: Lid inligting

en: Member List
af: Lidmaatskapnommer

en: Member Name
af: Lid Naam

en: Member Name & Email
af: Lid Naam & E-pos

en: Member Removed Successfully From The Group.
af: Lid is suksesvol uit die groep verwyder.

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
af: Lid Suksesvol uit die Ministerie verwyder.

en: Members
af: Lede

en: Menu
af: Spyskaart

en: Message
af: Boodskap

en: Message Comment
af: Boodskap Kommentaar

en: Message Content
af: Boodskap inhoud

en: Message Details
af: Boodskap besonderhede

en: Message For
af: Boodskap Vir

en: Message Received Template
af: Boodskap ontvang sjabloon

en: Message To
af: Boodskap aan

en: Message deleted successfully
af: Boodskap is suksesvol uitgevee

en: Message sent successfully
af: Boodskap suksesvol gestuur

en: Message successfully Sent.
af: Boodskap suksesvol gestuur.

en: Messages
af: Boodskappe

en: Method
af: Metode

en: Mexican Peso
af: Mexikaanse peso

en: Middle Name
af: Middelnaam

en: Ministry
af: Bediening

en: Ministry Attendance
af: Bediening bywoning

en: Ministry Attendance List
af: Bediening Bywoningslys

en: Ministry Attendance Report
af: Ministerie Bywoningsverslag

en: Ministry Details
af: Bediening Besonderhede

en: Ministry Image
af: Bediening Beeld

en: Ministry Information
af: Ministerie Inligting

en: Ministry List
af: Bediening Lys

en: Ministry Member
af: Ministerie lid

en: Ministry Members Added successfully
af: Bedieninglede suksesvol bygevoeg

en: Ministry Name
af: Bediening Naam

en: Ministry Name :
af: Bediening Naam:

en: Mobile No.
af: Selfoon nommer.

en: Mobile Number
af: Selfoon nommer

en: Month
af: Maand

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Mother
af: Moeder

en: Multiple Booking Possible
af: Meervoudige bespreking moontlik

en: Multiple Reservation
af: Meervoudige bespreking

en: N/A
af: NVT

en: Name
af: Naam

en: Name Of Church
af: Naam Van Kerk

en: Name Of Church
af: Naam Van Kerk

en: Name Of Sender
af: Naam van Sender

en: Name of Admin
af: Naam van Admin

en: Name of Member
af: Naam van lid

en: Name of Memeber
af: Naam van lid

en: Name of Receiver
af: Naam van Ontvanger

en: Name of User
af: Naam van gebruiker

en: Net Profit
af: Netto wins

en: Net Profit/Loss
af: Netto wins/verlies

en: New Password
af: Nuwe Wagwoord

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
af: Nuwe wagwoord en bevestig wagwoord het nie ooreenstem nie.

en: New Zealand Dollar
af: Nieu-Seelandse dollar

en: News Letter
af: Nuusbrief

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Next
af: Volgende

en: No
af: Geen

en: No Data Availabel
af: Geen data beskikbaar nie

en: No Data Available
af: Geen data beskikbaar nie

en: No Family Member
af: Geen familielid nie

en: No Group
af: Geen groep nie

en: No Groups
af: Geen groepe nie

en: No History available
af: Geen geskiedenis beskikbaar nie

en: No Of Family Members
af: Aantal Familielede

en: No Upcoming Activity
af: Geen komende aktiwiteit nie

en: No Upcoming Birthday
af: Geen komende verjaarsdag nie

en: No Upcoming Donations list
af: Geen lys van komende skenkings nie

en: No Upcoming Group
af: Geen opkomende groep nie

en: No Upcoming Invoice list
af: Geen komende faktuurlys nie

en: No Upcoming Ministry
af: Geen opkomende bediening nie

en: No Upcoming Reservation
af: Geen komende bespreking nie

en: No Upcoming Sell Gift
af: Geen komende verkoopgeskenk nie

en: No any document
af: Geen dokument nie

en: No any member yet.
af: Nog geen lid nie.

en: No data available in table
af: Geen data beskikbaar in tabel nie

en: No matching records found
af: Geen ooreenstemmende rekords gevind nie

en: No of Member
af: No van lid

en: No of Ministry
af: No van Ministerie

en: No of Times
af: Aantal tye

en: No. of Amount
af: No. van Bedrag

en: None
af: Geen

en: Norwegian Krone
af: Noorse kroon

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
af: Let wel: logo-grootte moet 190 X 56 PX wees en kleur moet wit wees.

en: Notice
af: Kennisgewing

en: Notice Approved
af: Kennisgewing goedgekeur

en: Notice By
af: Kennisgewing deur

en: Notice Comment
af: Kennisgewing Kommentaar

en: Notice Content
af: Kennisgewing inhoud

en: Notice Details
af: Kennisgewing Besonderhede

en: Notice End Date
af: Kennisgewing Einddatum

en: Notice Information
af: Kennisgewinginligting

en: Notice List
af: Kennisgewinglys

en: Notice Page Link
af: Kennisgewing Bladsyskakel

en: Notice Start Date
af: Kennisgewing Begindatum

en: Notice Start Date To End Date
af: Kennisgewing Begindatum Tot Einddatum

en: Notice Title
af: Kennisgewing Titel

en: Notifications
af: Kennisgewings

en: Number Of Family Member
af: Getal Familielid

en: Number of Participant
af: Aantal deelnemers

en: Occupation
af: Beroep

en: Occupied
af: Beset

en: Oct
af: Okt

en: Octomber
af: Oktober

en: Official Phone Number
af: Amptelike telefoonnommer

en: On this Date and time already booked reservation
af: Op hierdie Datum en tyd reeds bespreek bespreking

en: Only CSV file are allow.
af: Slegs CSV-lêer word toegelaat.

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
af: Slegs dokument-, PDF-, PPT- en XML-lêer word toegelaat.

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
af: Slegs JPG-, PNG-, JPEG-, GIF-lêers word toegelaat.

en: Only PDF files are allowed!
af: Slegs PDF-lêers word toegelaat!

en: Only audio formats files are allowed!
af: Slegs oudioformate-lêers word toegelaat!

en: Only image files are allowed!
af: Slegs beeldlêers word toegelaat!

en: Only image formats are allow.
af: Slegs beeldformate word toegelaat.

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
af: Slegs jpeg-, jpg-, png- en gif-lêers word toegelaat!.

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
af: Slegs jpeg jpg png- en gif-lêers word toegelaat!.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
af: Slegs jpg jpeg png- en gif-lêers word toegelaat!.

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
af: Slegs jpg-, jpeg-, png- en gif-lêers word toegelaat!.

en: Only video formats files are allowed!
af: Slegs videoformate-lêers word toegelaat!

en: Other
af: Ander

en: Other End Time should be greater than Start Time
af: Ander eindtyd moet groter as begintyd wees

en: Other Informaiton
af: Ander inligting

en: Other Information
af: Ander inligting

en: Other Logo
af: Ander logo

en: Other Service Date
af: Ander diensdatum

en: Other Service End Time
af: Ander Diens Eindtyd

en: Other Service Start Time
af: Ander diensbegintyd

en: Other Service Type
af: Ander tipe diens

en: Other Start Time To End time
af: Ander Begin Tyd Tot Eind Tyd

en: Other Title
af: Ander titel

en: Other title
af: Ander titel

en: Out of
af: Uit

en: OwnData
af: Eie Data

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
af: PAYPAL BETALINGSINSTELLING

en: Page Link
af: Bladsy skakel

en: Paid
af: Betaal

en: Part Paid
af: Gedeeltelik betaal

en: Participant Capacity
af: Deelnemer kapasiteit

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
af: Deelnemerwaarde moet minder as of gelyk wees aan die kapasiteit

en: Password
af: Wagwoord

en: Pastoral
af: Pastoraal

en: Pastoral Date
af: Pastorale datum

en: Pastoral Description
af: Pastorale beskrywing

en: Pastoral Details
af: Pastorale Besonderhede

en: Pastoral Information
af: Pastorale inligting

en: Pastoral List
af: Pastorale Lys

en: Pastoral Page Link
af: Pastorale Bladsyskakel

en: Pastoral Time
af: Pastorale Tyd

en: Pastoral Title
af: Pastorale titel

en: Pay Method
af: Betaalmetode

en: Payment
af: Betaling

en: Payment Data
af: Betaling Data

en: Payment Link
af: Betaling skakel

en: Payment Method
af: Betalings metode

en: Payment Prefix
af: Betaling Voorvoegsel

en: Payment Prefix Setting
af: Betaalvoorvoegselinstelling

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
af: Betaling ontvang teen transaksiefaktuursjabloon

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
af: Betaling ontvang teen transaksiefaktuursjabloon

en: Payment Report
af: Betalingsverslag

en: Payment Report By Month
af: Betalingsverslag per maand

en: Payment Status
af: Betalingstatus

en: Payment Type
af: Tipe van betaling

en: Paypal Email Id
af: Paypal e-pos ID

en: Period
af: Tydperk

en: Personal Information
af: Persoonlike inligting

en: Personal Information
af: Persoonlike inligting

en: Philippine Peso
af: Filippynse peso

en: Phone
af: Foon

en: Phone No
af: Telefoon nommer

en: Photo
af: Foto

en: Please Enter Confirm Password.
af: Voer asseblief Bevestig wagwoord in.

en: Please Enter New Password.
af: Voer asseblief nuwe wagwoord in.

en: Please Select Activity
af: Kies asseblief Aktiwiteit

en: Please Select Ministry
af: Kies asseblief Bediening

en: Please Select atleast One Image.
af: Kies asseblief ten minste een prent.

en: Please at least one member
af: Asseblief ten minste een lid

en: Please fill out all the required fields
af: Vul asseblief al die vereiste velde in

en: Please provide correct Envato purchase key.
af: Verskaf asseblief die korrekte Envato-aankoopsleutel.

en: Please select at least one record.
af: Kies asseblief ten minste een rekord.

en: Please select atleast one users to reply
af: Kies asseblief ten minste een gebruiker om te antwoord

en: Pledge Invoice Number
af: Pandfaktuurnommer

en: Pledges
af: Beloftes

en: Pledges Amount
af: Belofte Bedrag

en: Pledges Details
af: Beloftes Besonderhede

en: Pledges End Date
af: Beloftes Einddatum

en: Pledges Entries
af: Belofte Inskrywings

en: Pledges Information
af: Beloftes Inligting

en: Pledges List
af: Geloftelys

en: Pledges Page Link
af: Beloftes Bladsy Skakel

en: Pledges Start Date
af: Beloftes Begindatum

en: Pledges Total Amount
af: Belofte Totale Bedrag

en: Pledges frequecy
af: Belofte frekwensie

en: Polish Zloty
af: Poolse zloty

en: Pound Sterling
af: Britse pond

en: Present
af: Bied aan

en: Previous
af: Vorige

en: Price
af: Prys

en: Print
af: Druk

en: Processing...
af: Verwerk tans …

en: Product
af: Produk

en: Profile Image
af: Profielbeeld

en: Profile picture updated successfully.
af: Profielfoto is suksesvol opgedateer.

en: Publish
af: Publiseer

en: Record End Time
af: Rekord Eind Tyd

en: Record End Time should be greater than Start Time.
af: Rekordeindtyd moet groter as Begintyd wees.

en: Record Start Time
af: Teken begintyd op

en: Record Updated Successfully.
af: Rekord suksesvol opgedateer.

en: Record Updated successfully
af: Rekord suksesvol opgedateer

en: Record deleted successfully
af: Rekord suksesvol uitgevee

en: Record inserted successfully
af: Rekord suksesvol ingevoeg

en: Record inserted successfully.
af: Rekord suksesvol ingevoeg.

en: Record updated successfully
af: Rekord suksesvol opgedateer

en: Record updated successfully.
af: Rekord suksesvol opgedateer.

en: Recurrence
af: Herhaling

en: Registration
af: Registrasie

en: Registration Email Template
af: Registrasie e-pos sjabloon

en: Registration Email Template
af: Registrasie e-pos sjabloon

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
af: Registrasie voltooi. Jou rekening aktief nadat admin kan goedkeur.

en: Regular Member
af: Gereelde lid

en: Rehearsal
af: Oefening

en: Relation
af: Verhouding

en: Religion Information
af: Geloofsinligting

en: Repeat Date
af: Herhaal datum

en: Reply
af: Antwoord

en: Reply By :
af: Antwoord deur:

en: Reply To :
af: Antwoord op :

en: Report
af: Rapporteer

en: Reports
af: Berigte

en: Request Before Days
af: Versoek voor dae

en: Reservation
af: Bespreking

en: Reservation Details
af: Besprekingsbesonderhede

en: Reservation End Time*
af: Besprekingseindtyd*

en: Reservation Information
af: Besprekingsinligting

en: Reservation List
af: Besprekingslys

en: Reservation Start Time*
af: Bespreking begin tyd*

en: Reservations
af: Besprekings

en: Reserve End Date
af: Bespreek Einddatum

en: Reserve End Date*
af: Bespreek einddatum*

en: Reserve Start Date
af: Bespreek begindatum

en: Reserved By
af: Voorbehou Deur

en: Reserved Date
af: Gereserveerde datum

en: Reserved End Date
af: Gereserveerde einddatum

en: Role Of User
af: Rol Van Gebruiker

en: Room History
af: Kamergeskiedenis

en: Room Information
af: Kamerinligting

en: Room List
af: Kamerlys

en: Room Title
af: Kamertitel

en: Save
af: Stoor

en: Save Activity
af: Stoor aktiwiteit

en: Save Attendance
af: Bespaar Bywoning

en: Save Document
af: Stoor dokument

en: Save Expense
af: Bespaar uitgawe

en: Save Family
af: Red Familie

en: Save Group
af: Stoor groep

en: Save Income
af: Bespaar inkomste

en: Save Member
af: Stoor lid

en: Save Notice
af: Stoor Kennisgewing

en: Save Pastoral
af: Red Pastoraal

en: Save Pledge
af: Stoor belofte

en: Save Reservation
af: Stoor bespreking

en: Save Room
af: Stoor kamer

en: Save Sell Gift
af: Stoor Verkoop geskenk

en: Save Sermon
af: Red Preek

en: Save Service
af: Stoor diens

en: Save Spiritual Gift
af: Spaar geestelike geskenk

en: Save Transaction
af: Stoor transaksie

en: Save Venue
af: Stoor Plek

en: Saves
af: Spaar

en: Search for Equipment...
af: Soek vir toerusting...

en: Search for Users...
af: Soek vir gebruikers...

en: Search for equipment...
af: Soek vir toerusting...

en: Search for group...
af: Soek vir groep...

en: Search for ministry...
af: Soek vir bediening...

en: Search for users...
af: Soek vir gebruikers...

en: Search...
af: Soek...

en: Search:
af: Soek:

en: Select
af: Kies

en: Select Activity
af: Kies Aktiwiteit

en: Select Activity Category
af: Kies Aktiwiteitskategorie

en: Select Activity Name
af: Kies Aktiwiteitnaam

en: Select All
af: Kies Alles

en: Select Applicant
af: Kies Aansoeker

en: Select CSV file
af: Kies CSV-lêer

en: Select Campaign
af: Kies Veldtog

en: Select Currency
af: Kies Geldeenheid

en: Select Date Format
af: Kies Datumformaat

en: Select Donations Type
af: Kies Skenkingstipe

en: Select Equipment
af: Kies Toerusting

en: Select Frequency
af: Kies Frekwensie

en: Select Gift
af: Kies Geskenk

en: Select Gift Type
af: Kies Geskenk Tipe

en: Select Group
af: Kies Groep

en: Select Group Name
af: Kies Groepnaam

en: Select Group/Members
af: Kies Groep/Lede

en: Select Member
af: Kies lid

en: Select Ministry
af: Kies Bediening

en: Select Ministry Name
af: Kies Bediening Naam

en: Select Payment Method
af: Kies Betaalmetode

en: Select Profile Picture
af: Kies Profielfoto

en: Select Relation
af: Kies Verhouding

en: Select Report Type
af: Kies Verslagtipe

en: Select Sermon Type
af: Kies Preektipe

en: Select Service Type
af: Kies tipe diens

en: Select Song Category
af: Kies Liedjiekategorie

en: Select Venue
af: Kies Plek

en: Select all
af: Kies alles

en: Select list
af: Kies lys

en: Select user to reply
af: Kies gebruiker om te antwoord

en: Select users to reply
af: Kies gebruikers om te antwoord

en: Selecte year
af: Kies jaar

en: Sell Date
af: Verkoopdatum

en: Sell Gift
af: Verkoop geskenk

en: Sell Gift Details
af: Verkoop geskenkbesonderhede

en: Sell Gift Information
af: Verkoop geskenkinligting

en: Sell Gift List
af: Verkoop geskenklys

en: Sell Gifts
af: Verkoop geskenke

en: Sell Gifts List
af: Verkoop geskenke lys

en: Sell Spiritual Gift Template
af: Verkoop geestelike geskenk sjabloon

en: Selling Date
af: Verkoopdatum

en: Send
af: Stuur

en: Send Campaign
af: Stuur veldtog

en: Send Message
af: Stuur boodskap

en: Sent
af: Gestuur

en: Sent Item
af: Gestuurde item

en: Sermon Added By
af: Preek Bygevoeg Deur

en: Sermon Content
af: Preekinhoud

en: Sermon Content Type
af: Preek Inhoud Tipe

en: Sermon Description
af: Preekbeskrywing

en: Sermon List
af: Preeklys

en: Sermon Page Link
af: Preekbladskakel

en: Sermon Title
af: Preektitel

en: Sermon Type
af: Preek Tipe

en: Service
af: Diens

en: Service Details
af: Diensbesonderhede

en: Service End Date
af: Diens Einddatum

en: Service End Time
af: Diens Eind Tyd

en: Service End Time*
af: Diens eindtyd*

en: Service Information
af: Diensinligting

en: Service Name
af: Diens Naam

en: Service Page Link
af: Diensbladsy skakel

en: Service Start Date
af: Diens begin datum

en: Service Start Time
af: Diens Begin Tyd

en: Service Start Time*
af: Diens begin tyd*

en: Service Title
af: Diens titel

en: Service Type
af: Tipe diens

en: Service Type Name
af: Dienstipe naam

en: Services
af: Dienste

en: Setting
af: Instelling

en: Setting saved successfully.
af: Instelling suksesvol gestoor.

en: Settings
af: Instellings

en: Show _MENU_ entries
af: Wys _MENU_-inskrywings

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
af: Wys 0 tot 0 van 0 inskrywings

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
af: Wys tans _START_ tot _END_ van _TOTAL_ inskrywings

en: Singapore Dollar
af: Singapoer dollar

en: Sister
af: Suster

en: Skyp Id
af: Skype ID

en: Skype Id
af: Skype ID

en: Son
af: Seun

en: Song
af: Liedjie

en: Song Added By
af: Liedjie bygevoeg deur

en: Song Category
af: Liedjie Kategorie

en: Song Description
af: Liedjie beskrywing

en: Song Information
af: Liedjie Inligting

en: Song Name
af: Liedjie Naam

en: Song Page Link
af: Liedjie bladsy skakel

en: Songs
af: Liedjies

en: South African Rand
af: Suid-Afrikaanse Rand

en: Speaker Name
af: Spreker Naam

en: Spiritual Gift
af: Geestelike geskenk

en: Spiritual Gifts
af: Geestelike Gawes

en: Spiritual Gifts List
af: Geestelike Gawes Lys

en: Start Date
af: Begindatum

en: Start Date To End Date
af: Begindatum Tot Einddatum

en: Start Time
af: Begin Tyd

en: Start Time To End Time
af: Begin Tyd Tot Eind Tyd

en: Start Time To End time
af: Begin Tyd Tot Eindtyd

en: Starting Year
af: Beginjaar

en: State
af: Staat

en: Status :
af: Status:

en: Subject
af: Onderwerp

en: Submit
af: Indien

en: Subtotal :
af: Subtotaal :

en: Supplier Name
af: Verskaffernaam

en: Swedish Krona
af: Sweedse kroon

en: Swiss Franc
af: Switserse frank

en: Sync Mail
af: Sinkroniseer e-pos

en: Synchronize Mail Successfully
af: Sinkroniseer pos suksesvol

en: Taiwan New Dollar
af: Taiwan nuwe dollar

en: Take/View  Attendance
af: Neem/Bekyk bywoning

en: Tap on above icon to add your first Record.
af: Tik op die ikoon hierbo om jou eerste rekord by te voeg.

en: Tap on above icon to import CSV.
af: Tik op die ikoon hierbo om CSV in te voer.

en: Thai Baht
af: Thaise baht

en: The Group Name
af: Die Groep Naam

en: The Member Name
af: Die lidnaam

en: The Ministry Name
af: Die Bediening Naam

en: There is not enough data to generate report.
af: Daar is nie genoeg data om verslag te genereer nie.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
af: Dit lyk of daar 'n probleem is, probeer asseblief 'n rukkie of kontak ons op sales@dasinfomeida.com

en: This Month
af: Hierdie maand

en: This Week
af: Hierdie week

en: This Year
af: Hierdie jaar

en: This group have no members.
af: Hierdie groep het geen lede nie.

en: This ministry have no members.
af: Hierdie bediening het geen lede nie.

en: Title Name
af: Titel Naam

en: To
af: Om

en: Today
af: Vandag

en: Today Attendance
af: Vandag Bywoning

en: Total Amount
af: Totale bedrag

en: Total Expense
af: Totale uitgawe

en: Total Income
af: Totale inkomste

en: Total Member
af: Totale lid

en: Total Members
af: Totale lede

en: Total Participant
af: Totale deelnemer

en: Transaction
af: Transaksie

en: Transaction Date
af: Transaksie datum

en: Transaction Entries
af: Transaksie-inskrywings

en: Transaction Information
af: Transaksie-inligting

en: Transaction List
af: Transaksie lys

en: Transaction/Donation
af: Transaksie/skenking

en: Transaction/Donation Report
af: Transaksie/skenkingverslag

en: Transactions
af: Transaksies

en: Turkish Lira
af: Turkse Lira

en: U.S. Dollar
af: Amerikaanse dollar

en: Unmarried
af: Ongetroud

en: Unpaid
af: Onbetaald

en: Upload  image
af: Laai prent op

en: Upload CSV File
af: Laai CSV-lêer op

en: Upload Cover Image
af: Laai omslagprent op

en: Upload Gift
af: Laai geskenk op

en: Upload Group Image
af: Laai groepprent op

en: Upload Image
af: Laai prent op

en: Upload Ministry Image
af: Laai Ministerie-beeld op

en: Upload Profile
af: Laai profiel op

en: Upload Profile Image
af: Laai profielprent op

en: Upload Sermon
af: Laai preek op

en: Upload Song
af: Laai liedjie op

en: Upload image
af: Laai prent op

en: Usage Title
af: Gebruikstitel

en: Use Paymaster Payment Gateways
af: Gebruik Paymaster Payment Gateways

en: Use title :
af: Gebruik titel:

en: User Can Change Profile Picture
af: Gebruiker kan profielfoto verander

en: User Name
af: Gebruikersnaam

en: User Role
af: Gebruikersrol

en: Username
af: Gebruikersnaam

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
af: Gebruikersnaam of e-pos-ID Alles gereed bestaan.

en: Users
af: Gebruikers

en: Venue
af: Lokaal

en: Venue Details
af: Plek Besonderhede

en: Venue Information
af: Plek inligting

en: Venue Name
af: Plek Naam

en: Venue Title
af: Plek Titel

en: Venues
af: Plekke

en: View
af: Beskou

en: View  Attendance
af: Bekyk bywoning

en: View Accountant
af: Kyk Rekenmeester

en: View Check-in
af: Bekyk Check-in

en: View Document
af: Bekyk dokument

en: View Donation Link
af: Kyk na skenkingskakel

en: View Expense
af: Bekyk uitgawe

en: View Family Member
af: Bekyk familielid

en: View Gifts
af: Bekyk geskenke

en: View Invoice
af: Bekyk faktuur

en: View Member
af: Bekyk lid

en: View Sermon
af: Kyk Preek

en: View Sermon List
af: Bekyk preeklys

en: View Spiritual Gift
af: Kyk na geestelike gawe

en: View Spiritual Gifts
af: Kyk na Geestelike Gawes

en: View income
af: Bekyk inkomste

en: Volunteer
af: Vrywilliger

en: Volunteer Member
af: Vrywilliger lid

en: Want to take past date attendance?
af: Wil jy verlede datum bywoning neem?

en: Wed
af: trou

en: Weekly
af: Weekliks

en: Welcome To Dashboard, Admin
af: Welkom by Dashboard, Admin

en: Wife
af: Vrou

en: Wish
af: Wens

en: Worship
af: Aanbidding

en: Year
af: Jaar

en: Yearly
af: Jaarliks

en: Yes
af: Ja

en: You can use following variables in the email template:
af: U kan die volgende veranderlikes in die e-possjabloon gebruik:

en: Your file is ready. You can download it from
af: Jou lêer is gereed. Jy kan dit aflaai vanaf

en: Youth
af: Jeug

en: Zip Code
af: Poskode

en: [Max-Limit:
af: [Maksimum limiet:

en: accountant
af: rekenmeester

en: activity
af: aktiwiteit

en: add Message
af: voeg Boodskap by

en: administrator
af: administrateur

en: adults
af: volwassenes

en: adults,children
af: volwassenes, kinders

en: adults,families
af: volwassenes, gesinne

en: adults,families,children
af: volwassenes, gesinne, kinders

en: adults,families,youth
af: volwassenes, gesinne, jeug

en: adults,families,youth,children
af: volwassenes, gesinne, jeug, kinders

en: adults,youth
af: volwassenes, jeug

en: adults,youth,children
af: volwassenes, jeug, kinders

en: audio
af: oudio

en: bank_transfer
af: bank_oordrag

en: cash
af: kontant

en: check
af: tjek

en: check-in Page Link
af: aanmeldbladsyskakel

en: check-out Page Link
af: check-out Bladsyskakel

en: children
af: kinders

en: families
af: gesinne

en: families,children
af: gesinne, kinders

en: families,youth
af: gesinne, jeug

en: families,youth,children
af: gesinne, jeug, kinders

en: female
af: vroulik

en: image
af: beeld

en: male
af: manlik

en: member
af: lid

en: ministry
af: bediening

en: payment
af: betaling

en: please fill in the required fields
af: vul asseblief die vereiste velde in

en: product
af: produk

en: service
af: diens

en: view Song
af: sien Liedjie

en: youth
af: jeug
