Church Management System - en to ca translation catalogue (945 entries)

en:  Access Right
ca:  Dret d'accés

en:  Days
ca:  Dies

en:  Seats
ca:  Seients

en:  Sermon Information
ca:  Informació del sermó

en:  Spiritual Gift Information
ca:  Informació sobre regals espirituals

en:  To
ca:  A

en: &nbsp;Fri
ca: dv

en: &nbsp;Mon
ca: dl

en: &nbsp;Sat
ca: ds

en: &nbsp;Sun
ca: Sol

en: &nbsp;Thu
ca: Dj

en: &nbsp;Tue
ca: Dt

en: &nbsp;Wed
ca: Wen

en: (Date:
ca: (Data:

en: (Day:
ca: (Dia:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
ca: (filtrat a partir de _MAX_ entrades totals)

en: -Time)
ca: -Temps)

en: 1 Time
ca: 1 Temps

en: 12/31/2022
ca: 31/12/2022

en: : activate to sort column ascending
ca: : activa per ordenar la columna de manera ascendent

en: : activate to sort column descending
ca: : activa per ordenar la columna descendent

en: ADD
ca: AFEGIR

en: Access Rights
ca: Drets d'accés

en: Account
ca: Compte

en: Account Settings
ca: Configuració del compte

en: Accountant
ca: Comptable

en: Accountant Access Right
ca: Dret d'accés al comptable

en: Accountant Email
ca: Correu electrònic del comptable

en: Accountant Name
ca: Nom del comptable

en: Action
ca: Acció

en: Active
ca: Actiu

en: Activities
ca: Activitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Activity Attendance
ca: Assistència a l'activitat

en: Activity Attendance List
ca: Llista d'assistència a l'activitat

en: Activity Attendance Report
ca: Informe d'assistència a l'activitat

en: Activity Category
ca: Categoria d'activitat

en: Activity Category Name
ca: Nom de la categoria de l'activitat

en: Activity Details
ca: Detalls de l'activitat

en: Activity End Date
ca: Data de finalització de l'activitat

en: Activity End Time
ca: Hora de finalització de l'activitat

en: Activity End Time*
ca: Hora de finalització de l'activitat*

en: Activity Information
ca: Informació de l'activitat

en: Activity Name
ca: Nom de l'activitat

en: Activity Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de l'activitat

en: Activity Record End Time
ca: Hora de finalització del registre de l'activitat

en: Activity Record Start Time
ca: Hora d'inici del registre d'activitats

en: Activity Reoccurence
ca: Reaparició de l'activitat

en: Activity Report
ca: Memòria d'activitats

en: Activity Report By Month
ca: Informe d'activitats per mes

en: Activity Reports
ca: Memòries d'activitats

en: Activity Start Date
ca: Data d'inici de l'activitat

en: Activity Start Time
ca: Hora d'inici de l'activitat

en: Activity Start Time*
ca: Hora d'inici de l'activitat*

en: Activity Title
ca: Títol de l'activitat

en: Activity Venue
ca: Lloc de l'activitat

en: Add
ca: Afegeix

en: Add Accountant
ca: Afegeix un comptable

en: Add Activity
ca: Afegeix una activitat

en: Add Activity Category
ca: Afegeix una categoria d'activitat

en: Add Activity Template
ca: Afegeix una plantilla d'activitat

en: Add Document
ca: Afegeix un document

en: Add Donation Template
ca: Afegeix una plantilla de donació

en: Add Donation Type
ca: Afegeix el tipus de donació

en: Add Equipment
ca: Afegeix equipament

en: Add Expense
ca: Afegeix despesa

en: Add Family Member
ca: Afegeix un membre de la família

en: Add Group
ca: Afegeix un grup

en: Add Group Member
ca: Afegeix un membre del grup

en: Add Income
ca: Afegeix ingressos

en: Add Income Template
ca: Afegeix una plantilla d'ingressos

en: Add Member
ca: Afegeix un membre

en: Add Members
ca: Afegeix membres

en: Add Message
ca: Afegeix un missatge

en: Add Ministry
ca: Afegeix ministeri

en: Add Ministry Member
ca: Afegeix un membre del Ministeri

en: Add Notice
ca: Afegeix un avís

en: Add Notice Admin Template
ca: Afegeix una plantilla d'administració d'avís

en: Add Notice Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic d'avís

en: Add Notice Template
ca: Afegeix una plantilla d'avís

en: Add Or Remove
ca: Afegeix o elimina

en: Add Other User in System Template
ca: Afegeix un altre usuari a la plantilla del sistema

en: Add Other User in system Template
ca: Afegeix un altre usuari a la plantilla del sistema

en: Add Pastoral
ca: Afegeix Pastoral

en: Add Pastoral Template
ca: Afegeix una plantilla pastoral

en: Add Pledge
ca: Afegeix Promesa

en: Add Pledges
ca: Afegeix promeses

en: Add Pledges Template
ca: Afegeix una plantilla de promeses

en: Add Reservation
ca: Afegeix la reserva

en: Add Room
ca: Afegeix una habitació

en: Add Sell Gift
ca: Afegeix un regal de venda

en: Add Sermon
ca: Afegeix el sermó

en: Add Sermon List
ca: Afegeix una llista de sermons

en: Add Sermon Template
ca: Afegeix una plantilla de sermó

en: Add Service
ca: Afegeix servei

en: Add Service Template
ca: Afegeix una plantilla de servei

en: Add Service Type
ca: Afegeix un tipus de servei

en: Add Song
ca: Afegeix una cançó

en: Add Song Category
ca: Afegeix una categoria de cançó

en: Add Song Template
ca: Afegeix una plantilla de cançó

en: Add Spiritual Gift
ca: Afegeix un regal espiritual

en: Add Spiritual Gifts
ca: Afegeix regals espirituals

en: Add Transaction
ca: Afegeix una transacció

en: Add Transaction Template
ca: Afegeix una plantilla de transacció

en: Add Venue
ca: Afegeix lloc

en: Address
ca: adreça

en: Address Information
ca: Informació de l'adreça

en: All Accountants
ca: Tots els comptables

en: All Day
ca: Tot el dia

en: All Members
ca: Tots els membres

en: All Selected
ca: Tots seleccionats

en: All rights reserved.
ca: Tots els drets reservats.

en: Allow multiple reservation in the same period
ca: Permet múltiples reserves en el mateix període

en: Amount
ca: Import

en: Applicant
ca: Sol · licitant

en: Approve
ca: Aprovar

en: Apr
ca: abr

en: April
ca: Abril

en: Are you sure want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Are you sure you want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Attendance
ca: Assistència

en: Attendance Date
ca: Data d'assistència

en: Attendance List
ca: Llista d'assistència

en: Attendance Report
ca: Informe d'assistència

en: Attendance Reports
ca: Informes d'assistència

en: Attendance Status
ca: Estat d'assistència

en: Attendance Type
ca: Tipus d'assistència

en: Attendance saved successfully!
ca: S'ha guardat l'assistència correctament!

en: Attendance successfully saved!
ca: S'ha desat l'assistència correctament!

en: Attendence Date
ca: Data d'assistència

en: Audio
ca: Àudio

en: Aug
ca: agost

en: Auguest
ca: August

en: August
ca: Agost

en: Australian Dollar
ca: Dòlar australià

en: Available
ca: Disponible

en: Back to wp-admin
ca: Torna a wp-admin

en: Bank Transfer
ca: Transferència bancària

en: Baptist Date
ca: Data baptista

en: Bill To
ca: Factura a

en: Bill To :
ca: Factura a :

en: Bill To.
ca: Factura a.

en: Birth Date
ca: Data de naixement

en: Birthday Date
ca: Data d'aniversari

en: Birthday List
ca: Llista d'aniversari

en: Book
ca: Llibre

en: Brazilian Real
ca: Real brasiler

en: Brother
ca: germà

en: Calendar
ca: Calendari

en: Campaign
ca: Campanya

en: Campaign Tests Not Sent!
ca: Proves de campanya no enviades!

en: Campaign Tests Sent!
ca: Proves de campanya enviades!

en: Campaign list
ca: Llista de campanyes

en: Canadian Dollar
ca: Dòlar canadenc

en: Capacity
ca: Capacitat

en: Capacity Seats
ca: Capacitat de seients

en: Cash
ca: Efectiu

en: Category Name
ca: Nom de la categoria

en: Check
ca: Comproveu

en: Check In
ca: Registrar

en: Check In Date
ca: Data d'entrada

en: Check Out Date
ca: Data de sortida

en: Check-In
ca: Registrar

en: Check-In Information
ca: Informació d'entrada

en: Check-In church venue Template
ca: Plantilla de registre d'entrada a l'església

en: Check-In successfully
ca: Check-in correctament

en: Check-Out
ca: Sortida

en: Check-Out From Church Venue Template
ca: Plantilla de sortida des de l'església

en: Check-in Date
ca: Data d'entrada

en: Check-out Date
ca: Data de sortida

en: Check-out successfully
ca: Sortida correctament

en: Cheked-in Date
ca: Data d'entrada

en: Cheked-out Date
ca: Data d'exclusió

en: Children
ca: Nens

en: Choose Image
ca: Trieu Imatge

en: Choose image
ca: Tria imatge

en: Church Address
ca: Adreça de l'Església

en: Church Header Logo
ca: Logotip de la capçalera de l'església

en: Church Management
ca: Gestió de l'Església

en: Church Management System
ca: Sistema de gestió de l'Església

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
ca: El sistema de gestió de l'església per al connector de wordpress és la manera ideal de gestionar l'operació completa de l'església. Té diferents rols d'usuari com usuaris membres, voluntaris, comptables i administradors.

en: Church Name
ca: Nom de l'Església

en: City
ca: ciutat

en: Class
ca: Classe

en: Close
ca: Tanca

en: Comment
ca: Comenta

en: Compose
ca: Composar

en: Confirm Password
ca: Confirma la contrassenya

en: Contact Information
ca: Informació de contacte

en: Country
ca: País

en: Country Code
ca: Codi del país

en: Create Expense Entry
ca: Crea una entrada de despeses

en: Create Income Entry
ca: Crear entrada d'ingressos

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: Czech Koruna
ca: Corona txeca

en: Daily
ca: Diàriament

en: Danish Krone
ca: Corona danesa

en: Dashboard
ca: panell

en: Datatable
ca: Taula de dades

en: Datatable Header Settings
ca: Configuració de la capçalera de la taula de dades

en: Date
ca: Data

en: Date :
ca: Data :

en: Date Format
ca: Format de data

en: Date Type
ca: Tipus de data

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Daughter
ca: Filla

en: Dec
ca: desembre

en: December
ca: desembre

en: December 12, 2022
ca: 12 de desembre de 2022

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Delete All
ca: Eliminar tots

en: Demographics
ca: Demografia

en: Description
ca: Descripció

en: Description :
ca: Descripció:

en: Details
ca: Detalls

en: Details Room:
ca: Detalls Sala:

en: Display Name
ca: Nom de visualització

en: Do not have any active bookings
ca: No tens cap reserva activa

en: Documant Name
ca: Nom del document

en: Document Created By
ca: Document creat per

en: Document Created Date
ca: Data de creació del document

en: Document Details
ca: Detalls del document

en: Document Information
ca: Informació del document

en: Document Name
ca: Nom del document

en: Domain
ca: Domini

en: Donate
ca: Donar

en: Donation Amount
ca: Import de la donació

en: Donation Date
ca: Data de donació

en: Donation Details
ca: Detalls de la donació

en: Donation List
ca: Llista de donacions

en: Donation Name
ca: Nom de la donació

en: Donation Type
ca: Tipus de donació

en: Donation Type Name
ca: Nom del tipus de donació

en: Download
ca: descarregar

en: Download File
ca: Descarrega l'arxiu

en: Download Report
ca: Descarrega l'informe

en: Download Reports
ca: Descarregar informes

en: Download!
ca: Descarregar!

en: Draft
ca: Esborrany

en: Edit
ca: Edita

en: Edit Accountant
ca: Edita comptable

en: Edit Activity
ca: Edita l'activitat

en: Edit Document
ca: Edita el document

en: Edit Expense
ca: Edita la despesa

en: Edit Family Member
ca: Edita un membre de la família

en: Edit Group
ca: Edita el grup

en: Edit Income
ca: Edita els ingressos

en: Edit Member
ca: Edita membre

en: Edit Ministry
ca: Edita Ministeri

en: Edit Notice
ca: Edita l'avís

en: Edit Pastoral
ca: Edita Pastoral

en: Edit Pledges
ca: Edita les promeses

en: Edit Reservation
ca: Edita la reserva

en: Edit Room
ca: Sala d'edició

en: Edit Sell Gift
ca: Edita Vendre regal

en: Edit Sell Gifts
ca: Edita Vendre regals

en: Edit Sermon
ca: Edita el sermó

en: Edit Sermon List
ca: Edita la llista de sermons

en: Edit Service
ca: Servei d'edició

en: Edit Song
ca: Edita la cançó

en: Edit Spiritual Gift
ca: Edita el regal espiritual

en: Edit Transaction
ca: Edita la transacció

en: Edit Venue
ca: Edita el lloc

en: Education
ca: Educació

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email ID
ca: Identificació de correu electrònic

en: Email Subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic

en: Email id
ca: Identificació de correu electrònic

en: Enable
ca: Activa

en: Enable Notifications
ca: Activa les notificacions

en: Enable Sandbox
ca: Habilita Sandbox

en: End Date
ca: Data de finalització

en: End Date should be greater than Start Date
ca: La data de finalització ha de ser superior a la data d'inici

en: End Date should be greater than Start Date.
ca: La data de finalització ha de ser superior a la data d'inici.

en: End Time
ca: Temps esgotat

en: End Time should be greater than Start Time
ca: L'hora de finalització ha de ser superior a l'hora d'inici

en: End Time should be greater than Start Time.
ca: L'hora de finalització ha de ser superior a l'hora d'inici.

en: Entry
ca: Entrada

en: Envato License key
ca: Clau de llicència d'Envato

en: Equipment
ca: Equipament

en: Equipment Name
ca: Nom de l'equip

en: Equipments
ca: Equipaments

en: Expected Check Out Date
ca: Data de sortida prevista

en: Expected Check-out Date
ca: Data prevista de sortida

en: Expense
ca: Despesa

en: Expense Amount
ca: Import de la despesa

en: Expense Entries
ca: Entrades de despeses

en: Expense Information
ca: Informació sobre despeses

en: Expense Label
ca: Etiqueta de despeses

en: Expense List
ca: Llista de despeses

en: Expense Report
ca: Informe de despeses

en: Expenses
ca: Despeses

en: Export CSV
ca: Exporta CSV

en: Families
ca: Famílies

en: Family Member
ca: Membre de la família

en: Family Member Name & Email
ca: Nom i correu electrònic del membre de la família

en: Family Members
ca: Membres de la familia

en: Family member
ca: Membre de la família

en: Family member Access Right
ca: Dret d'accés dels familiars

en: Father
ca: Pare

en: Feb
ca: Febrer

en: February
ca: febrer

en: Female
ca: femella

en: File size limit 2 MB allow.
ca: El límit de mida del fitxer és de 2 MB.

en: Finance/Payment Reports
ca: Informe Financer/Pagament

en: First
ca: Primer

en: First Name
ca: Nom

en: Footer Description
ca: Descripció del peu de pàgina

en: Footer setting
ca: Configuració del peu de pàgina

en: Forgot your password?
ca: Has oblidat la teva contrasenya?

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Frequency Number Of Time
ca: Freqüència Nombre de temps

en: Frequency Number of Time
ca: Freqüència Nombre de temps

en: From
ca: Des de

en: From :
ca: Des de:

en: From:
ca: De:

en: Full Day
ca: Dia sencer

en: Full Name
ca: Nom complet

en: GENERAL SETTINGS
ca: CONFIGURACIÓ GENERAL

en: Gender
ca: Gènere

en: General Setting
ca: Configuració general

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Gift
ca: Regal

en: Gift Assigned  successfully
ca: Regal assignat correctament

en: Gift Assigned successfully
ca: Regal assignat correctament

en: Gift Got Date
ca: Regal tens data

en: Gift Invoice Number
ca: Número de factura de regal

en: Gift Name
ca: Nom del regal

en: Gift Price
ca: Preu Regal

en: Gift Type
ca: Tipus de regal

en: Gifts
ca: Regals

en: Give Donation
ca: Donar donació

en: Give Gift
ca: Regala un regal

en: Give Gift To Member
ca: Regala un regal al soci

en: Give This Gift
ca: Regala aquest regal

en: Go
ca: Vés

en: Grand Total
ca: Gran Total

en: Grand Total :
ca: Gran Total:

en: Graph
ca: Gràfic

en: Group
ca: Grup

en: Group Details
ca: Detalls del grup

en: Group Image
ca: Imatge de grup

en: Group Information
ca: Informació del grup

en: Group List
ca: Llista de grups

en: Group Member
ca: Membre del grup

en: Group Members Added successfully
ca: Membres del grup afegits correctament

en: Group Name
ca: Nom del grup

en: Group Name :
ca: Nom del grup :

en: Groups
ca: Grups

en: Guest Speaker
ca: Ponent convidat

en: Header
ca: Capçalera

en: Hong Kong Dollar
ca: Dòlar de Hong Kong

en: Hungarian Forint
ca: florint hongarès

en: Husband
ca: Marit

en: INVOICE
ca: FACTURA

en: Image
ca: Imatge

en: Import CSV
ca: Importa CSV

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Income
ca: Ingressos

en: Income & Expense Report
ca: Informe d'ingressos i despeses

en: Income Amount
ca: Import dels ingressos

en: Income Entries
ca: Entrades d'ingressos

en: Income Information
ca: Informació d'ingressos

en: Income Label
ca: Etiqueta d'ingressos

en: Income List
ca: Llista d'ingressos

en: Income Report
ca: Informe d'ingressos

en: Income Title
ca: Títol de renda

en: Income label
ca: Etiqueta d'ingressos

en: Income, Expense & Net Profit
ca: Ingressos, despeses i benefici net

en: Indian Rupee
ca: Rupia índia

en: Invoice Number
ca: Nombre de factura

en: Invoice Prefix
ca: Prefix de factura

en: Invoice Prefix Setting
ca: Configuració del prefix de factura

en: Invoice label
ca: Etiqueta de la factura

en: Invoice, Mail
ca: Factura, Correu

en: Invoices
ca: Factures

en: Israeli New Sheqel
ca: Nou xéquel israelià

en: Issue By
ca: Edició per

en: January
ca: gener

en: Japanese Yen
ca: Ien japonès

en: Join Church Date
ca: Data d'unió a l'església

en: Join Date
ca: Data d'unió

en: Join Date
ca: Data d'unió

en: July
ca: juliol

en: Jun
ca: Juny

en: June
ca: juny

en: Last
ca: Darrer

en: Last 12 Months
ca: Últims 12 mesos

en: Last 3 Months
ca: Últims 3 mesos

en: Last 6 Months
ca: Últims 6 mesos

en: Last Month
ca: El mes passat

en: Last Name
ca: Cognom

en: Last Week
ca: La setmana passada

en: Last Year
ca: L'any passat

en: Licence Settings
ca: Configuració de la llicència

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Log Out
ca: Tancar sessió

en: Login Information
ca: Informació d'inici de sessió

en: Login Link
ca: Enllaç d'inici de sessió

en: Login Page Link
ca: Enllaç a la pàgina d'inici de sessió

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Mail Chimp API key
ca: Clau de l'API Mail Chimp

en: Mail Template
ca: Plantilla de correu

en: Mail chimp API key
ca: Clau de l'API Mail Chimp

en: MailChimp list
ca: Llista MailChimp

en: Mailing list
ca: Llista d'enviament

en: Malaysian Ringgit
ca: Ringgit de Malàisia

en: Male
ca: Mascle

en: Management
ca: Gestió

en: Management Access Right
ca: Dret d'accés a la gestió

en: Mar
ca: desfigurar

en: March
ca: març

en: Marital Status
ca: Estat civil

en: Married
ca: Casat

en: Max-Limit
ca: Límit màxim

en: May
ca: maig

en: Member
ca: Membre

en: Member Access Right
ca: Dret d'accés dels membres

en: Member Added In Group Template
ca: Membre afegit a la plantilla del grup

en: Member Added In Ministry Template
ca: Membre afegit a la plantilla del ministeri

en: Member Approved By Admin Template
ca: Membre aprovat per plantilla d'administrador

en: Member Approved successfully
ca: Membre aprovat correctament

en: Member Attendance Report
ca: Informe d'assistència dels membres

en: Member CSV Uploaded Successfully.
ca: CSV del membre carregat correctament.

en: Member Id
ca: Identificador de membre

en: Member Information
ca: Informació dels membres

en: Member List
ca: Identificador de membre

en: Member Name
ca: Nom de membre

en: Member Name & Email
ca: Nom i correu electrònic del membre

en: Member Removed Successfully From The Group.
ca: Membre eliminat correctament del grup.

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
ca: Membre eliminat del ministeri amb èxit.

en: Members
ca: Membres

en: Menu
ca: Menú

en: Message
ca: Missatge

en: Message Comment
ca: Comentari del missatge

en: Message Content
ca: Contingut del missatge

en: Message Details
ca: Detalls del missatge

en: Message For
ca: Missatge per a

en: Message Received Template
ca: Plantilla de missatge rebut

en: Message To
ca: Missatge a

en: Message deleted successfully
ca: El missatge s'ha suprimit correctament

en: Message sent successfully
ca: Missatge enviat correctament

en: Message successfully Sent.
ca: Missatge enviat correctament.

en: Messages
ca: Missatges

en: Method
ca: Mètode

en: Mexican Peso
ca: Peso mexicà

en: Middle Name
ca: Segon nom

en: Ministry
ca: Ministeri

en: Ministry Attendance
ca: Assistència al Ministeri

en: Ministry Attendance List
ca: Llista d'assistència del Ministeri

en: Ministry Attendance Report
ca: Informe d'assistència del Ministeri

en: Ministry Details
ca: Detalls del Ministeri

en: Ministry Image
ca: Imatge del Ministeri

en: Ministry Information
ca: Informació del Ministeri

en: Ministry List
ca: Llista del Ministeri

en: Ministry Member
ca: Membre del Ministeri

en: Ministry Members Added successfully
ca: Membres del ministeri afegits correctament

en: Ministry Name
ca: Nom del Ministeri

en: Ministry Name :
ca: Nom del ministeri:

en: Mobile No.
ca: Mòbil núm.

en: Mobile Number
ca: Número de mòbil

en: Month
ca: Mes

en: Monthly
ca: Mensual

en: Mother
ca: Mare

en: Multiple Booking Possible
ca: Reserva múltiple possible

en: Multiple Reservation
ca: Reserva múltiple

en: Name
ca: Nom

en: Name Of Church
ca: Nom de l'Església

en: Name Of Church
ca: Nom de l'Església

en: Name Of Sender
ca: Nom del remitent

en: Name of Admin
ca: Nom de l'administrador

en: Name of Member
ca: Nom del membre

en: Name of Memeber
ca: Nom del membre

en: Name of Receiver
ca: Nom del receptor

en: Name of User
ca: Nom de l'usuari

en: Net Profit
ca: Benefici net

en: Net Profit/Loss
ca: Guany/Pèrdua Net

en: New Password
ca: nova contrasenya

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
ca: La nova contrasenya i la confirmació que la contrasenya no coincideix.

en: New Zealand Dollar
ca: Dòlar de Nova Zelanda

en: News Letter
ca: Carta de notícies

en: Newsletter
ca: Butlletí informatiu

en: Next
ca: Pròxim

en: No Data Availabel
ca: No hi ha dades disponibles

en: No Data Available
ca: No hi ha dades disponibles

en: No Family Member
ca: Cap familiar

en: No Group
ca: Sense grup

en: No Groups
ca: No hi ha grups

en: No History available
ca: No hi ha historial disponible

en: No Of Family Members
ca: Nombre de membres de la família

en: No Upcoming Activity
ca: No hi ha activitat propera

en: No Upcoming Birthday
ca: Cap aniversari proper

en: No Upcoming Donations list
ca: No hi ha llista de donacions properes

en: No Upcoming Group
ca: No hi ha cap grup proper

en: No Upcoming Invoice list
ca: No hi ha llista de factures properes

en: No Upcoming Ministry
ca: No hi ha un ministeri proper

en: No Upcoming Reservation
ca: No hi ha reserva propera

en: No Upcoming Sell Gift
ca: Cap regal de venda proper

en: No any document
ca: No cap document

en: No any member yet.
ca: Encara no hi ha cap membre.

en: No data available in table
ca: No hi ha dades disponibles a la taula

en: No matching records found
ca: No s'han trobat registres coincidents

en: No of Member
ca: No de membre

en: No of Ministry
ca: No de Ministeri

en: No of Times
ca: No de vegades

en: No. of Amount
ca: Nº d'import

en: None
ca: Cap

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
ca: Nota: la mida del logotip ha de ser de 190 X 56 PX i el color ha de ser blanc.

en: Notice
ca: Avís

en: Notice Approved
ca: Avís aprovat

en: Notice By
ca: Avís per

en: Notice Comment
ca: Avís Comentari

en: Notice Content
ca: Contingut d'avís

en: Notice Details
ca: Detalls de l'avís

en: Notice End Date
ca: Data de finalització de l'avís

en: Notice Information
ca: Informació d'avís

en: Notice List
ca: Llista d'avisos

en: Notice Page Link
ca: Enllaç a la pàgina d'avís

en: Notice Start Date
ca: Data d'inici de l'avís

en: Notice Start Date To End Date
ca: Avís de la data d'inici a la data de finalització

en: Notice Title
ca: Títol de l'avís

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Nov
ca: nov

en: November
ca: de novembre

en: Number Of Family Member
ca: Nombre de familiar

en: Number of Participant
ca: Nombre de Participants

en: Occupation
ca: Ocupació

en: Occupied
ca: Ocupada

en: Octomber
ca: Octubre

en: Official Phone Number
ca: Telèfon oficial

en: On this Date and time already booked reservation
ca: En aquesta data i hora reserva ja reservada

en: Only CSV file are allow.
ca: Només es permeten fitxers CSV.

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
ca: Només es permeten fitxers de documents, PDF, PPT i XML.

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
ca: Només es permeten els fitxers JPG, PNG, JPEG i GIF.

en: Only PDF files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers PDF!

en: Only audio formats files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers en format d'àudio!

en: Only image files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers d'imatge!

en: Only image formats are allow.
ca: Només es permeten els formats d'imatge.

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
ca: Només es permeten fitxers jpeg, jpg, png i gif!

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
ca: Només es permeten fitxers jpeg, jpg, png i gif!.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
ca: Només es permeten fitxers jpg, jpeg, png i gif!.

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
ca: Només es permeten fitxers jpg, jpeg, png i gif!

en: Only video formats files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers en format de vídeo!

en: Other
ca: Altres

en: Other End Time should be greater than Start Time
ca: L'altra hora de finalització hauria de ser superior a l'hora d'inici

en: Other Informaiton
ca: Altres informacions

en: Other Information
ca: Altra informació

en: Other Logo
ca: Un altre logotip

en: Other Service Date
ca: Altra data de servei

en: Other Service End Time
ca: Altra hora de finalització del servei

en: Other Service Start Time
ca: Altres hores d'inici del servei

en: Other Service Type
ca: Un altre tipus de servei

en: Other Start Time To End time
ca: Altra hora d'inici a hora de finalització

en: Other Title
ca: Un altre títol

en: Other title
ca: Un altre títol

en: Out of
ca: Fora de

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
ca: CONFIGURACIÓ DE PAGAMENTS PAYPAL

en: Page Link
ca: Enllaç a la pàgina

en: Paid
ca: Pagat

en: Part Paid
ca: Part pagada

en: Participant Capacity
ca: Capacitat dels participants

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
ca: El valor del participant ha de ser inferior o igual a la capacitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Pastoral Date
ca: Data Pastoral

en: Pastoral Description
ca: Descripció pastoral

en: Pastoral Details
ca: Detalls pastorals

en: Pastoral Information
ca: Informació Pastoral

en: Pastoral List
ca: Llista Pastoral

en: Pastoral Page Link
ca: Enllaç de la pàgina pastoral

en: Pastoral Time
ca: Temps Pastoral

en: Pastoral Title
ca: Títol Pastoral

en: Pay Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment Data
ca: Dades de pagament

en: Payment Link
ca: Enllaç de pagament

en: Payment Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment Prefix
ca: Prefix de pagament

en: Payment Prefix Setting
ca: Configuració del prefix de pagament

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
ca: Pagament rebut contra la plantilla de factura de transacció

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
ca: Pagament rebut amb la plantilla de factura de transacció

en: Payment Report
ca: Informe de pagament

en: Payment Report By Month
ca: Informe de pagament per mes

en: Payment Status
ca: Estat de pagament

en: Payment Type
ca: Tipus de pagament

en: Paypal Email Id
ca: Identificador de correu electrònic de Paypal

en: Period
ca: Període

en: Personal Information
ca: Informació personal

en: Personal Information
ca: Informació personal

en: Philippine Peso
ca: Peso filipí

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone No
ca: Telèfon no

en: Photo
ca: foto

en: Please Enter Confirm Password.
ca: Si us plau, introduïu Confirmeu la contrasenya.

en: Please Enter New Password.
ca: Introduïu una contrasenya nova.

en: Please Select Activity
ca: Seleccioneu l'activitat

en: Please Select Ministry
ca: Seleccioneu el Ministeri

en: Please Select atleast One Image.
ca: Seleccioneu almenys una imatge.

en: Please at least one member
ca: Si us plau, almenys un membre

en: Please fill out all the required fields
ca: Si us plau, ompliu tots els camps obligatoris

en: Please provide correct Envato purchase key.
ca: Proporcioneu la clau de compra d'Envato correcta.

en: Please select at least one record.
ca: Seleccioneu almenys un registre.

en: Please select atleast one users to reply
ca: Seleccioneu almenys un usuari per respondre

en: Pledge Invoice Number
ca: Número de factura de garantia

en: Pledges
ca: Promeses

en: Pledges Amount
ca: Import de les promeses

en: Pledges Details
ca: Detalls de les promeses

en: Pledges End Date
ca: Data de finalització de les promeses

en: Pledges Entries
ca: Entrades de promeses

en: Pledges Information
ca: Informació de promeses

en: Pledges List
ca: Llista de promeses

en: Pledges Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de promeses

en: Pledges Start Date
ca: Data d'inici de les promeses

en: Pledges Total Amount
ca: Import total de les promeses

en: Pledges frequecy
ca: Freqüència de promeses

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

en: Pound Sterling
ca: Lliura esterlina

en: Previous
ca: Anterior

en: Price
ca: Preu

en: Print
ca: Imprimir

en: Processing...
ca: S'està processant...

en: Product
ca: Producte

en: Profile Image
ca: Imatge de perfil

en: Profile picture updated successfully.
ca: La foto de perfil s'ha actualitzat correctament.

en: Publish
ca: Publicar

en: Record End Time
ca: Hora de finalització del registre

en: Record End Time should be greater than Start Time.
ca: L'hora de finalització del registre ha de ser superior a l'hora d'inici.

en: Record Start Time
ca: Enregistrar l'hora d'inici

en: Record Updated Successfully.
ca: Registre actualitzat correctament.

en: Record Updated successfully
ca: Registre actualitzat correctament

en: Record deleted successfully
ca: El registre s'ha suprimit correctament

en: Record inserted successfully
ca: El registre s'ha inserit correctament

en: Record inserted successfully.
ca: El registre s'ha inserit correctament.

en: Record updated successfully
ca: Registre actualitzat correctament

en: Record updated successfully.
ca: Registre actualitzat correctament.

en: Recurrence
ca: La recurrència

en: Registration
ca: Inscripció

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de registre

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de registre

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
ca: El registre s'ha completat. El vostre compte està actiu després que l'administrador l'aprovi.

en: Regular Member
ca: Membre habitual

en: Rehearsal
ca: Assaig

en: Relation
ca: Relació

en: Religion Information
ca: Informació religiosa

en: Repeat Date
ca: Repetiu la data

en: Reply
ca: Respon

en: Reply By :
ca: Resposta per:

en: Reply To :
ca: Respondre a :

en: Report
ca: Informe

en: Reports
ca: Informes

en: Request Before Days
ca: Sol·licitud abans de dies

en: Reservation
ca: Reserva

en: Reservation Details
ca: Detalls de la reserva

en: Reservation End Time*
ca: Hora de finalització de la reserva*

en: Reservation Information
ca: Informació de reserva

en: Reservation List
ca: Llista de reserves

en: Reservation Start Time*
ca: Hora d'inici de la reserva*

en: Reservations
ca: Reserves

en: Reserve End Date
ca: Data de finalització de la reserva

en: Reserve End Date*
ca: Data de finalització de la reserva*

en: Reserve Start Date
ca: Reserva Data d'inici

en: Reserved By
ca: Reservat per

en: Reserved Date
ca: Data reservada

en: Reserved End Date
ca: Data de finalització reservada

en: Role Of User
ca: Rol de l'usuari

en: Room History
ca: Història de l'habitació

en: Room Information
ca: Informació de l'habitació

en: Room List
ca: Llista d'habitacions

en: Room Title
ca: Títol de la sala

en: Save
ca: Desa

en: Save Activity
ca: Desa l'activitat

en: Save Attendance
ca: Estalviar assistència

en: Save Document
ca: Desa el document

en: Save Expense
ca: Estalvia despeses

en: Save Family
ca: Salva Família

en: Save Group
ca: Desa el grup

en: Save Income
ca: Estalviar ingressos

en: Save Member
ca: Desa el membre

en: Save Notice
ca: Guarda l'avís

en: Save Pastoral
ca: Salva Pastoral

en: Save Pledge
ca: Guardar Promesa

en: Save Reservation
ca: Desa la reserva

en: Save Room
ca: Estalviar habitació

en: Save Sell Gift
ca: Guardar Vendre regal

en: Save Sermon
ca: Guarda el sermó

en: Save Service
ca: Servei d'estalvi

en: Save Spiritual Gift
ca: Guarda el regal espiritual

en: Save Transaction
ca: Desa la transacció

en: Save Venue
ca: Guardar el lloc

en: Saves
ca: Desa

en: Search for Equipment...
ca: Cerca d'equips...

en: Search for Users...
ca: Cerca usuaris...

en: Search for equipment...
ca: Cerca d'equips...

en: Search for group...
ca: Cerca grup...

en: Search for ministry...
ca: Cerca ministeri...

en: Search for users...
ca: Cerca usuaris...

en: Search...
ca: Cerca...

en: Search:
ca: Cerca:

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Select Activity
ca: Seleccioneu Activitat

en: Select Activity Category
ca: Seleccioneu la categoria d'activitat

en: Select Activity Name
ca: Seleccioneu el nom de l'activitat

en: Select All
ca: Seleccionar tot

en: Select Applicant
ca: Seleccioneu el sol·licitant

en: Select CSV file
ca: Seleccioneu el fitxer CSV

en: Select Campaign
ca: Seleccioneu Campanya

en: Select Currency
ca: Seleccioneu Moneda

en: Select Date Format
ca: Seleccioneu Format de data

en: Select Donations Type
ca: Seleccioneu el tipus de donacions

en: Select Equipment
ca: Seleccioneu Equip

en: Select Frequency
ca: Seleccioneu Freqüència

en: Select Gift
ca: Seleccioneu Regal

en: Select Gift Type
ca: Seleccioneu el tipus de regal

en: Select Group
ca: Seleccioneu Grup

en: Select Group Name
ca: Seleccioneu Nom del grup

en: Select Group/Members
ca: Seleccioneu Grup/Membres

en: Select Member
ca: Seleccioneu Membre

en: Select Ministry
ca: Seleccioneu Ministeri

en: Select Ministry Name
ca: Seleccioneu Nom del ministeri

en: Select Payment Method
ca: Seleccioneu Mètode de pagament

en: Select Profile Picture
ca: Seleccioneu Imatge de perfil

en: Select Relation
ca: Seleccioneu Relació

en: Select Report Type
ca: Seleccioneu Tipus d'informe

en: Select Sermon Type
ca: Seleccioneu el tipus de sermó

en: Select Service Type
ca: Seleccioneu el tipus de servei

en: Select Song Category
ca: Seleccioneu la categoria de la cançó

en: Select Venue
ca: Seleccioneu el lloc

en: Select all
ca: Seleccionar tot

en: Select list
ca: Seleccioneu la llista

en: Select user to reply
ca: Seleccioneu l'usuari per respondre

en: Select users to reply
ca: Seleccioneu usuaris per respondre

en: Selecte year
ca: Selecciona l'any

en: Sell Date
ca: Data de venda

en: Sell Gift
ca: Vendre regal

en: Sell Gift Details
ca: Vendre els detalls del regal

en: Sell Gift Information
ca: Vendre informació sobre regals

en: Sell Gift List
ca: Venda llista de regals

en: Sell Gifts
ca: Vendre regals

en: Sell Gifts List
ca: Vendre llista de regals

en: Sell Spiritual Gift Template
ca: Vendre una plantilla de regal espiritual

en: Selling Date
ca: Data de venda

en: Send
ca: Enviar

en: Send Campaign
ca: Envia la campanya

en: Send Message
ca: Enviar missatge

en: Sent
ca: Enviat

en: Sent Item
ca: Element enviat

en: Sep
ca: Set

en: September
ca: setembre

en: Sermon Added By
ca: Sermó afegit per

en: Sermon Content
ca: Contingut del sermó

en: Sermon Content Type
ca: Tipus de contingut del sermó

en: Sermon Description
ca: Descripció del sermó

en: Sermon List
ca: Llista de sermons

en: Sermon Page Link
ca: Enllaç a la pàgina del sermó

en: Sermon Title
ca: Títol del sermó

en: Sermon Type
ca: Tipus de sermó

en: Service
ca: Servei

en: Service Details
ca: Detalls del servei

en: Service End Date
ca: Data de finalització del servei

en: Service End Time
ca: Hora de finalització del servei

en: Service End Time*
ca: Hora de finalització del servei*

en: Service Information
ca: Informació del servei

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Service Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de servei

en: Service Start Date
ca: Data d'inici del servei

en: Service Start Time
ca: Hora d'inici del servei

en: Service Start Time*
ca: Hora d'inici del servei*

en: Service Title
ca: Títol del servei

en: Service Type
ca: Tipus de servei

en: Service Type Name
ca: Nom del tipus de servei

en: Services
ca: Serveis

en: Setting
ca: Configuració

en: Setting saved successfully.
ca: La configuració s'ha desat correctament.

en: Settings
ca: Configuració

en: Show _MENU_ entries
ca: Mostra les entrades de _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ca: Es mostren 0 a 0 de 0 entrades

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ca: Es mostren de _START_ a _END_ de _TOTAL_ entrades

en: Singapore Dollar
ca: Dòlar de Singapur

en: Sister
ca: germana

en: Skyp Id
ca: Identificador de Skyp

en: Skype Id
ca: Identificador de Skype

en: Son
ca: Fill

en: Song
ca: Cançó

en: Song Added By
ca: Cançó afegida per

en: Song Category
ca: Categoria Cançó

en: Song Description
ca: Descripció de la cançó

en: Song Information
ca: Informació de la cançó

en: Song Name
ca: Nom de la cançó

en: Song Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de la cançó

en: Songs
ca: Cançons

en: South African Rand
ca: Rand sud-africà

en: Speaker Name
ca: Nom del ponent

en: Spiritual Gift
ca: Regal espiritual

en: Spiritual Gifts
ca: Dons espirituals

en: Spiritual Gifts List
ca: Llista de regals espirituals

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start Date To End Date
ca: Data d'inici a data de finalització

en: Start Time
ca: L'hora d'inici

en: Start Time To End Time
ca: Hora d'inici fins a hora de fi

en: Start Time To End time
ca: Hora d'inici fins a hora de finalització

en: Starting Year
ca: Any d'inici

en: State
ca: Estat

en: Status
ca: Estat

en: Status :
ca: Estat :

en: Subject
ca: Assignatura

en: Submit
ca: Presentar

en: Subtotal :
ca: Subtotal:

en: Supplier Name
ca: Nom del proveïdor

en: Swedish Krona
ca: Corona sueca

en: Swiss Franc
ca: Franc suís

en: Sync Mail
ca: Sincronitza el correu

en: Synchronize Mail Successfully
ca: Sincronitza el correu correctament

en: Taiwan New Dollar
ca: Nou dòlar de Taiwan

en: Take/View  Attendance
ca: Prendre/Veure l'assistència

en: Tap on above icon to add your first Record.
ca: Toqueu la icona de dalt per afegir el vostre primer registre.

en: Tap on above icon to import CSV.
ca: Toqueu la icona de dalt per importar CSV.

en: Thai Baht
ca: Baht tailandès

en: The Group Name
ca: El nom del grup

en: The Member Name
ca: El nom del membre

en: The Ministry Name
ca: Nom del Ministeri

en: There is not enough data to generate report.
ca: No hi ha prou dades per generar l'informe.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
ca: Sembla que hi ha algun problema, si us plau, proveu-ho després d'un temps o poseu-vos en contacte amb nosaltres a sales@dasinfomeida.com

en: This Month
ca: Aquest mes

en: This Week
ca: Aquesta setmana

en: This Year
ca: Aquest any

en: This group have no members.
ca: Aquest grup no té membres.

en: This ministry have no members.
ca: Aquest ministeri no té membres.

en: Title Name
ca: Nom del títol

en: To
ca: A

en: Today
ca: Avui

en: Today Attendance
ca: Assistència d'avui

en: Total Amount
ca: Suma total

en: Total Expense
ca: Despesa total

en: Total Income
ca: Ingressos totals

en: Total Member
ca: Membre total

en: Total Members
ca: Total de membres

en: Total Participant
ca: Participant total

en: Transaction
ca: Transacció

en: Transaction Date
ca: data de la transacció

en: Transaction Entries
ca: Entrades de transaccions

en: Transaction Information
ca: Informació de la transacció

en: Transaction List
ca: Llista de transaccions

en: Transaction/Donation
ca: Transacció/Donació

en: Transaction/Donation Report
ca: Informe de transacció/donació

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Turkish Lira
ca: Lira turca

en: U.S. Dollar
ca: Dòlar americà

en: Unmarried
ca: Solter

en: Unpaid
ca: Sense pagar

en: Upload  image
ca: Carrega la imatge

en: Upload CSV File
ca: Carregueu un fitxer CSV

en: Upload Cover Image
ca: Carregueu la imatge de portada

en: Upload Gift
ca: Carrega regal

en: Upload Group Image
ca: Carregueu la imatge de grup

en: Upload Image
ca: Carrega la imatge

en: Upload Ministry Image
ca: Carregueu la imatge del Ministeri

en: Upload Profile
ca: Carrega el perfil

en: Upload Profile Image
ca: Carregueu la imatge de perfil

en: Upload Sermon
ca: Puja el sermó

en: Upload Song
ca: Carrega la cançó

en: Upload image
ca: Carrega la imatge

en: Usage Title
ca: Títol d'ús

en: Use Paymaster Payment Gateways
ca: Utilitzeu les passarel·les de pagament de Paymaster

en: Use title :
ca: Utilitza el títol:

en: User Can Change Profile Picture
ca: L'usuari pot canviar la imatge de perfil

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
ca: Nom d'usuari o correu electrònic Tot a punt existeix.

en: Users
ca: Usuaris

en: Venue
ca: Lloc

en: Venue Details
ca: Detalls del lloc

en: Venue Information
ca: Informació del lloc

en: Venue Name
ca: Nom del lloc

en: Venue Title
ca: Títol del lloc

en: Venues
ca: Llocs

en: Video
ca: Vídeo

en: View
ca: Veure

en: View  Attendance
ca: Veure Assistència

en: View Accountant
ca: Veure Comptable

en: View Check-in
ca: Veure registre d'entrada

en: View Document
ca: Visualitza el document

en: View Donation Link
ca: Veure l'enllaç de donació

en: View Expense
ca: Veure Despesa

en: View Family Member
ca: Veure Membre de la família

en: View Gifts
ca: Veure regals

en: View Invoice
ca: Veure factura

en: View Member
ca: Veure Membre

en: View Sermon
ca: Veure sermó

en: View Sermon List
ca: Veure llista de sermons

en: View Spiritual Gift
ca: Veure Don espiritual

en: View Spiritual Gifts
ca: Veure regals espirituals

en: View income
ca: Veure ingressos

en: Volunteer
ca: Voluntari

en: Volunteer Member
ca: Membre voluntari

en: Want to take past date attendance?
ca: Voleu rebre l'assistència a la data passada?

en: Wed
ca: Dc

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Welcome To Dashboard, Admin
ca: Benvingut al tauler, administrador

en: Wife
ca: dona

en: Wish
ca: Desitjar

en: Worship
ca: Adoració

en: Year
ca: Curs

en: Yearly
ca: Anualment

en: Yes
ca: Sí

en: You can use following variables in the email template:
ca: Podeu utilitzar les variables següents a la plantilla de correu electrònic:

en: Your file is ready. You can download it from
ca: El vostre fitxer està preparat. Podeu descarregar-lo des de

en: Youth
ca: Joventut

en: Zip Code
ca: Codi ZIP

en: [Max-Limit:
ca: [Límit màxim:

en: accountant
ca: comptable

en: activity
ca: activitat

en: add Message
ca: afegir missatge

en: administrator
ca: administrador

en: adults,children
ca: adults, nens

en: adults,families
ca: adults, famílies

en: adults,families,children
ca: adults, famílies, nens

en: adults,families,youth
ca: adults, famílies, joves

en: adults,families,youth,children
ca: adults, famílies, joves, nens

en: adults,youth
ca: adults, joves

en: adults,youth,children
ca: adults, joves, nens

en: audio
ca: àudio

en: bank_transfer
ca: transferència bancària

en: cash
ca: diners en efectiu

en: check
ca: comprovar

en: check-in Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de registre

en: check-out Page Link
ca: Enllaç a la pàgina de sortida

en: children
ca: nens

en: families
ca: famílies

en: families,children
ca: famílies, nens

en: families,youth
ca: famílies, joves

en: families,youth,children
ca: famílies, joves, nens

en: female
ca: femella

en: image
ca: imatge

en: male
ca: mascle

en: member
ca: membre

en: ministry
ca: Ministeri

en: payment
ca: pagament

en: please fill in the required fields
ca: ompliu els camps obligatoris

en: product
ca: producte

en: service
ca: servei

en: video
ca: vídeo

en: view Song
ca: veure la cançó

en: youth
ca: joventut
