Church Management System - en to el translation catalogue (953 entries)

en:  Access Right
el:  Δικαίωμα προσπέλασης

en:  Days
el:  Μέρες

en:  Seats
el:  Καθίσματα

en:  Sermon Information
el:  Πληροφορίες για το κήρυγμα

en:  Spiritual Gift Information
el:  Πληροφορίες για το πνευματικό δώρο

en:  To
el:  Προς την

en: &nbsp;Fri
el: Παρ

en: &nbsp;Mon
el: Δευτ

en: &nbsp;Sat
el: Σάβ

en: &nbsp;Sun
el: Ήλιος

en: &nbsp;Thu
el: Πέμ

en: &nbsp;Tue
el: Τρ

en: &nbsp;Wed
el: Σαρκώδης κύστη

en: (Date:
el: (Ημερομηνία:

en: (Day:
el: (Ημέρα:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
el: (φιλτραρισμένο από _MAX_ συνολικές καταχωρήσεις)

en: -Time)
el: -Χρόνος)

en: 1 Time
el: 1 φορά

en: 12/31/2022
el: 31/12/2022

en: : activate to sort column ascending
el: : ενεργοποίηση για αύξουσα ταξινόμηση της στήλης

en: : activate to sort column descending
el: : ενεργοποίηση για φθίνουσα ταξινόμηση της στήλης

en: ADD
el: ΠΡΟΣΘΗΚΗ

en: Absent
el: Απών

en: Access Rights
el: Δικαιώματα πρόσβασης

en: Account
el: λογαριασμός

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Accountant
el: Λογιστής

en: Accountant Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβασης Λογιστή

en: Accountant Email
el: Email λογιστή

en: Accountant Name
el: Όνομα Λογιστή

en: Action
el: Δράση

en: Active
el: Ενεργός

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Activity Attendance
el: Παρακολούθηση δραστηριότητας

en: Activity Attendance List
el: Κατάλογος Παρακολούθησης Δραστηριότητας

en: Activity Attendance Report
el: Έκθεση Παρακολούθησης Δραστηριότητας

en: Activity Category
el: Κατηγορία Δραστηριότητας

en: Activity Category Name
el: Όνομα κατηγορίας δραστηριότητας

en: Activity Details
el: Στοιχεία δραστηριότητας

en: Activity End Date
el: Ημερομηνία λήξης δραστηριότητας

en: Activity End Time
el: Ώρα λήξης δραστηριότητας

en: Activity End Time*
el: Ώρα λήξης δραστηριότητας*

en: Activity Information
el: Πληροφορίες Δραστηριότητας

en: Activity Name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Activity Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας δραστηριότητας

en: Activity Record End Time
el: Ώρα λήξης καταγραφής δραστηριότητας

en: Activity Record Start Time
el: Ώρα έναρξης καταγραφής δραστηριότητας

en: Activity Reoccurence
el: Επανάληψη δραστηριότητας

en: Activity Report
el: Έκθεση δραστηριότητας

en: Activity Report By Month
el: Αναφορά δραστηριότητας ανά μήνα

en: Activity Reports
el: Αναφορές δραστηριότητας

en: Activity Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης δραστηριότητας

en: Activity Start Time
el: Ώρα έναρξης δραστηριότητας

en: Activity Start Time*
el: Ώρα έναρξης δραστηριότητας*

en: Activity Title
el: Τίτλος δραστηριότητας

en: Activity Venue
el: Τόπος Δραστηριότητας

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Accountant
el: Προσθήκη λογιστή

en: Add Activity
el: Προσθήκη δραστηριότητας

en: Add Activity Category
el: Προσθήκη κατηγορίας δραστηριότητας

en: Add Activity Template
el: Προσθήκη προτύπου δραστηριότητας

en: Add Document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Add Donation Template
el: Προσθήκη προτύπου δωρεάς

en: Add Donation Type
el: Προσθήκη τύπου δωρεάς

en: Add Equipment
el: Προσθήκη Εξοπλισμού

en: Add Expense
el: Προσθήκη εξόδων

en: Add Family Member
el: Προσθήκη μέλους οικογένειας

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Add Group Member
el: Προσθήκη μέλους ομάδας

en: Add Income
el: Προσθήκη εισοδήματος

en: Add Income Template
el: Προσθήκη προτύπου εισοδήματος

en: Add Member
el: Προσθήκη μέλους

en: Add Members
el: Προσθήκη μελών

en: Add Message
el: Πρόσθεσε μήνυμα

en: Add Ministry
el: Προσθήκη Υπουργείου

en: Add Ministry Member
el: Προσθήκη Μέλους Υπουργείου

en: Add Notice
el: Προσθήκη ειδοποίησης

en: Add Notice Admin Template
el: Προσθήκη προτύπου διαχειριστή ειδοποίησης

en: Add Notice Email Template
el: Προσθήκη προτύπου email ειδοποίησης

en: Add Notice Template
el: Προσθήκη προτύπου ειδοποίησης

en: Add Or Remove
el: Προσθήκη ή Αφαίρεση

en: Add Other User in System Template
el: Προσθήκη άλλου χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Other User in system Template
el: Προσθήκη άλλου χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Pastoral
el: Προσθήκη Ποιμενικού

en: Add Pastoral Template
el: Προσθήκη Ποιμαντικού προτύπου

en: Add Pledge
el: Προσθήκη υπόσχεσης

en: Add Pledges
el: Προσθέστε Υποσχέσεις

en: Add Pledges Template
el: Προσθήκη προτύπου δεσμεύσεων

en: Add Reservation
el: Προσθήκη κράτησης

en: Add Room
el: Προσθήκη δωματίου

en: Add Sell Gift
el: Προσθήκη δώρου πώλησης

en: Add Sermon
el: Προσθέστε κήρυγμα

en: Add Sermon List
el: Προσθήκη λίστας κηρύγματος

en: Add Sermon Template
el: Προσθήκη προτύπου κηρύγματος

en: Add Service
el: Προσθήκη υπηρεσίας

en: Add Service Template
el: Προσθήκη προτύπου υπηρεσίας

en: Add Service Type
el: Προσθήκη τύπου υπηρεσίας

en: Add Song
el: Προσθήκη τραγουδιού

en: Add Song Category
el: Προσθήκη κατηγορίας τραγουδιού

en: Add Song Template
el: Προσθήκη προτύπου τραγουδιού

en: Add Spiritual Gift
el: Προσθέστε πνευματικό δώρο

en: Add Spiritual Gifts
el: Προσθέστε πνευματικά δώρα

en: Add Transaction
el: Προσθήκη συναλλαγής

en: Add Transaction Template
el: Προσθήκη προτύπου συναλλαγής

en: Add Venue
el: Προσθήκη Τόπου

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address Information
el: πληροφορίες διεύθυνσης

en: Adults
el: Ενήλικες

en: All Accountants
el: Όλοι οι Λογιστές

en: All Day
el: Ολη μέρα

en: All Members
el: Ολα τα μέλη

en: All Selected
el: Όλα Επιλεγμένα

en: All rights reserved.
el: Ολα τα δικαιώματα διατηρούνται.

en: Allow multiple reservation in the same period
el: Επιτρέψτε πολλαπλές κρατήσεις την ίδια περίοδο

en: Amount
el: Ποσό

en: Applicant
el: Αιτών

en: Approve
el: Εγκρίνω

en: Apr
el: Απρ

en: April
el: Απρίλιος

en: Are you sure want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Are you sure you want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Attendance
el: Παρουσία

en: Attendance Date
el: Ημερομηνία Προσέλευσης

en: Attendance List
el: ΛΙΣΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ

en: Attendance Report
el: Αναφορά Παρακολούθησης

en: Attendance Reports
el: Αναφορές Συμμετοχής

en: Attendance Status
el: Κατάσταση Παρακολούθησης

en: Attendance Type
el: Τύπος Συμμετοχής

en: Attendance saved successfully!
el: Η συμμετοχή αποθηκεύτηκε με επιτυχία!

en: Attendance successfully saved!
el: Η συμμετοχή αποθηκεύτηκε με επιτυχία!

en: Attendence Date
el: Ημερομηνία Προσέλευσης

en: Audio
el: Ήχος

en: Aug
el: Αύγ

en: Auguest
el: Αύγουστος

en: August
el: Αύγουστος

en: Australian Dollar
el: Δολάριο αυστραλίας

en: Available
el: Διαθέσιμος

en: Back to wp-admin
el: Επιστροφή στο wp-admin

en: Bank Transfer
el: Τραπεζική μεταφορά

en: Baptist Date
el: Ημερομηνία Βαπτιστή

en: Bill To :
el: Λογαριασμός προς:

en: Birth Date
el: Ημερομηνία γέννησης

en: Birthday Date
el: Ημερομηνία γενεθλίων

en: Birthday List
el: Λίστα γενεθλίων

en: Book
el: Βιβλίο

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Brother
el: Αδελφός

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Campaign
el: καμπάνια

en: Campaign Tests Not Sent!
el: Οι δοκιμές καμπάνιας δεν στάλθηκαν!

en: Campaign Tests Sent!
el: Τα τεστ καμπάνιας στάλθηκαν!

en: Campaign list
el: Λίστα καμπάνιας

en: Canadian Dollar
el: δολάριο Καναδά

en: Capacity
el: Χωρητικότητα

en: Capacity Seats
el: Χωρητικότητα Καθίσματα

en: Cash
el: Μετρητά

en: Category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: Check
el: Ελεγχος

en: Check In
el: Παραδίδω αποσκευές

en: Check In Date
el: Ημερομηνία άφιξης

en: Check Out Date
el: Ημερομηνία αναχώρησης

en: Check-In
el: Check-in

en: Check-In Information
el: Πληροφορίες για το check-in

en: Check-In church venue Template
el: Πρότυπο για το check-in του εκκλησιαστικού χώρου

en: Check-In successfully
el: Το check-in επιτυχώς

en: Check-Out
el: Ολοκλήρωση παραγγελίας

en: Check-Out From Church Venue Template
el: Πρότυπο αναχώρησης από τον χώρο της εκκλησίας

en: Check-in Date
el: Ημερομηνία άφιξης

en: Check-out Date
el: Ημερομηνία αναχώρησης

en: Check-out successfully
el: Το check-out με επιτυχία

en: Cheked-in Date
el: Ημερομηνία προσέλευσης

en: Cheked-out Date
el: Ημερομηνία αποχώρησης

en: Children
el: Παιδιά

en: Choose Image
el: Επιλέξτε Εικόνα

en: Choose image
el: Επιλέξτε εικόνα

en: Church Address
el: Διεύθυνση Εκκλησίας

en: Church Header Logo
el: Λογότυπο κεφαλίδας εκκλησίας

en: Church Management
el: Διοίκηση Εκκλησίας

en: Church Management System
el: Σύστημα Διαχείρισης Εκκλησίας

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
el: Το σύστημα διαχείρισης εκκλησίας για το πρόσθετο wordpress είναι ο ιδανικός τρόπος διαχείρισης της πλήρους λειτουργίας της Εκκλησίας. Έχει διαφορετικούς ρόλους χρηστών όπως Μέλος, Εθελοντής, Λογιστής και Διαχειριστής.

en: Church Name
el: Όνομα Εκκλησίας

en: City
el: Πόλη

en: Class
el: Τάξη

en: Close
el: Κλείσε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Compose
el: Συνθέτω

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Contact Information
el: Στοιχεία επικοινωνίας

en: Copyright
el: Πνευματική ιδιοκτησία

en: Country
el: Χώρα

en: Country Code
el: Κωδικός χώρας

en: Create Expense Entry
el: Δημιουργία Καταχώρισης Εξόδων

en: Create Income Entry
el: Δημιουργία Καταχώρισης Εισοδήματος

en: Current Password
el: Τρέχων κωδικός πρόσβασης

en: Czech Koruna
el: Κορόνα Τσεχίας

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Danish Krone
el: Κορώνα Δανίας

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Datatable
el: Πίνακας δεδομένων

en: Datatable Header Settings
el: Ρυθμίσεις κεφαλίδας πίνακα δεδομένων

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date :
el: Ημερομηνία:

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Date Type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Date of Birth
el: Ημερομηνια γεννησης

en: Daughter
el: Κόρη

en: Dec
el: Δεκ

en: December
el: Δεκέμβριος

en: December 12, 2022
el: 12 Δεκεμβρίου 2022

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Delete All
el: Διαγραφή όλων

en: Demographics
el: δημογραφικά στοιχεία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Description :
el: Περιγραφή :

en: Details
el: Λεπτομέριες

en: Details Room:
el: Λεπτομέρειες Δωμάτιο:

en: Display Name
el: Εμφανιζόμενο όνομα

en: Do not have any active bookings
el: Δεν έχετε ενεργές κρατήσεις

en: Documant Name
el: Όνομα εγγράφου

en: Document
el: Εγγραφο

en: Document Created By
el: Έγγραφο Δημιουργήθηκε από

en: Document Created Date
el: Ημερομηνία δημιουργίας εγγράφου

en: Document Details
el: Στοιχεία εγγράφου

en: Document Information
el: Πληροφορίες εγγράφου

en: Document Name
el: Όνομα εγγράφου

en: Domain
el: Τομέα

en: Donate
el: Προσφέρω

en: Donation Amount
el: Ποσό δωρεάς

en: Donation Date
el: Ημερομηνία Δωρεάς

en: Donation Details
el: Στοιχεία δωρεάς

en: Donation List
el: Λίστα δωρεών

en: Donation Name
el: Όνομα δωρεάς

en: Donation Type
el: Τύπος δωρεάς

en: Donation Type Name
el: Τύπος δωρεάς Όνομα

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Download File
el: Λήψη αρχείου

en: Download Report
el: Λήψη αναφοράς

en: Download Reports
el: Λήψη Αναφορών

en: Download!
el: Κατεβάστε!

en: Draft
el: Προσχέδιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Accountant
el: Επεξεργασία Λογιστή

en: Edit Activity
el: Επεξεργασία δραστηριότητας

en: Edit Document
el: Επεξεργασία εγγράφου

en: Edit Expense
el: Επεξεργασία εξόδων

en: Edit Family Member
el: Επεξεργασία μέλους οικογένειας

en: Edit Group
el: Επεξεργασία ομάδας

en: Edit Income
el: Επεξεργασία εισοδήματος

en: Edit Member
el: Επεξεργασία μέλους

en: Edit Ministry
el: Επεξεργασία Υπουργείο

en: Edit Notice
el: Επεξεργασία ειδοποίησης

en: Edit Pastoral
el: Επεξεργασία Ποιμαντικού

en: Edit Pledges
el: Επεξεργασία υποσχέσεων

en: Edit Reservation
el: Επεξεργασία κράτησης

en: Edit Sell Gift
el: Επεξεργασία Πώληση δώρου

en: Edit Sell Gifts
el: Επεξεργασία Πώλησης δώρων

en: Edit Sermon
el: Επεξεργασία Κηρύγματος

en: Edit Sermon List
el: Επεξεργασία λίστας κηρύγματος

en: Edit Service
el: Υπηρεσία επεξεργασίας

en: Edit Song
el: Επεξεργασία τραγουδιού

en: Edit Spiritual Gift
el: Επεξεργασία πνευματικού δώρου

en: Edit Transaction
el: Επεξεργασία συναλλαγής

en: Edit Venue
el: Επεξεργασία Τόπου

en: Education
el: Εκπαίδευση

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email ID
el: Ταυτότητα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email Subject
el: Θέμα του μέιλ

en: Email Template
el: Πρότυπο email

en: Email id
el: Ταυτότητα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable Notifications
el: Ενεργοποίηση Ειδοποιήσεων

en: Enable Sandbox
el: Ενεργοποίηση Sandbox

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: End Date should be greater than Start Date
el: Η ημερομηνία λήξης πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ημερομηνία έναρξης

en: End Date should be greater than Start Date.
el: Η ημερομηνία λήξης πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ημερομηνία έναρξης.

en: End Time
el: Τέλος χρόνου

en: End Time should be greater than Start Time
el: Ο χρόνος λήξης πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης

en: End Time should be greater than Start Time.
el: Ο χρόνος λήξης πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης.

en: Entry
el: Είσοδος

en: Envato License key
el: Κλειδί άδειας Envato

en: Equipment
el: Εξοπλισμός

en: Equipment Name
el: Όνομα εξοπλισμού

en: Equipments
el: Εξοπλισμοί

en: Euro
el: Ευρώ

en: Expected Check Out Date
el: Αναμενόμενη ημερομηνία αναχώρησης

en: Expected Check-out Date
el: Αναμενόμενη ημερομηνία αναχώρησης

en: Expense
el: Δαπάνη

en: Expense Amount
el: Ποσό Εξόδων

en: Expense Entries
el: Εγγραφές Εξόδων

en: Expense Information
el: Πληροφορίες εξόδων

en: Expense Label
el: Ετικέτα εξόδων

en: Expense List
el: Κατάλογος Εξόδων

en: Expense Report
el: ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΞΟΔΩΝ

en: Expenses
el: Εξοδα

en: Export CSV
el: Εξαγωγή CSV

en: Families
el: Οικογένειες

en: Family Member
el: Μέλος της οικογένειας

en: Family Member Name & Email
el: Όνομα μέλους οικογένειας & email

en: Family Members
el: Μέλη της οικογένειας

en: Family member
el: Μέλος της οικογένειας

en: Family member Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης μέλους της οικογένειας

en: Father
el: Πατέρας

en: Fax
el: Φαξ

en: Feb
el: Φεβ

en: February
el: Φεβρουάριος

en: Female
el: Θηλυκός

en: File size limit 2 MB allow.
el: Επιτρέπεται το όριο μεγέθους αρχείου 2 MB.

en: Finance/Payment Reports
el: Έκθεση Οικονομικών/Πληρωμών

en: First
el: Πρώτα

en: First Name
el: Ονομα

en: Footer Description
el: Περιγραφή υποσέλιδου

en: Footer setting
el: Ρύθμιση υποσέλιδου

en: Forgot your password?
el: Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

en: Frequency
el: Συχνότητα

en: Frequency Number Of Time
el: Συχνότητα Αριθμός Χρόνου

en: Frequency Number of Time
el: Συχνότητα Αριθμός Χρόνου

en: From
el: Από

en: From :
el: Από :

en: From:
el: Από:

en: Full Day
el: Γεμάτη μέρα

en: Full Name
el: Πλήρες όνομα

en: GENERAL SETTINGS
el: ΓΕΝΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ

en: Gender
el: Γένος

en: General
el: Γενικός

en: General Setting
el: Γενική ρύθμιση

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Gift
el: Δώρο

en: Gift Assigned  successfully
el: Το δώρο εκχωρήθηκε με επιτυχία

en: Gift Assigned successfully
el: Το δώρο εκχωρήθηκε με επιτυχία

en: Gift Got Date
el: Το δώρο πήρε ημερομηνία

en: Gift Invoice Number
el: Αριθμός τιμολογίου δώρου

en: Gift Name
el: Όνομα δώρου

en: Gift Price
el: Τιμή δώρου

en: Gift Type
el: Τύπος δώρου

en: Gifts
el: Δώρα

en: Give Donation
el: Δώστε Δωρεά

en: Give Gift
el: Δώσε δώρο

en: Give Gift To Member
el: Κάντε δώρο στο μέλος

en: Give This Gift
el: Δώσε αυτό το δώρο

en: Go
el: Πηγαίνω

en: Grand Total
el: Σύνολο

en: Grand Total :
el: Σύνολο :

en: Graph
el: Γραφική παράσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Group Details
el: Λεπτομέρειες ομάδας

en: Group Image
el: Ομαδική εικόνα

en: Group Information
el: Πληροφορίες ομάδας

en: Group List
el: Λίστα ομάδων

en: Group Member
el: Μέλος ομάδας

en: Group Members Added successfully
el: Τα μέλη της ομάδας προστέθηκαν με επιτυχία

en: Group Name
el: Ονομα ομάδας

en: Group Name :
el: Ονομα ομάδας :

en: Groups
el: Ομάδες

en: Guest Speaker
el: Προσκεκλημένος Ομιλητής

en: Header
el: Επί κεφαλής

en: Hong Kong Dollar
el: Δολάριο Χονγκ Κονγκ

en: Hungarian Forint
el: ουγγρικό φιορίνι

en: Husband
el: Σύζυγος

en: INVOICE
el: ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ

en: Id
el: Ταυτότητα

en: Image
el: Εικόνα

en: Import CSV
el: Εισαγωγή CSV

en: Income
el: Εισόδημα

en: Income & Expense Report
el: Έκθεση εσόδων και εξόδων

en: Income Amount
el: Ποσό εισοδήματος

en: Income Entries
el: Εγγραφές εισοδήματος

en: Income Information
el: Πληροφορίες εισοδήματος

en: Income Label
el: Ετικέτα εισοδήματος

en: Income List
el: Κατάλογος Εισοδήματος

en: Income Report
el: Έκθεση εισοδήματος

en: Income Title
el: Τίτλος εισοδήματος

en: Income label
el: Ετικέτα εισοδήματος

en: Income, Expense & Net Profit
el: Έσοδα, Έξοδα & Καθαρό Κέρδος

en: Indian Rupee
el: Ρουπία Ινδίας

en: Invoice Number
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Invoice Prefix
el: Πρόθεμα τιμολογίου

en: Invoice Prefix Setting
el: Ρύθμιση προθέματος τιμολογίου

en: Invoice label
el: Ετικέτα τιμολογίου

en: Invoice, Mail
el: Τιμολόγιο, Ταχυδρομείο

en: Invoices
el: τιμολόγια

en: Israeli New Sheqel
el: Ισραηλινό New Sheqel

en: Issue By
el: Έκδοση από

en: Jan
el: Ιαν

en: January
el: Ιανουάριος

en: Japanese Yen
el: Γιεν Ιαπωνίας

en: Join Church Date
el: Ημερομηνία εγγραφής στην Εκκλησία

en: Join Date
el: Ημερομηνία προσχώρησης

en: Join Date
el: Ημερομηνία προσχώρησης

en: Jul
el: Ιούλ

en: July
el: Ιούλιος

en: Jun
el: Ιούν

en: June
el: Ιούνιος

en: Last
el: τελευταίος

en: Last 12 Months
el: Τελευταίοι 12 μήνες

en: Last 3 Months
el: Τελευταίοι 3 μήνες

en: Last 6 Months
el: Τελευταίοι 6 μήνες

en: Last Month
el: Τον προηγούμενο μήνα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Last Week
el: Την προηγούμενη εβδομάδα

en: Last Year
el: Πέρυσι

en: Licence Settings
el: Ρυθμίσεις άδειας χρήσης

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Log Out
el: Αποσύνδεση

en: Login Information
el: πληροφορίες σύνδεσης

en: Login Link
el: Σύνδεσμος σύνδεσης

en: Login Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας σύνδεσης

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Mail Chimp API key
el: Κλειδί API Mail Chimp

en: Mail Template
el: Πρότυπο αλληλογραφίας

en: Mail chimp API key
el: Κλειδί API χιμπατζήδων αλληλογραφίας

en: MailChimp list
el: Λίστα MailChimp

en: Mailing list
el: Λίστα

en: Malaysian Ringgit
el: Μαλαισιανό Ringgit

en: Male
el: Αρσενικός

en: Management
el: Διαχείριση

en: Management Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης διαχείρισης

en: Mar
el: Αφανίζω

en: March
el: Μάρτιος

en: Marital Status
el: Οικογενειακή κατάσταση

en: Married
el: Παντρεμένος

en: May
el: Ενδέχεται

en: Member
el: Μέλος

en: Member Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβασης Μέλους

en: Member Added In Group Template
el: Μέλος προστέθηκε στο πρότυπο ομάδας

en: Member Added In Ministry Template
el: Προστέθηκε μέλος στο Πρότυπο Υπουργείου

en: Member Approved By Admin Template
el: Μέλος Εγκρίθηκε από Πρότυπο διαχειριστή

en: Member Approved successfully
el: Το μέλος εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Member Attendance Report
el: Έκθεση Παρακολούθησης Μέλους

en: Member CSV Uploaded Successfully.
el: Το CSV μέλους μεταφορτώθηκε με επιτυχία.

en: Member Id
el: Ταυτότητα μέλους

en: Member Information
el: Πληροφορίες μέλους

en: Member List
el: Ταυτότητα μέλους

en: Member Name
el: Ονομα μέλους

en: Member Name & Email
el: Όνομα μέλους & Email

en: Member Removed Successfully From The Group.
el: Το μέλος αφαιρέθηκε με επιτυχία από την ομάδα.

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
el: Το μέλος αφαιρέθηκε από το Υπουργείο με επιτυχία.

en: Members
el: Μέλη

en: Menu
el: Μενού

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message Comment
el: Μήνυμα Σχόλιο

en: Message Content
el: Περιεχόμενο μηνύματος

en: Message Details
el: Λεπτομέρειες μηνύματος

en: Message For
el: Μήνυμα για

en: Message Received Template
el: Πρότυπο λήφθηκε μήνυμα

en: Message To
el: Μήνυμα προς

en: Message deleted successfully
el: Το μήνυμα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Message sent successfully
el: το μήνυμα εστάλη επιτυχώς

en: Message successfully Sent.
el: Το μήνυμα στάλθηκε με επιτυχία.

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Mexican Peso
el: Πέσο Μεξικού

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Ministry
el: Υπουργείο

en: Ministry Attendance
el: Παρουσία Υπουργείου

en: Ministry Attendance List
el: Κατάλογος Συμμετοχών Υπουργείου

en: Ministry Attendance Report
el: Έκθεση Παρουσίας Υπουργείου

en: Ministry Details
el: Στοιχεία Υπουργείου

en: Ministry Image
el: Εικόνα Υπουργείου

en: Ministry Information
el: Πληροφορίες Υπουργείου

en: Ministry List
el: Κατάλογος Υπουργείου

en: Ministry Member
el: Μέλος του Υπουργείου

en: Ministry Members Added successfully
el: Τα μέλη του Υπουργείου προστέθηκαν με επιτυχία

en: Ministry Name
el: Όνομα Υπουργείου

en: Ministry Name :
el: Όνομα Υπουργείου:

en: Mobile No.
el: Οχι κινητό.

en: Mobile Number
el: Αριθμός κινητού

en: Month
el: Μήνας

en: Monthly
el: Μηνιαίο

en: Mother
el: Μητέρα

en: Multiple Booking Possible
el: Δυνατότητα πολλαπλών κρατήσεων

en: Multiple Reservation
el: Πολλαπλή κράτηση

en: Name
el: Ονομα

en: Name Of Church
el: Όνομα Εκκλησίας

en: Name Of Church
el: Όνομα Εκκλησίας

en: Name Of Sender
el: Όνομα Αποστολέα

en: Name of Admin
el: Όνομα Admin

en: Name of Member
el: Όνομα μέλους

en: Name of Memeber
el: Όνομα Μέλους

en: Name of Receiver
el: Όνομα παραλήπτη

en: Name of User
el: Όνομα χρήστη

en: Net Profit
el: Καθαρό κέρδος

en: Net Profit/Loss
el: Καθαρό Κέρδος/Ζημιά

en: New Password
el: νέος κωδικός πρόσβασης

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
el: Νέος κωδικός πρόσβασης και επιβεβαίωση ότι ο κωδικός πρόσβασης δεν ταιριάζει.

en: New Zealand Dollar
el: Δολάριο Νέας Ζηλανδίας

en: News Letter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Next
el: Επόμενο

en: No
el: Οχι

en: No Data Availabel
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα

en: No Data Available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα

en: No Family Member
el: Κανένα μέλος της οικογένειας

en: No Group
el: Όχι Ομάδα

en: No Groups
el: Χωρίς Ομάδες

en: No History available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο ιστορικό

en: No Of Family Members
el: Αριθμός Μελών Οικογένειας

en: No Upcoming Activity
el: Καμία επερχόμενη δραστηριότητα

en: No Upcoming Birthday
el: Χωρίς επερχόμενα γενέθλια

en: No Upcoming Donations list
el: Δεν υπάρχει λίστα επερχόμενων δωρεών

en: No Upcoming Group
el: Δεν υπάρχει επερχόμενη ομάδα

en: No Upcoming Invoice list
el: Δεν υπάρχει λίστα επερχόμενων τιμολογίων

en: No Upcoming Ministry
el: Χωρίς επερχόμενο υπουργείο

en: No Upcoming Reservation
el: Καμία επερχόμενη κράτηση

en: No Upcoming Sell Gift
el: Χωρίς επερχόμενο δώρο πώλησης

en: No any document
el: Κανένα έγγραφο

en: No any member yet.
el: Κανένα μέλος ακόμα.

en: No data available in table
el: δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα στο τραπέζι

en: No matching records found
el: Δεν βρέθηκαν αντίστοιχες εγγραφές

en: No of Member
el: Αριθμός μέλους

en: No of Ministry
el: Αριθμός Υπουργείου

en: No. of Amount
el: Αριθμός Ποσού

en: None
el: Κανένας

en: Norwegian Krone
el: Κορώνα Νορβηγίας

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
el: Σημείωση: Το μέγεθος του λογότυπου πρέπει να είναι 190 X 56 PX και το χρώμα πρέπει να είναι λευκό.

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Notice Approved
el: Ειδοποίηση Εγκρίθηκε

en: Notice By
el: Ειδοποίηση από

en: Notice Comment
el: Σημείωση Σχόλιο

en: Notice Content
el: Περιεχόμενο ειδοποίησης

en: Notice Details
el: Λεπτομέρειες ειδοποίησης

en: Notice End Date
el: Ημερομηνία λήξης ειδοποίησης

en: Notice Information
el: Πληροφορίες ειδοποίησης

en: Notice List
el: Λίστα ειδοποιήσεων

en: Notice Page Link
el: Σημείωση Σελίδα Σύνδεσμος

en: Notice Start Date
el: Ειδοποίηση Ημερομηνία έναρξης

en: Notice Start Date To End Date
el: Σημείωση Ημερομηνία έναρξης έως ημερομηνία λήξης

en: Notice Title
el: Τίτλος ειδοποίησης

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Nov
el: Νοε

en: November
el: Νοέμβριος

en: Number Of Family Member
el: Αριθμός Μέλους Οικογένειας

en: Number of Participant
el: Αριθμός Συμμετεχόντων

en: Occupation
el: Κατοχή

en: Occupied
el: Κατειλημμένος

en: Oct
el: Οκτ

en: Octomber
el: Οκτώβριος

en: Official Phone Number
el: Επίσημος αριθμός τηλεφώνου

en: On this Date and time already booked reservation
el: Σε αυτήν την Ημερομηνία και ώρα έχει ήδη γίνει κράτηση

en: Only CSV file are allow.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία CSV.

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία εγγράφων, PDF, PPT και XML.

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG , PNG , JPEG , GIF.

en: Only PDF files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία PDF!

en: Only audio formats files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία μορφών ήχου!

en: Only image files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία εικόνας!

en: Only image formats are allow.
el: Επιτρέπονται μόνο μορφές εικόνας.

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία jpeg, jpg, png και gif!.

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία jpeg jpg png και gif!.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία jpg jpeg png και gif!.

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία jpg, jpeg, png και gif!.

en: Only video formats files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία μορφών βίντεο!

en: Other
el: Αλλα

en: Other End Time should be greater than Start Time
el: Η άλλη ώρα λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ώρα έναρξης

en: Other Informaiton
el: Άλλες Πληροφορίες

en: Other Information
el: Αλλες πληροφορίες

en: Other Logo
el: Άλλο λογότυπο

en: Other Service Date
el: Άλλη ημερομηνία σέρβις

en: Other Service End Time
el: Άλλη ώρα λήξης υπηρεσίας

en: Other Service Start Time
el: Άλλη ώρα έναρξης υπηρεσίας

en: Other Service Type
el: Άλλος τύπος υπηρεσίας

en: Other Start Time To End time
el: Άλλη ώρα έναρξης έως ώρα λήξης

en: Other Title
el: Άλλος τίτλος

en: Other title
el: Άλλος τίτλος

en: Out of
el: Εκτός

en: OwnData
el: Ιδιαίτερα Δεδομένα

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
el: ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ PAYPAL

en: Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας

en: Paid
el: επί πληρωμή

en: Part Paid
el: Μέρος Πληρωμένο

en: Participant Capacity
el: Ικανότητα Συμμετεχόντων

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
el: Η αξία του συμμετέχοντος πρέπει να είναι μικρότερη ή ίση με τη χωρητικότητα

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Pastoral
el: Ποιμενικός

en: Pastoral Date
el: Ποιμαντική Ημερομηνία

en: Pastoral Description
el: Ποιμαντική Περιγραφή

en: Pastoral Details
el: Ποιμαντικές λεπτομέρειες

en: Pastoral Information
el: Ποιμαντικές Πληροφορίες

en: Pastoral List
el: Ποιμαντική Λίστα

en: Pastoral Page Link
el: Σύνδεσμος Σελίδας Ποιμαντικής

en: Pastoral Time
el: Ποιμαντική Ώρα

en: Pastoral Title
el: Ποιμαντικός Τίτλος

en: Pay Method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment Data
el: Δεδομένα πληρωμής

en: Payment Link
el: Σύνδεσμος πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Prefix
el: Πρόθεμα πληρωμής

en: Payment Prefix Setting
el: Ρύθμιση προθέματος πληρωμής

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
el: Η πληρωμή ελήφθη έναντι του προτύπου τιμολογίου συναλλαγής

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
el: Η πληρωμή ελήφθη με το πρότυπο τιμολογίου συναλλαγής

en: Payment Report
el: Αναφορά πληρωμών

en: Payment Report By Month
el: Αναφορά πληρωμών ανά μήνα

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: Payment Type
el: Τρόπος πληρωμής

en: Paypal Email Id
el: Αναγνωριστικό email Paypal

en: Period
el: Περίοδος

en: Personal Information
el: Προσωπικές πληροφορίες

en: Personal Information
el: Προσωπικές πληροφορίες

en: Philippine Peso
el: Πέσο Φιλιππίνων

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone No
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Photo
el: φωτογραφία

en: Please Enter Confirm Password.
el: Εισαγάγετε Επιβεβαίωση κωδικού πρόσβασης.

en: Please Enter New Password.
el: Εισαγάγετε νέο κωδικό πρόσβασης.

en: Please Select Activity
el: Επιλέξτε Δραστηριότητα

en: Please Select Ministry
el: Επιλέξτε Υπουργείο

en: Please Select atleast One Image.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον μία εικόνα.

en: Please at least one member
el: Παρακαλώ τουλάχιστον ένα μέλος

en: Please fill out all the required fields
el: Συμπληρώστε όλα τα απαιτούμενα πεδία

en: Please provide correct Envato purchase key.
el: Δώστε το σωστό κλειδί αγοράς Envato.

en: Please select at least one record.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον μία εγγραφή.

en: Please select atleast one users to reply
el: Επιλέξτε τουλάχιστον έναν χρήστη για να απαντήσει

en: Pledge Invoice Number
el: Αριθμός Τιμολογίου Ενεχύρου

en: Pledges
el: Υποσχέσεις

en: Pledges Amount
el: Ποσό δεσμεύσεων

en: Pledges Details
el: Στοιχεία δεσμεύσεων

en: Pledges End Date
el: Ημερομηνία λήξης δεσμεύσεων

en: Pledges Entries
el: Εγγραφές δεσμεύσεων

en: Pledges Information
el: Πληροφορίες δεσμεύσεων

en: Pledges List
el: Λίστα δεσμεύσεων

en: Pledges Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας υποσχέσεων

en: Pledges Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης δεσμεύσεων

en: Pledges Total Amount
el: Συνολικό ποσό δεσμεύσεων

en: Pledges frequecy
el: Υποσχέσεις συχνότητας

en: Polish Zloty
el: Πολωνικό ζλότι

en: Pound Sterling
el: Λίρα στερλίνα

en: Present
el: Παρόν

en: Previous
el: Προηγούμενος

en: Price
el: Τιμή

en: Print
el: Τυπώνω

en: Processing...
el: Επεξεργασία...

en: Product
el: Προϊόν

en: Profile Image
el: Εικόνα προφίλ

en: Profile picture updated successfully.
el: Η εικόνα προφίλ ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Publish
el: Δημοσιεύω

en: Record End Time
el: Ρεκόρ χρόνου λήξης

en: Record End Time should be greater than Start Time.
el: Ο χρόνος λήξης εγγραφής πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης.

en: Record Start Time
el: Ρεκόρ ώρας έναρξης

en: Record Updated Successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Record Updated successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record deleted successfully
el: Η εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία

en: Record inserted successfully
el: Η εγγραφή εισήχθη με επιτυχία

en: Record inserted successfully.
el: Η εγγραφή εισήχθη με επιτυχία.

en: Record updated successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record updated successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Recurrence
el: Επανάληψη

en: Registration
el: Εγγραφή

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο email εγγραφής

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο email εγγραφής

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε. Ο λογαριασμός σας ενεργός μετά την έγκριση του διαχειριστή.

en: Regular Member
el: Τακτικό Μέλος

en: Rehearsal
el: Πρόβα

en: Relation
el: Σχέση

en: Religion Information
el: Πληροφορίες Θρησκείας

en: Repeat Date
el: Επανάληψη Ημερομηνίας

en: Reply
el: Απάντηση

en: Reply By :
el: Απάντηση από:

en: Reply To :
el: Να απαντήσουν σε :

en: Report
el: Κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

en: Reports
el: Αναφορές

en: Request Before Days
el: Αίτημα πριν από τις ημέρες

en: Reservation
el: Κράτηση

en: Reservation Details
el: Λεπτομέρειες κράτησης

en: Reservation End Time*
el: Ώρα λήξης κράτησης*

en: Reservation Information
el: Πληροφορίες Κράτησης

en: Reservation List
el: Λίστα Κρατήσεων

en: Reservation Start Time*
el: Ώρα έναρξης κράτησης*

en: Reservations
el: κρατήσεις

en: Reserve End Date
el: Ημερομηνία λήξης κράτησης

en: Reserve End Date*
el: Ημερομηνία λήξης κράτησης*

en: Reserve Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης κράτησης

en: Reserved By
el: Κράτηση από

en: Reserved Date
el: Ημερομηνία κράτησης

en: Reserved End Date
el: Ημερομηνία λήξης κράτησης

en: Role Of User
el: Ρόλος Χρήστη

en: Room History
el: Ιστορία δωματίου

en: Room Information
el: Πληροφορίες δωματίου

en: Room List
el: Λίστα δωματίων

en: Room Title
el: Τίτλος δωματίου

en: Save
el: Σώσει

en: Save Activity
el: Αποθήκευση δραστηριότητας

en: Save Attendance
el: Αποθήκευση Συμμετοχής

en: Save Document
el: Αποθήκευση εγγράφου

en: Save Expense
el: Εξοικονόμηση Εξόδων

en: Save Group
el: Αποθήκευση ομάδας

en: Save Income
el: Εξοικονόμηση εισοδήματος

en: Save Member
el: Αποθήκευση μέλους

en: Save Notice
el: Αποθήκευση ειδοποίησης

en: Save Pledge
el: Αποθήκευση δέσμευσης

en: Save Reservation
el: Αποθήκευση κράτησης

en: Save Room
el: Αποθήκευση δωματίου

en: Save Sell Gift
el: Αποθήκευση Πώλησης Δώρου

en: Save Sermon
el: Αποθήκευση Κηρύγματος

en: Save Service
el: Αποθήκευση υπηρεσίας

en: Save Spiritual Gift
el: Αποθήκευση πνευματικού δώρου

en: Save Transaction
el: Αποθήκευση συναλλαγής

en: Save Venue
el: Αποθήκευση χώρου

en: Saves
el: Αποθηκεύει

en: Search for Equipment...
el: Αναζήτηση Εξοπλισμού...

en: Search for Users...
el: Αναζήτηση για χρήστες...

en: Search for equipment...
el: Αναζήτηση εξοπλισμού...

en: Search for group...
el: Αναζήτηση για ομάδα...

en: Search for ministry...
el: Αναζήτηση για υπουργείο...

en: Search for users...
el: Αναζήτηση για χρήστες...

en: Search...
el: Αναζήτηση...

en: Search:
el: Αναζήτηση:

en: Select
el: Επιλέγω

en: Select Activity
el: Επιλέξτε Δραστηριότητα

en: Select Activity Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία Δραστηριότητας

en: Select Activity Name
el: Επιλέξτε Όνομα δραστηριότητας

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Select Applicant
el: Επιλέξτε Αιτών

en: Select CSV file
el: Επιλέξτε αρχείο CSV

en: Select Campaign
el: Επιλέξτε Καμπάνια

en: Select Currency
el: Επιλέξτε Νόμισμα

en: Select Date Format
el: Επιλέξτε Μορφή ημερομηνίας

en: Select Donations Type
el: Επιλέξτε Τύπος δωρεών

en: Select Equipment
el: Επιλέξτε Εξοπλισμός

en: Select Frequency
el: Επιλέξτε Συχνότητα

en: Select Gift
el: Επιλέξτε Δώρο

en: Select Gift Type
el: Επιλέξτε Τύπος δώρου

en: Select Group
el: Επιλέξτε Ομάδα

en: Select Group Name
el: Επιλέξτε Όνομα ομάδας

en: Select Group/Members
el: Επιλέξτε Ομάδα/Μέλη

en: Select Member
el: Επιλέξτε Μέλος

en: Select Ministry
el: Επιλέξτε Υπουργείο

en: Select Ministry Name
el: Επιλέξτε Όνομα Υπουργείου

en: Select Payment Method
el: Επιλέξτε Τρόπος Πληρωμής

en: Select Profile Picture
el: Επιλέξτε Εικόνα προφίλ

en: Select Relation
el: Επιλέξτε Σχέση

en: Select Report Type
el: Επιλέξτε Τύπος αναφοράς

en: Select Sermon Type
el: Επιλέξτε Τύπος κηρύγματος

en: Select Service Type
el: Επιλέξτε Τύπος υπηρεσίας

en: Select Song Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία τραγουδιού

en: Select Venue
el: Επιλέξτε Τόπος Διεξαγωγής

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Select list
el: Επιλέξτε λίστα

en: Select user to reply
el: Επιλέξτε χρήστη για απάντηση

en: Select users to reply
el: Επιλέξτε χρήστες που θα απαντήσουν

en: Selecte year
el: Επιλέξτε έτος

en: Sell Date
el: Ημερομηνία Πώλησης

en: Sell Gift
el: Πουλήστε δώρο

en: Sell Gift Details
el: Πώληση στοιχείων δώρου

en: Sell Gift Information
el: Πώληση πληροφοριών δώρου

en: Sell Gift List
el: Λίστα δώρων πώλησης

en: Sell Gifts
el: Πουλήστε δώρα

en: Sell Gifts List
el: Λίστα δώρων πώλησης

en: Sell Spiritual Gift Template
el: Πουλήστε πρότυπο πνευματικού δώρου

en: Selling Date
el: Ημερομηνία Πώλησης

en: Send
el: Στείλετε

en: Send Campaign
el: Αποστολή καμπάνιας

en: Send Message
el: Να στείλετε μήνυμα

en: Sent
el: Απεσταλμένα

en: Sent Item
el: Απεσταλμένο αντικείμενο

en: Sep
el: Σεπτ

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: Sermon Added By
el: Ομιλία Προστέθηκε από

en: Sermon Content
el: Περιεχόμενο κηρύγματος

en: Sermon Content Type
el: Τύπος περιεχομένου κηρύγματος

en: Sermon Description
el: Περιγραφή κηρύγματος

en: Sermon List
el: Λίστα κηρύγματος

en: Sermon Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας κηρύγματος

en: Sermon Title
el: Τίτλος κηρύγματος

en: Sermon Type
el: Τύπος κηρύγματος

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Service Details
el: Στοιχεία υπηρεσίας

en: Service End Date
el: Ημερομηνία λήξης υπηρεσίας

en: Service End Time
el: Ώρα λήξης υπηρεσίας

en: Service End Time*
el: Ώρα λήξης υπηρεσίας*

en: Service Information
el: Πληροφορίες υπηρεσίας

en: Service Name
el: Όνομα Υπηρεσίας

en: Service Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας υπηρεσίας

en: Service Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης σέρβις

en: Service Start Time
el: Ώρα έναρξης σέρβις

en: Service Start Time*
el: Ώρα έναρξης υπηρεσίας*

en: Service Title
el: Τίτλος υπηρεσίας

en: Service Type
el: Τύπος υπηρεσίας

en: Service Type Name
el: Όνομα τύπου υπηρεσίας

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Setting
el: Σύνθεση

en: Setting saved successfully.
el: Η ρύθμιση αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Show _MENU_ entries
el: Εμφάνιση καταχωρήσεων _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
el: Εμφάνιση 0 έως 0 από 0 καταχωρήσεις

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
el: Εμφάνιση _START_ έως _END_ από _TOTAL_ καταχωρήσεις

en: Singapore Dollar
el: Δολάριο Σιγκαπούρης

en: Sister
el: Αδελφή

en: Skyp Id
el: Αναγνωριστικό Skyp

en: Skype Id
el: Ταυτότητα σκάιπ

en: Son
el: Υιός

en: Song
el: Τραγούδι

en: Song Added By
el: Τραγούδι που προστέθηκε από

en: Song Category
el: Κατηγορία τραγουδιού

en: Song Description
el: Περιγραφή τραγουδιού

en: Song Information
el: Πληροφορίες τραγουδιού

en: Song Name
el: ΟΝΟΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

en: Song Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας τραγουδιού

en: Songs
el: Τραγούδια

en: South African Rand
el: Ραντ Νότιας Αφρικής

en: Speaker Name
el: Όνομα ομιλητή

en: Spiritual Gift
el: Πνευματικό Δώρο

en: Spiritual Gifts
el: Πνευματικά Δώρα

en: Spiritual Gifts List
el: Λίστα πνευματικών δώρων

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Start Date To End Date
el: Ημερομηνία έναρξης έως ημερομηνία λήξης

en: Start Time
el: Ωρα έναρξης

en: Start Time To End Time
el: Ώρα έναρξης έως ώρα λήξης

en: Start Time To End time
el: Ώρα έναρξης έως ώρα λήξης

en: Starting Year
el: Έτος έναρξης

en: State
el: κατάσταση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Status :
el: Κατάσταση:

en: Subject
el: Θέμα

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Subtotal :
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ :

en: Supplier Name
el: Όνομα προμηθευτή

en: Swedish Krona
el: Κορώνα Σουηδίας

en: Swiss Franc
el: Ελβετικό Φράγκο

en: Sync Mail
el: Συγχρονισμός αλληλογραφίας

en: Synchronize Mail Successfully
el: Συγχρονισμός αλληλογραφίας με επιτυχία

en: Taiwan New Dollar
el: Νέο δολάριο Ταϊβάν

en: Take/View  Attendance
el: Λήψη/Προβολή συμμετοχής

en: Tap on above icon to add your first Record.
el: Πατήστε στο πάνω εικονίδιο για να προσθέσετε την πρώτη σας εγγραφή.

en: Tap on above icon to import CSV.
el: Πατήστε στο παραπάνω εικονίδιο για εισαγωγή CSV.

en: Thai Baht
el: Ταϊλανδικό Μπατ

en: The Group Name
el: Το όνομα της ομάδας

en: The Member Name
el: Το Όνομα Μέλους

en: The Ministry Name
el: Το όνομα του Υπουργείου

en: There is not enough data to generate report.
el: Δεν υπάρχουν αρκετά δεδομένα για τη δημιουργία αναφοράς.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
el: Φαίνεται ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα, δοκιμάστε μετά από λίγο ή επικοινωνήστε μαζί μας στο sales@dasinfomeida.com

en: This Month
el: Αυτο το μηνα

en: This Week
el: Αυτή την εβδομάδα

en: This Year
el: Αυτή την χρονιά

en: This group have no members.
el: Αυτή η ομάδα δεν έχει μέλη.

en: This ministry have no members.
el: Αυτό το υπουργείο δεν έχει μέλη.

en: Title Name
el: Όνομα τίτλου

en: To
el: Προς την

en: Today
el: Σήμερα

en: Today Attendance
el: Παρουσία σήμερα

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Expense
el: Συνολικές δαπάνες

en: Total Income
el: Συνολικό εισόδημα

en: Total Member
el: Σύνολο μέλους

en: Total Members
el: Σύνολο μελών

en: Total Participant
el: Σύνολο Συμμετέχοντος

en: Transaction
el: Συναλλαγή

en: Transaction Date
el: Ημερομηνία Συναλλαγής

en: Transaction Entries
el: Εγγραφές Συναλλαγών

en: Transaction Information
el: Πληροφορίες συναλλαγής

en: Transaction List
el: Λίστα συναλλαγών

en: Transaction/Donation
el: Συναλλαγή/Δωρεά

en: Transaction/Donation Report
el: Έκθεση Συναλλαγής/Δωρεάς

en: Transactions
el: Συναλλαγές

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: U.S. Dollar
el: Αμερικάνικο δολλάριο

en: Unmarried
el: Αγαμος

en: Unpaid
el: Απλήρωτος

en: Upload  image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Upload CSV File
el: Μεταφόρτωση αρχείου CSV

en: Upload Cover Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας εξωφύλλου

en: Upload Gift
el: Μεταφόρτωση δώρου

en: Upload Group Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας ομάδας

en: Upload Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Upload Ministry Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας Υπουργείου

en: Upload Profile
el: Μεταφόρτωση προφίλ

en: Upload Profile Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας προφίλ

en: Upload Sermon
el: Ανεβάστε Κήρυγμα

en: Upload Song
el: Ανεβάστε τραγούδι

en: Upload image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Usage Title
el: Τίτλος χρήσης

en: Use Paymaster Payment Gateways
el: Χρησιμοποιήστε τις πύλες πληρωμής Paymaster

en: Use title :
el: Χρήση τίτλου:

en: User Can Change Profile Picture
el: Ο χρήστης μπορεί να αλλάξει εικόνα προφίλ

en: User Name
el: Ονομα χρήστη

en: User Role
el: Ρόλος χρήστη

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
el: Όνομα χρήστη ή Emailid Όλα έτοιμα υπάρχουν.

en: Users
el: Χρήστες

en: Venue
el: Τόπος συναντήσεως

en: Venue Details
el: Λεπτομέρειες Χώρου Διεξαγωγής

en: Venue Information
el: Πληροφορίες Χώρου Διεξαγωγής

en: Venue Name
el: Όνομα Χώρου

en: Venue Title
el: Τίτλος Χώρου

en: Venues
el: Χώροι διεξαγωγής

en: Video
el: βίντεο

en: View
el: Θέα

en: View  Attendance
el: Προβολή Συμμετοχής

en: View Accountant
el: Προβολή Λογιστή

en: View Check-in
el: Προβολή check-in

en: View Document
el: Προβολή εγγράφου

en: View Donation Link
el: Προβολή συνδέσμου δωρεάς

en: View Expense
el: Προβολή Εξόδων

en: View Family Member
el: Προβολή μέλους οικογένειας

en: View Gifts
el: Δείτε τα δώρα

en: View Invoice
el: Προβολή τιμολογίου

en: View Member
el: Προβολή μέλους

en: View Sermon
el: Δείτε το Κήρυγμα

en: View Sermon List
el: Δείτε τη λίστα κηρύξεων

en: View Spiritual Gift
el: Δείτε το πνευματικό δώρο

en: View Spiritual Gifts
el: Δείτε τα πνευματικά δώρα

en: View income
el: Προβολή εισοδήματος

en: Volunteer
el: Εθελοντής

en: Volunteer Member
el: Εθελοντικό Μέλος

en: Want to take past date attendance?
el: Θέλετε να συμμετάσχετε σε παρελθοντικές ημερομηνίες;

en: Wed
el: Νυμφεύομαι

en: Weekly
el: Εβδομαδιαίος

en: Welcome To Dashboard, Admin
el: Καλώς ορίσατε στον Πίνακα ελέγχου, Διαχειριστής

en: Wife
el: Γυναίκα

en: Wish
el: Επιθυμία

en: Worship
el: Λατρεία

en: Year
el: Ετος

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: You can use following variables in the email template:
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις ακόλουθες μεταβλητές στο πρότυπο email:

en: Your file is ready. You can download it from
el: Το αρχείο σας είναι έτοιμο. Μπορείτε να το κατεβάσετε από

en: Youth
el: Νεολαία

en: Zip Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: [Max-Limit:
el: [Μέγιστο Όριο:

en: accountant
el: λογιστής

en: activity
el: δραστηριότητα

en: add Message
el: πρόσθεσε μήνυμα

en: administrator
el: διαχειριστής

en: adults
el: ενήλικες

en: adults,children
el: ενήλικες, παιδιά

en: adults,families
el: ενήλικες, οικογένειες

en: adults,families,children
el: ενήλικες, οικογένειες, παιδιά

en: adults,families,youth
el: ενήλικες, οικογένειες, νέοι

en: adults,families,youth,children
el: ενήλικες, οικογένειες, νέοι, παιδιά

en: adults,youth
el: ενήλικες, νέοι

en: adults,youth,children
el: ενήλικες, νέοι, παιδιά

en: audio
el: ήχου

en: bank_transfer
el: τραπεζική μεταφορά

en: cash
el: μετρητά

en: check
el: έλεγχος

en: check-in Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας check-in

en: check-out Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας check-out

en: children
el: παιδιά

en: families
el: οικογένειες

en: families,children
el: οικογένειες, παιδιά

en: families,youth
el: οικογένειες, νεολαία

en: families,youth,children
el: οικογένειες, νεολαία, παιδιά

en: female
el: θηλυκός

en: image
el: εικόνα

en: male
el: αρσενικός

en: member
el: μέλος

en: ministry
el: Υπουργείο

en: payment
el: πληρωμή

en: please fill in the required fields
el: παρακαλούμε συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία

en: product
el: προϊόν

en: service
el: υπηρεσία

en: video
el: βίντεο

en: view Song
el: προβολή Τραγούδι

en: youth
el: νεολαία
