Church Management System - en to hr translation catalogue (948 entries)

en:  Access Right
hr:  Pravo pristupa

en:  Days
hr:  dana

en:  Seats
hr:  Sjedala

en:  Sermon Information
hr:  Informacije o propovijedi

en:  Spiritual Gift Information
hr:  Informacije o duhovnom daru

en:  To
hr:  Do

en: &nbsp;Fri
hr: pet

en: &nbsp;Mon
hr: pon

en: &nbsp;Sat
hr: sub

en: &nbsp;Sun
hr: Sunce

en: &nbsp;Thu
hr: čet

en: &nbsp;Tue
hr: uto

en: &nbsp;Wed
hr: Izraslina

en: (Date:
hr: (Datum:

en: (Day:
hr: (Dan:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hr: (filtrirano od ukupno _MAX_ unosa)

en: -Time)
hr: -Vrijeme)

en: 1 Time
hr: 1 put

en: 12/31/2022
hr: 31.12.2022

en: 2022-12-12
hr: 12.12.2022

en: 31/12/2022
hr: 31.12.2022

en: : activate to sort column ascending
hr: : aktivirati za sortiranje stupca uzlazno

en: : activate to sort column descending
hr: : aktivirajte za sortiranje stupca prema silaznom stupnju

en: ADD
hr: DODATI

en: Absent
hr: Odsutan

en: Access Rights
hr: Prava pristupa

en: Account
hr: Račun

en: Account Settings
hr: Postavke računa

en: Accountant
hr: Računovođa

en: Accountant Access Right
hr: Pravo pristupa računovođi

en: Accountant Email
hr: Računovođa Email

en: Accountant Name
hr: Ime računovođe

en: Action
hr: Akcijski

en: Active
hr: Aktivan

en: Activities
hr: Aktivnosti

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Activity Attendance
hr: Posjećenost aktivnosti

en: Activity Attendance List
hr: Popis nazočnih aktivnosti

en: Activity Attendance Report
hr: Izvješće o posjećenosti aktivnosti

en: Activity Category
hr: Kategorija djelatnosti

en: Activity Category Name
hr: Naziv kategorije aktivnosti

en: Activity Details
hr: Detalji aktivnosti

en: Activity End Date
hr: Datum završetka aktivnosti

en: Activity End Time
hr: Vrijeme završetka aktivnosti

en: Activity End Time*
hr: Vrijeme završetka aktivnosti*

en: Activity Information
hr: Informacije o aktivnostima

en: Activity Name
hr: Naziv aktivnosti

en: Activity Page Link
hr: Veza na stranicu aktivnosti

en: Activity Record End Time
hr: Vrijeme završetka zapisa aktivnosti

en: Activity Record Start Time
hr: Vrijeme početka zapisa aktivnosti

en: Activity Reoccurence
hr: Ponavljanje aktivnosti

en: Activity Report
hr: Izvješće o aktivnostima

en: Activity Report By Month
hr: Izvješće o aktivnostima po mjesecima

en: Activity Reports
hr: Izvješća o aktivnostima

en: Activity Start Date
hr: Datum početka aktivnosti

en: Activity Start Time
hr: Vrijeme početka aktivnosti

en: Activity Start Time*
hr: Vrijeme početka aktivnosti*

en: Activity Title
hr: Naziv aktivnosti

en: Activity Venue
hr: Mjesto aktivnosti

en: Add
hr: Dodati

en: Add Accountant
hr: Dodajte računovođu

en: Add Activity
hr: Dodaj aktivnost

en: Add Activity Category
hr: Dodajte kategoriju aktivnosti

en: Add Activity Template
hr: Dodajte predložak aktivnosti

en: Add Document
hr: Dodaj dokument

en: Add Donation Template
hr: Dodajte predložak donacije

en: Add Donation Type
hr: Dodajte vrstu donacije

en: Add Equipment
hr: Dodajte opremu

en: Add Expense
hr: Dodajte trošak

en: Add Family Member
hr: Dodajte člana obitelji

en: Add Group
hr: Dodaj grupu

en: Add Group Member
hr: Dodajte člana grupe

en: Add Income
hr: Dodajte prihod

en: Add Income Template
hr: Dodajte predložak prihoda

en: Add Member
hr: Dodaj člana

en: Add Members
hr: Dodajte članove

en: Add Message
hr: Dodaj poruku

en: Add Ministry
hr: Dodajte Ministarstvo

en: Add Ministry Member
hr: Dodajte člana Ministarstva

en: Add Notice
hr: Dodaj obavijest

en: Add Notice Admin Template
hr: Dodajte predložak administratora obavijesti

en: Add Notice Email Template
hr: Dodajte predložak e-pošte s obavijesti

en: Add Notice Template
hr: Dodajte predložak obavijesti

en: Add Or Remove
hr: Dodaj ili Ukloni

en: Add Other User in System Template
hr: Dodajte drugog korisnika u predložak sustava

en: Add Other User in system Template
hr: Dodaj drugog korisnika u predložak sustava

en: Add Pastoral
hr: Dodaj Pastoral

en: Add Pastoral Template
hr: Dodaj pastoralni predložak

en: Add Pledge
hr: Dodaj obećanje

en: Add Pledges
hr: Dodajte obećanja

en: Add Pledges Template
hr: Dodaj predložak obećanja

en: Add Reservation
hr: Dodaj rezervaciju

en: Add Room
hr: Dodaj sobu

en: Add Sell Gift
hr: Dodajte poklon za prodaju

en: Add Sermon
hr: Dodajte Propovijed

en: Add Sermon List
hr: Dodajte popis propovijedi

en: Add Sermon Template
hr: Dodajte predložak propovijedi

en: Add Service
hr: Dodajte uslugu

en: Add Service Template
hr: Dodajte predložak usluge

en: Add Service Type
hr: Dodajte vrstu usluge

en: Add Song
hr: Dodaj pjesmu

en: Add Song Category
hr: Dodaj kategoriju pjesme

en: Add Song Template
hr: Dodaj predložak pjesme

en: Add Spiritual Gift
hr: Dodajte duhovni dar

en: Add Spiritual Gifts
hr: Dodajte duhovne darove

en: Add Transaction
hr: Dodaj transakciju

en: Add Transaction Template
hr: Dodajte predložak transakcije

en: Add Venue
hr: Dodajte mjesto održavanja

en: Address
hr: Adresa

en: Address Information
hr: Podaci o adresi

en: Adults
hr: Odrasli

en: All Accountants
hr: Svi računovođe

en: All Day
hr: Cijeli dan

en: All Members
hr: Svi članovi

en: All Selected
hr: Sve Odabrano

en: All rights reserved.
hr: Sva prava pridržana.

en: Allow multiple reservation in the same period
hr: Omogućite višestruke rezervacije u istom razdoblju

en: Amount
hr: Iznos

en: Applicant
hr: Podnositelj zahtjeva

en: Approve
hr: Odobriti

en: Apr
hr: tra

en: April
hr: travanj

en: Are you sure want to delete this record?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj zapis?

en: Are you sure you want to delete this record?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj zapis?

en: Attendance
hr: Posjećenost

en: Attendance Date
hr: Datum prisustva

en: Attendance List
hr: Lista prisutnih

en: Attendance Report
hr: Izvješće o nazočnosti

en: Attendance Reports
hr: Izvješća o nazočnosti

en: Attendance Status
hr: Status pohađanja

en: Attendance Type
hr: Vrsta pohađanja

en: Attendance saved successfully!
hr: Prisustvo je uspješno spremljeno!

en: Attendance successfully saved!
hr: Prisustvo je uspješno spremljeno!

en: Attendence Date
hr: Datum pohađanja

en: Aug
hr: kolovoz

en: Auguest
hr: kolovoza

en: August
hr: kolovoz

en: Australian Dollar
hr: australski dolar

en: Available
hr: Dostupno

en: Back to wp-admin
hr: Natrag na wp-admin

en: Bank Transfer
hr: Bankovni prijenos

en: Baptist Date
hr: Datum krštenja

en: Bill To :
hr: Račun primatelju:

en: Birth Date
hr: Datum rođenja

en: Birthday Date
hr: Datum rođendana

en: Birthday List
hr: Popis rođendana

en: Book
hr: Knjiga

en: Brazilian Real
hr: Brazilski Real

en: Brother
hr: Brat

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Campaign
hr: Kampanja

en: Campaign Tests Not Sent!
hr: Testovi kampanje nisu poslani!

en: Campaign Tests Sent!
hr: Testovi kampanje poslani!

en: Campaign list
hr: Popis kampanja

en: Canadian Dollar
hr: kanadski dolar

en: Capacity
hr: Kapacitet

en: Capacity Seats
hr: Kapacitet sjedala

en: Cash
hr: Unovčiti

en: Category Name
hr: ime kategorije

en: Check
hr: Ček

en: Check In
hr: Prijavite se

en: Check In Date
hr: Datum prijave

en: Check Out Date
hr: Datum odjave

en: Check-In
hr: Prijava

en: Check-In Information
hr: Informacije o prijavi

en: Check-In church venue Template
hr: Predložak mjesta održavanja crkve prijave

en: Check-In successfully
hr: Prijava uspješno

en: Check-Out
hr: Provjeri

en: Check-Out From Church Venue Template
hr: Predložak za odjavu iz crkvenog mjesta

en: Check-in Date
hr: Datum prijave

en: Check-out Date
hr: Datum odjave

en: Check-out successfully
hr: Odjava uspješno

en: Cheked-in Date
hr: Datum prijave

en: Cheked-out Date
hr: Datum odjave

en: Children
hr: Djeca

en: Choose Image
hr: Odaberite Slika

en: Choose image
hr: Odaberite sliku

en: Church Address
hr: Adresa crkve

en: Church Header Logo
hr: Logotip zaglavlja crkve

en: Church Management
hr: Crkveno upravljanje

en: Church Management System
hr: Sustav upravljanja crkvom

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
hr: Sustav upravljanja crkvama za WordPress dodatak idealan je način za upravljanje cjelokupnim radom Crkve. Ima različite korisničke uloge kao što su članovi, volonteri, računovođa i administratori.

en: Church Name
hr: Ime crkve

en: City
hr: Grad

en: Class
hr: Razred

en: Close
hr: Zatvoriti

en: Comment
hr: Komentar

en: Compose
hr: Sastaviti

en: Confirm Password
hr: Potvrdi lozinku

en: Contact Information
hr: Kontakt informacije

en: Copyright
hr: Autorsko pravo

en: Country
hr: Zemlja

en: Country Code
hr: Kod države

en: Create Expense Entry
hr: Napravite unos troškova

en: Create Income Entry
hr: Napravite unos prihoda

en: Current Password
hr: Trenutna lozinka

en: Czech Koruna
hr: češka kruna

en: Daily
hr: Dnevno

en: Danish Krone
hr: danska kruna

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Datatable Header Settings
hr: Postavke zaglavlja Datatable

en: Date
hr: Datum

en: Date :
hr: datum:

en: Date Format
hr: Oblik datuma

en: Date Type
hr: Vrsta datuma

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Daughter
hr: Kći

en: Dec
hr: pro

en: December
hr: prosinac

en: December 12, 2022
hr: 12. prosinca 2022

en: Delete
hr: Izbrisati

en: Delete All
hr: Izbrisati sve

en: Demographics
hr: Demografija

en: Description
hr: Opis

en: Description :
hr: Opis:

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Details Room:
hr: Detalji soba:

en: Display Name
hr: Ime za prikaz

en: Do not have any active bookings
hr: Nemate aktivnih rezervacija

en: Documant Name
hr: Naziv dokumenta

en: Document
hr: Dokument

en: Document Created By
hr: Dokument stvorio

en: Document Created Date
hr: Datum kreiranja dokumenta

en: Document Details
hr: Pojedinosti o dokumentu

en: Document Information
hr: Informacije o dokumentu

en: Document Name
hr: Naziv dokumenta

en: Domain
hr: Domena

en: Donate
hr: Donirajte

en: Donation Amount
hr: Iznos donacije

en: Donation Date
hr: Datum donacije

en: Donation Details
hr: Podaci o donaciji

en: Donation List
hr: Popis donacija

en: Donation Name
hr: Naziv donacije

en: Donation Type
hr: Vrsta donacije

en: Donation Type Name
hr: Naziv vrste donacije

en: Download
hr: preuzimanje datoteka

en: Download File
hr: Preuzmi datoteku

en: Download Report
hr: Preuzmi izvješće

en: Download Reports
hr: Preuzmite izvješća

en: Download!
hr: Preuzimanje datoteka!

en: Draft
hr: Nacrt

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Accountant
hr: Uredi računovođu

en: Edit Activity
hr: Uredi aktivnost

en: Edit Document
hr: Uredi dokument

en: Edit Expense
hr: Uredi trošak

en: Edit Family Member
hr: Uredi člana obitelji

en: Edit Group
hr: Uredi grupu

en: Edit Income
hr: Uredi prihod

en: Edit Member
hr: Uredi člana

en: Edit Ministry
hr: Uredi Ministarstvo

en: Edit Notice
hr: Uredi obavijest

en: Edit Pastoral
hr: Uredi Pastoral

en: Edit Pledges
hr: Uredite obećanja

en: Edit Reservation
hr: Uredi rezervaciju

en: Edit Room
hr: Uredi sobu

en: Edit Sell Gift
hr: Uredi Prodaj poklon

en: Edit Sell Gifts
hr: Uredi Prodaj darove

en: Edit Sermon
hr: Uredi propovijed

en: Edit Sermon List
hr: Uredite popis propovijedi

en: Edit Service
hr: Uredi uslugu

en: Edit Song
hr: Uredi pjesmu

en: Edit Spiritual Gift
hr: Uredi duhovni dar

en: Edit Transaction
hr: Uredi transakciju

en: Edit Venue
hr: Uredite mjesto održavanja

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Email
hr: E-mail

en: Email ID
hr: ID e-pošte

en: Email Subject
hr: Predmet e-pošte

en: Email Template
hr: Predložak e-pošte

en: Email id
hr: ID e-pošte

en: Enable
hr: Omogućiti

en: Enable Notifications
hr: Omogući obavijesti

en: Enable Sandbox
hr: Omogući Sandbox

en: End Date
hr: Datum završetka

en: End Date should be greater than Start Date
hr: Datum završetka trebao bi biti veći od datuma početka

en: End Date should be greater than Start Date.
hr: Datum završetka trebao bi biti veći od datuma početka.

en: End Time
hr: Vrijeme završetka

en: End Time should be greater than Start Time
hr: Vrijeme završetka treba biti veće od vremena početka

en: End Time should be greater than Start Time.
hr: Vrijeme završetka treba biti veće od vremena početka.

en: Entry
hr: Ulazak

en: Envato License key
hr: Envato licencni ključ

en: Equipment
hr: Oprema

en: Equipment Name
hr: Naziv opreme

en: Equipments
hr: Oprema

en: Expected Check Out Date
hr: Očekivani datum odjave

en: Expected Check-out Date
hr: Očekivani datum odjave

en: Expense
hr: Trošak

en: Expense Amount
hr: Iznos troška

en: Expense Entries
hr: Unosi troškova

en: Expense Information
hr: Informacije o troškovima

en: Expense Label
hr: Oznaka troškova

en: Expense List
hr: Popis troškova

en: Expense Report
hr: Izvješće o troškovima

en: Expenses
hr: Troškovi

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Families
hr: Obitelji

en: Family Member
hr: Član obitelji

en: Family Member Name & Email
hr: Ime i e-pošta člana obitelji

en: Family Members
hr: Članovi obitelji

en: Family member
hr: Član obitelji

en: Family member Access Right
hr: Pravo pristupa za članove obitelji

en: Father
hr: Otac

en: Fax
hr: Faks

en: Feb
hr: velj

en: February
hr: veljača

en: Female
hr: Žena

en: File size limit 2 MB allow.
hr: Ograničenje veličine datoteke dopušta 2 MB.

en: Finance/Payment Reports
hr: Izvješće o financijama/plaćanju

en: First
hr: Prvi

en: First Name
hr: Ime

en: Footer Description
hr: Opis podnožja

en: Footer setting
hr: Postavka podnožja

en: Forgot your password?
hr: Zaboravili ste zaporku?

en: Frequency
hr: Frekvencija

en: Frequency Number Of Time
hr: Učestalost Broj vremena

en: Frequency Number of Time
hr: Učestalost Broj vremena

en: From
hr: Iz

en: From :
hr: Od:

en: From:
hr: Iz:

en: Full Day
hr: Cijeli dan

en: Full Name
hr: Puno ime

en: GENERAL SETTINGS
hr: OPĆE POSTAVKE

en: Gender
hr: Spol

en: General
hr: Općenito

en: General Setting
hr: Opće postavke

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Gift
hr: Dar

en: Gift Assigned  successfully
hr: Poklon je uspješno dodijeljen

en: Gift Assigned successfully
hr: Poklon je uspješno dodijeljen

en: Gift Got Date
hr: Datum dobivanja poklona

en: Gift Invoice Number
hr: Broj poklon fakture

en: Gift Name
hr: Ime poklona

en: Gift Price
hr: Cijena poklona

en: Gift Type
hr: Vrsta poklona

en: Gifts
hr: Darovi

en: Give Donation
hr: Dajte Donaciju

en: Give Gift
hr: Dati poklon

en: Give Gift To Member
hr: Poklonite članu

en: Give This Gift
hr: Dajte ovaj dar

en: Go
hr: Ići

en: Grand Total
hr: Ukupno

en: Grand Total :
hr: Ukupno :

en: Graph
hr: Grafikon

en: Group
hr: Skupina

en: Group Details
hr: Grupni detalji

en: Group Image
hr: Grupna slika

en: Group Information
hr: Grupne informacije

en: Group List
hr: Grupni popis

en: Group Member
hr: Član grupe

en: Group Members Added successfully
hr: Članovi grupe uspješno dodani

en: Group Name
hr: Grupno ime

en: Group Name :
hr: Grupno ime :

en: Groups
hr: grupe

en: Guest Speaker
hr: Gost govornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hong Kong Dollar
hr: Hong Konški dolar

en: Hungarian Forint
hr: mađarska forinta

en: Husband
hr: Suprug

en: INVOICE
hr: DOSTAVNICA

en: Id
hr: Iskaznica

en: Image
hr: Slika

en: Import CSV
hr: Uvezi CSV

en: Income
hr: Prihod

en: Income & Expense Report
hr: Izvješće o prihodima i rashodima

en: Income Amount
hr: Iznos prihoda

en: Income Entries
hr: Unosi prihoda

en: Income Information
hr: Podaci o prihodima

en: Income Label
hr: Oznaka prihoda

en: Income List
hr: Popis prihoda

en: Income Report
hr: Izvješće o prihodima

en: Income Title
hr: Naslov prihoda

en: Income label
hr: Oznaka prihoda

en: Income, Expense & Net Profit
hr: Prihod, rashod i neto dobit

en: Indian Rupee
hr: indijska rupija

en: Invoice Number
hr: Broj fakture

en: Invoice Prefix
hr: Prefiks fakture

en: Invoice Prefix Setting
hr: Postavka prefiksa fakture

en: Invoice label
hr: Oznaka fakture

en: Invoice, Mail
hr: Faktura, pošta

en: Invoices
hr: Računi

en: Israeli New Sheqel
hr: Izraelski novi šekel

en: Issue By
hr: Autor izdaje

en: Jan
hr: sij

en: January
hr: siječnja

en: Japanese Yen
hr: japanski jen

en: Join Church Date
hr: Pridružite se crkvi datum

en: Join Date
hr: Datum pridruživanja

en: Join Date
hr: Datum pridruživanja

en: Jul
hr: srp

en: July
hr: srpanj

en: Jun
hr: lipnja

en: June
hr: lipanj

en: Last
hr: Posljednji

en: Last 12 Months
hr: Posljednjih 12 mjeseci

en: Last 3 Months
hr: Posljednja 3 mjeseca

en: Last 6 Months
hr: Posljednjih 6 mjeseci

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last Week
hr: Prošli tjedan

en: Last Year
hr: Prošle godine

en: Licence Settings
hr: Postavke licence

en: Loading...
hr: Učitavam...

en: Log Out
hr: Odjavite se

en: Login Information
hr: Podaci za prijavu

en: Login Link
hr: Link za prijavu

en: Login Page Link
hr: Link stranice za prijavu

en: Logout
hr: Odjavite se

en: Mail Chimp API key
hr: Mail Chimp API ključ

en: Mail Template
hr: Predložak pošte

en: Mail chimp API key
hr: API ključ čimpanze za poštu

en: MailChimp list
hr: MailChimp lista

en: Mailing list
hr: E-mail lista

en: Malaysian Ringgit
hr: malezijski ringit

en: Male
hr: Muški

en: Management
hr: Upravljanje

en: Management Access Right
hr: Pravo pristupa upravljanju

en: Mar
hr: ožujak

en: March
hr: ožujak

en: Marital Status
hr: Bračni status

en: Married
hr: Oženjen

en: May
hr: svibanj

en: Member
hr: Član

en: Member Access Right
hr: Pravo pristupa članova

en: Member Added In Group Template
hr: Član dodan u predložak grupe

en: Member Added In Ministry Template
hr: Član dodan u predlošku Ministarstva

en: Member Approved By Admin Template
hr: Predložak odobren od strane administratora

en: Member Approved successfully
hr: Član je uspješno odobren

en: Member Attendance Report
hr: Izvješće o nazočnosti članova

en: Member CSV Uploaded Successfully.
hr: Član CSV je uspješno učitan.

en: Member Id
hr: Članska iskaznica

en: Member Information
hr: Informacije o članovima

en: Member List
hr: Članska iskaznica

en: Member Name
hr: Ime člana

en: Member Name & Email
hr: Ime člana i e-pošta

en: Member Removed Successfully From The Group.
hr: Član je uspješno uklonjen iz grupe.

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
hr: Član je uspješno uklonjen iz Ministarstva.

en: Members
hr: Članovi

en: Menu
hr: Jelovnik

en: Message
hr: Poruka

en: Message Comment
hr: Komentar poruke

en: Message Content
hr: Sadržaj poruke

en: Message Details
hr: Detalji poruke

en: Message For
hr: Poruka za

en: Message Received Template
hr: Predložak primljene poruke

en: Message To
hr: Poruka za

en: Message deleted successfully
hr: Poruka je uspješno izbrisana

en: Message sent successfully
hr: poruka je uspješno poslana

en: Message successfully Sent.
hr: Poruka je uspješno poslana.

en: Messages
hr: Poruke

en: Method
hr: Metoda

en: Mexican Peso
hr: meksički pezo

en: Middle Name
hr: Srednje ime

en: Ministry
hr: Ministarstvo

en: Ministry Attendance
hr: Prisustvo ministarstva

en: Ministry Attendance List
hr: Popis prisutnih Ministarstva

en: Ministry Attendance Report
hr: Izvješće ministarstva o nazočnosti

en: Ministry Details
hr: Podaci Ministarstva

en: Ministry Image
hr: Slika Ministarstva

en: Ministry Information
hr: Informacija Ministarstva

en: Ministry List
hr: Popis ministarstva

en: Ministry Member
hr: Član Ministarstva

en: Ministry Members Added successfully
hr: Članovi Ministarstva uspješno dodani

en: Ministry Name
hr: Ime Ministarstva

en: Ministry Name :
hr: Ime ministarstva:

en: Mobile No.
hr: Broj mobitela.

en: Mobile Number
hr: Broj mobitela

en: Month
hr: Mjesec

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Mother
hr: Majka

en: Multiple Booking Possible
hr: Moguća višestruka rezervacija

en: Multiple Reservation
hr: Višestruka rezervacija

en: Name
hr: Ime

en: Name Of Church
hr: Ime Crkve

en: Name Of Church
hr: Ime Crkve

en: Name Of Sender
hr: Ime pošiljatelja

en: Name of Admin
hr: Ime Admina

en: Name of Member
hr: Ime člana

en: Name of Memeber
hr: Ime Memebera

en: Name of Receiver
hr: Ime primatelja

en: Name of User
hr: Ime korisnika

en: Net Profit
hr: Neto dobit

en: Net Profit/Loss
hr: Neto dobit/gubitak

en: New Password
hr: Nova lozinka

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
hr: Nova lozinka i potvrda lozinke ne odgovaraju.

en: New Zealand Dollar
hr: novozelandski dolar

en: Newsletter
hr: bilten

en: Next
hr: Sljedeći

en: No
hr: Ne

en: No Data Availabel
hr: Nema dostupnih podataka

en: No Data Available
hr: Nema dostupnih podataka

en: No Family Member
hr: Nema člana obitelji

en: No Group
hr: Nema grupe

en: No Groups
hr: Nema grupa

en: No History available
hr: Povijest nije dostupna

en: No Of Family Members
hr: Broj članova obitelji

en: No Upcoming Activity
hr: Nema predstojećih aktivnosti

en: No Upcoming Birthday
hr: Nema predstojećeg rođendana

en: No Upcoming Donations list
hr: Nema popisa nadolazećih donacija

en: No Upcoming Group
hr: Nema nadolazeće grupe

en: No Upcoming Invoice list
hr: Nema popisa budućih faktura

en: No Upcoming Ministry
hr: Nema nadolazećeg ministarstva

en: No Upcoming Reservation
hr: Nema nadolazeće rezervacije

en: No Upcoming Sell Gift
hr: Nema nadolazećeg poklona za prodaju

en: No any document
hr: Nema nikakvog dokumenta

en: No any member yet.
hr: Još nema nijednog člana.

en: No data available in table
hr: Nema dostupnih podataka u tablici

en: No matching records found
hr: Nisu pronađeni odgovarajući zapisi

en: No of Member
hr: Broj člana

en: No of Ministry
hr: Broj Ministarstva

en: No of Times
hr: Broj vremena

en: No. of Amount
hr: Broj iznosa

en: None
hr: Nijedan

en: Norwegian Krone
hr: norveška kruna

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
hr: Napomena: veličina logotipa mora biti 190 X 56 PX, a boja bi trebala biti bijela.

en: Notice
hr: Obavijest

en: Notice Approved
hr: Obavijest odobrena

en: Notice By
hr: Obavijest do

en: Notice Comment
hr: Obavijest Komentar

en: Notice Content
hr: Sadržaj obavijesti

en: Notice Details
hr: Detalji obavijesti

en: Notice End Date
hr: Datum završetka obavijesti

en: Notice Information
hr: Informacije o obavijesti

en: Notice List
hr: Popis obavijesti

en: Notice Page Link
hr: Veza na stranicu obavijesti

en: Notice Start Date
hr: Datum početka obavijesti

en: Notice Start Date To End Date
hr: Obavijest od datuma početka do datuma završetka

en: Notice Title
hr: Naslov obavijesti

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Nov
hr: nov

en: November
hr: studeni

en: Number Of Family Member
hr: Broj člana obitelji

en: Number of Participant
hr: Broj sudionika

en: Occupation
hr: Okupacija

en: Occupied
hr: Zauzeti

en: Oct
hr: lis

en: Octomber
hr: listopada

en: Official Phone Number
hr: Službeni broj telefona

en: On this Date and time already booked reservation
hr: Na ovaj datum i vrijeme već rezervirana rezervacija

en: Only CSV file are allow.
hr: Dopuštene su samo CSV datoteke.

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
hr: Dopušteni su samo dokumenti, PDF, PPT i XML datoteke.

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
hr: Dopuštene su samo datoteke JPG, PNG, JPEG, GIF.

en: Only PDF files are allowed!
hr: Dopuštene su samo PDF datoteke!

en: Only audio formats files are allowed!
hr: Dopuštene su samo datoteke audio formata!

en: Only image files are allowed!
hr: Dopuštene su samo slikovne datoteke!

en: Only image formats are allow.
hr: Dopušteni su samo formati slika.

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
hr: Dopuštene su samo jpeg, jpg, PNG i gif datoteke!.

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
hr: Dopuštene su samo jpeg jpg png i gif datoteke!.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
hr: Dopuštene su samo jpg jpeg png i gif datoteke!.

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
hr: Dopuštene su samo jpg, jpeg, PNG i gif datoteke!.

en: Only video formats files are allowed!
hr: Dopuštene su samo datoteke video formata!

en: Other
hr: Ostalo

en: Other End Time should be greater than Start Time
hr: Drugo vrijeme završetka treba biti veće od vremena početka

en: Other Informaiton
hr: Ostale informacije

en: Other Information
hr: Druge podatke

en: Other Logo
hr: Drugi logotip

en: Other Service Date
hr: Drugi datum servisa

en: Other Service End Time
hr: Vrijeme završetka druge usluge

en: Other Service Start Time
hr: Vrijeme početka druge usluge

en: Other Service Type
hr: Druga vrsta usluge

en: Other Start Time To End time
hr: Drugo vrijeme početka do kraja

en: Other Title
hr: Drugi naslov

en: Other title
hr: Drugi naslov

en: Out of
hr: Od

en: OwnData
hr: Vlastiti podaci

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
hr: PAYPAL POSTAVKE PLAĆANJA

en: Page Link
hr: Link stranice

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Part Paid
hr: Dio plaćeno

en: Participant Capacity
hr: Kapacitet sudionika

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
hr: Vrijednost sudionika mora biti manja ili jednaka kapacitetu

en: Password
hr: Lozinka

en: Pastoral
hr: Pastorala

en: Pastoral Date
hr: Pastoralni datum

en: Pastoral Description
hr: Pastoralni opis

en: Pastoral Details
hr: Pastoralni detalji

en: Pastoral Information
hr: Pastoralne informacije

en: Pastoral List
hr: Pastoralni popis

en: Pastoral Page Link
hr: Link pastoralne stranice

en: Pastoral Time
hr: Pastoralno vrijeme

en: Pastoral Title
hr: Pastoralni naslov

en: Pay Method
hr: Način plaćanja

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment Data
hr: Podaci o plaćanju

en: Payment Link
hr: Veza za plaćanje

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

en: Payment Prefix
hr: Prefiks plaćanja

en: Payment Prefix Setting
hr: Postavka prefiksa plaćanja

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
hr: Plaćanje primljeno prema predlošku transakcijskog računa

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
hr: Plaćanje primljeno prema predlošku transakcijskog računa

en: Payment Report
hr: Izvješće o plaćanju

en: Payment Report By Month
hr: Izvješće o plaćanju po mjesecu

en: Payment Status
hr: Status plaćanja

en: Payment Type
hr: Način plaćanja

en: Paypal Email Id
hr: Paypal ID e-pošte

en: Period
hr: Razdoblje

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Philippine Peso
hr: filipinski pezo

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone No
hr: Broj telefona

en: Photo
hr: Fotografija

en: Please Enter Confirm Password.
hr: Unesite potvrdu zaporke.

en: Please Enter New Password.
hr: Unesite novu lozinku.

en: Please Select Activity
hr: Molimo odaberite Aktivnost

en: Please Select Ministry
hr: Molimo odaberite Ministarstvo

en: Please Select atleast One Image.
hr: Odaberite barem jednu sliku.

en: Please at least one member
hr: Molimo barem jednog člana

en: Please fill out all the required fields
hr: Molimo ispunite sva potrebna polja

en: Please provide correct Envato purchase key.
hr: Navedite točan Envato ključ za kupnju.

en: Please select at least one record.
hr: Odaberite barem jedan zapis.

en: Please select atleast one users to reply
hr: Molimo odaberite barem jednog korisnika za odgovor

en: Pledge Invoice Number
hr: Broj računa zalog

en: Pledges
hr: Obveze

en: Pledges Amount
hr: Iznos zaloga

en: Pledges Details
hr: Pojedinosti o obećanjima

en: Pledges End Date
hr: Datum završetka obećanja

en: Pledges Entries
hr: Zaloge Unosi

en: Pledges Information
hr: Informacije o obećanjima

en: Pledges List
hr: Popis obećanja

en: Pledges Page Link
hr: Veza na stranicu obećanja

en: Pledges Start Date
hr: Datum početka obećanja

en: Pledges Total Amount
hr: Ukupan iznos zaloga

en: Pledges frequecy
hr: Obvezuje učestalost

en: Polish Zloty
hr: poljski zlot

en: Pound Sterling
hr: funta sterlinga

en: Present
hr: Predstaviti

en: Previous
hr: Prethodni

en: Price
hr: Cijena

en: Print
hr: Ispis

en: Processing...
hr: Obrada...

en: Product
hr: Proizvod

en: Profile Image
hr: Profilna slika

en: Profile picture updated successfully.
hr: Profilna slika je uspješno ažurirana.

en: Publish
hr: Objaviti

en: Record End Time
hr: Vrijeme završetka snimanja

en: Record End Time should be greater than Start Time.
hr: Vrijeme završetka snimanja mora biti veće od vremena početka.

en: Record Start Time
hr: Vrijeme početka snimanja

en: Record Updated Successfully.
hr: Zapis je uspješno ažuriran.

en: Record Updated successfully
hr: Zapis je uspješno ažuriran

en: Record deleted successfully
hr: Zapis je uspješno izbrisan

en: Record inserted successfully
hr: Zapis je uspješno umetnut

en: Record inserted successfully.
hr: Zapis je uspješno umetnut.

en: Record updated successfully
hr: Zapis je uspješno ažuriran

en: Record updated successfully.
hr: Zapis je uspješno ažuriran.

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

en: Registration
hr: Registracija

en: Registration Email Template
hr: Predložak e-pošte za registraciju

en: Registration Email Template
hr: Predložak e-pošte za registraciju

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
hr: Registracija je dovršena. Vaš račun je aktivan nakon što administrator može odobriti.

en: Regular Member
hr: Redoviti član

en: Rehearsal
hr: Proba

en: Relation
hr: Odnos

en: Religion Information
hr: Informacije o religiji

en: Repeat Date
hr: Datum ponavljanja

en: Reply
hr: Odgovor

en: Reply By :
hr: Odgovori od:

en: Reply To :
hr: Odgovarati na :

en: Report
hr: izvješće

en: Reports
hr: Izvještaji

en: Request Before Days
hr: Zahtjev prije dana

en: Reservation
hr: Rezervacija

en: Reservation Details
hr: Detalji rezervacije

en: Reservation End Time*
hr: Vrijeme završetka rezervacije*

en: Reservation Information
hr: Informacije o rezervaciji

en: Reservation List
hr: Popis rezervacija

en: Reservation Start Time*
hr: Vrijeme početka rezervacije*

en: Reservations
hr: Rezervacije

en: Reserve End Date
hr: Datum završetka rezervacije

en: Reserve End Date*
hr: Datum završetka rezervacije*

en: Reserve Start Date
hr: Datum početka rezervacije

en: Reserved By
hr: Rezervirao

en: Reserved Date
hr: Rezervirani datum

en: Reserved End Date
hr: Rezervirani datum završetka

en: Role Of User
hr: Uloga korisnika

en: Room History
hr: Povijest sobe

en: Room Information
hr: Informacije o sobi

en: Room List
hr: Popis soba

en: Room Title
hr: Naslov sobe

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Save Activity
hr: Spremi aktivnost

en: Save Attendance
hr: Spremi prisustvo

en: Save Document
hr: Spremi dokument

en: Save Expense
hr: Uštedite troškove

en: Save Family
hr: Spasite obitelj

en: Save Group
hr: Spremi grupu

en: Save Income
hr: Uštedite prihod

en: Save Member
hr: Spremi člana

en: Save Notice
hr: Spremi obavijest

en: Save Pastoral
hr: Spasiti pastoral

en: Save Pledge
hr: Spremi zavjet

en: Save Reservation
hr: Spremi rezervaciju

en: Save Room
hr: Sačuvaj sobu

en: Save Sell Gift
hr: Spremi Prodaj Poklon

en: Save Sermon
hr: Spasi propovijed

en: Save Service
hr: Spremi uslugu

en: Save Spiritual Gift
hr: Spasite duhovni dar

en: Save Transaction
hr: Spremi transakciju

en: Save Venue
hr: Spremi mjesto

en: Saves
hr: Spašava

en: Search for Equipment...
hr: Tražite opremu...

en: Search for Users...
hr: Traži korisnike...

en: Search for equipment...
hr: Potraga za opremom...

en: Search for group...
hr: Traži grupu...

en: Search for ministry...
hr: Potražite ministarstvo...

en: Search for users...
hr: Traži korisnike...

en: Search...
hr: Traži...

en: Search:
hr: Traži:

en: Select
hr: Izaberi

en: Select Activity
hr: Odaberite Aktivnost

en: Select Activity Category
hr: Odaberite kategoriju aktivnosti

en: Select Activity Name
hr: Odaberite Naziv aktivnosti

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Applicant
hr: Odaberite Podnositelj zahtjeva

en: Select CSV file
hr: Odaberite CSV datoteku

en: Select Campaign
hr: Odaberite Kampanja

en: Select Currency
hr: Odaberite Valuta

en: Select Date Format
hr: Odaberite Format datuma

en: Select Donations Type
hr: Odaberite Vrsta donacije

en: Select Equipment
hr: Odaberite Oprema

en: Select Frequency
hr: Odaberite Frekvencija

en: Select Gift
hr: Odaberite Dar

en: Select Gift Type
hr: Odaberite Vrsta poklona

en: Select Group
hr: Odaberite Grupa

en: Select Group Name
hr: Odaberite Naziv grupe

en: Select Group/Members
hr: Odaberite Grupa/Članovi

en: Select Member
hr: Odaberite Član

en: Select Ministry
hr: Odaberite Ministarstvo

en: Select Ministry Name
hr: Odaberite naziv ministarstva

en: Select Payment Method
hr: Odaberite način plaćanja

en: Select Profile Picture
hr: Odaberite Profilna slika

en: Select Relation
hr: Odaberite Odnos

en: Select Report Type
hr: Odaberite Vrsta izvješća

en: Select Sermon Type
hr: Odaberite Vrsta propovijedi

en: Select Service Type
hr: Odaberite Vrsta usluge

en: Select Song Category
hr: Odaberite kategoriju pjesme

en: Select Venue
hr: Odaberite mjesto održavanja

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select list
hr: Odaberite popis

en: Select user to reply
hr: Odaberite korisnika za odgovor

en: Select users to reply
hr: Odaberite korisnike za odgovor

en: Selecte year
hr: Odaberite godinu

en: Sell Date
hr: Datum prodaje

en: Sell Gift
hr: Prodaj poklon

en: Sell Gift Details
hr: Prodaj pojedinosti o poklonu

en: Sell Gift Information
hr: Prodaja informacija o poklonu

en: Sell Gift List
hr: Prodaj popis poklona

en: Sell Gifts
hr: Prodajte poklone

en: Sell Gifts List
hr: Popis darova za prodaju

en: Sell Spiritual Gift Template
hr: Prodaj predložak duhovnog dara

en: Selling Date
hr: Datum prodaje

en: Send
hr: Poslati

en: Send Campaign
hr: Pošaljite kampanju

en: Send Message
hr: Pošalji poruku

en: Sent
hr: Poslano

en: Sent Item
hr: Poslan predmet

en: Sep
hr: ruj

en: September
hr: rujan

en: Sermon Added By
hr: Propovijed je dodao

en: Sermon Content
hr: Sadržaj propovijedi

en: Sermon Content Type
hr: Vrsta sadržaja propovijedi

en: Sermon Description
hr: Opis propovijedi

en: Sermon List
hr: Popis propovijedi

en: Sermon Page Link
hr: Link stranice propovijedi

en: Sermon Title
hr: Naslov propovijedi

en: Sermon Type
hr: Vrsta propovijedi

en: Service
hr: Servis

en: Service Details
hr: Detalji usluge

en: Service End Date
hr: Datum završetka usluge

en: Service End Time
hr: Vrijeme završetka usluge

en: Service End Time*
hr: Vrijeme završetka usluge*

en: Service Information
hr: Servisne informacije

en: Service Name
hr: Naziv usluge

en: Service Page Link
hr: Veza na stranicu usluge

en: Service Start Date
hr: Datum početka usluge

en: Service Start Time
hr: Vrijeme početka usluge

en: Service Start Time*
hr: Vrijeme početka usluge*

en: Service Title
hr: Naziv usluge

en: Service Type
hr: Vrsta usluge

en: Service Type Name
hr: Naziv vrste usluge

en: Services
hr: Usluge

en: Setting
hr: Postavljanje

en: Setting saved successfully.
hr: Postavka je uspješno spremljena.

en: Settings
hr: Postavke

en: Show _MENU_ entries
hr: Prikaži _MENU_ unosa

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hr: Prikazuje se 0 do 0 od 0 unosa

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hr: Prikazuje se _START_ do _END_ od _TOTAL_ unosa

en: Singapore Dollar
hr: Singapurski dolar

en: Sister
hr: Sestra

en: Skyp Id
hr: Skyp ID

en: Skype Id
hr: Skype ID

en: Son
hr: Sin

en: Song
hr: Pjesma

en: Song Added By
hr: Pjesmu dodao

en: Song Category
hr: Kategorija pjesme

en: Song Description
hr: Opis pjesme

en: Song Information
hr: Informacije o pjesmi

en: Song Name
hr: Ime pjesme

en: Song Page Link
hr: Veza na stranicu pjesme

en: Songs
hr: Pjesme

en: South African Rand
hr: južnoafrički rand

en: Speaker Name
hr: Ime govornika

en: Spiritual Gift
hr: Duhovni dar

en: Spiritual Gifts
hr: Duhovni darovi

en: Spiritual Gifts List
hr: Popis duhovnih darova

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Start Date To End Date
hr: Datum početka do datum završetka

en: Start Time
hr: Vrijeme početka

en: Start Time To End Time
hr: Vrijeme početka do vremena završetka

en: Start Time To End time
hr: Vrijeme početka do vremena završetka

en: Starting Year
hr: Godina početka

en: State
hr: država

en: Subject
hr: Predmet

en: Submit
hr: podnijeti

en: Subtotal :
hr: Međuzbroj:

en: Supplier Name
hr: ime dobavljača

en: Swedish Krona
hr: švedska kruna

en: Swiss Franc
hr: švicarski franak

en: Sync Mail
hr: Sinkroniziraj poštu

en: Synchronize Mail Successfully
hr: Uspješna sinkronizacija pošte

en: Taiwan New Dollar
hr: Tajvanski novi dolar

en: Take/View  Attendance
hr: Uzmi/pogledaj nazočnost

en: Tap on above icon to add your first Record.
hr: Dodirnite gornju ikonu da dodate svoj prvi zapis.

en: Tap on above icon to import CSV.
hr: Dodirnite gornju ikonu za uvoz CSV-a.

en: Thai Baht
hr: tajlandski bat

en: The Group Name
hr: Naziv grupe

en: The Member Name
hr: Ime člana

en: The Ministry Name
hr: Ime Ministarstva

en: There is not enough data to generate report.
hr: Nema dovoljno podataka za generiranje izvješća.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hr: Čini se da postoji neki problem, pokušajte nakon nekog vremena ili nas kontaktirajte na sales@dasinfomeida.com

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: This Week
hr: Ovaj tjedan

en: This Year
hr: Ove godine

en: This group have no members.
hr: Ova grupa nema članova.

en: This ministry have no members.
hr: Ovo ministarstvo nema članova.

en: Title Name
hr: Naziv naslova

en: To
hr: Do

en: Today
hr: Danas

en: Today Attendance
hr: Današnja posjećenost

en: Total Amount
hr: Ukupan iznos

en: Total Expense
hr: Ukupni trošak

en: Total Income
hr: Ukupni prihod

en: Total Member
hr: Ukupno članova

en: Total Members
hr: Ukupno članova

en: Total Participant
hr: Ukupno sudionik

en: Transaction
hr: Transakcija

en: Transaction Date
hr: Datum transakcije

en: Transaction Entries
hr: Unosi transakcija

en: Transaction Information
hr: Informacije o transakciji

en: Transaction List
hr: Popis transakcija

en: Transaction/Donation
hr: Transakcija/Donacija

en: Transaction/Donation Report
hr: Izvješće o transakciji/donaciji

en: Transactions
hr: Transakcije

en: Turkish Lira
hr: turska lira

en: U.S. Dollar
hr: Američki dolar

en: Unmarried
hr: Neoženjen

en: Unpaid
hr: Neplaćeno

en: Upload  image
hr: Učitaj sliku

en: Upload CSV File
hr: Prenesite CSV datoteku

en: Upload Cover Image
hr: Prenesite naslovnu sliku

en: Upload Gift
hr: Prenesite poklon

en: Upload Group Image
hr: Prenesite sliku grupe

en: Upload Image
hr: Učitaj sliku

en: Upload Ministry Image
hr: Prenesite sliku Ministarstva

en: Upload Profile
hr: Prenesite profil

en: Upload Profile Image
hr: Prenesite sliku profila

en: Upload Sermon
hr: Upload Propovijed

en: Upload Song
hr: Prenesite pjesmu

en: Upload image
hr: Učitaj sliku

en: Usage Title
hr: Naziv upotrebe

en: Use Paymaster Payment Gateways
hr: Koristite Paymaster Payment Gateways

en: Use title :
hr: Koristite naslov:

en: User Can Change Profile Picture
hr: Korisnik može promijeniti sliku profila

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: User Role
hr: Korisnička uloga

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
hr: Korisničko ime ili ID e-pošte Sve spremno postoji.

en: Users
hr: Korisnici

en: Venue
hr: Mjesto održavanja

en: Venue Details
hr: Detalji o mjestu održavanja

en: Venue Information
hr: Informacije o mjestu održavanja

en: Venue Name
hr: Naziv mjesta održavanja

en: Venue Title
hr: Naslov mjesta održavanja

en: Venues
hr: Mjesta

en: View
hr: Pogled

en: View  Attendance
hr: Pogledajte prisustvo

en: View Accountant
hr: Pogledaj računovođu

en: View Check-in
hr: Pogledajte prijavu

en: View Document
hr: Pregledajte dokument

en: View Donation Link
hr: Pogledajte link za donacije

en: View Expense
hr: Pregled troškova

en: View Family Member
hr: Prikaži člana obitelji

en: View Gifts
hr: Pogledaj darove

en: View Invoice
hr: Pregledajte fakturu

en: View Member
hr: Prikaži člana

en: View Sermon
hr: Pogledaj propovijed

en: View Sermon List
hr: Pogledajte popis propovijedi

en: View Spiritual Gift
hr: Pogledajte duhovni dar

en: View Spiritual Gifts
hr: Pogledajte duhovne darove

en: View income
hr: Pregled prihoda

en: Volunteer
hr: Dobrovoljac

en: Volunteer Member
hr: Član volontera

en: Want to take past date attendance?
hr: Želite li uzeti podatke o dolasku na prošli datum?

en: Wed
hr: oženiti se

en: Weekly
hr: Tjedni

en: Welcome To Dashboard, Admin
hr: Dobro došli na nadzornu ploču, administratore

en: Wife
hr: Žena

en: Wish
hr: Želja

en: Worship
hr: ibadet

en: Year
hr: Godina

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Yes
hr: Da

en: You can use following variables in the email template:
hr: U predlošku e-pošte možete koristiti sljedeće varijable:

en: Your file is ready. You can download it from
hr: Vaša datoteka je spremna. Možete ga preuzeti sa

en: Youth
hr: mladosti

en: Zip Code
hr: Poštanski broj

en: accountant
hr: računovođa

en: activity
hr: aktivnost

en: add Message
hr: dodajte Poruku

en: adults
hr: odrasle osobe

en: adults,children
hr: odrasli, djeca

en: adults,families
hr: odrasli, obitelji

en: adults,families,children
hr: odrasli, obitelji, djeca

en: adults,families,youth
hr: odrasli, obitelji, mladi

en: adults,families,youth,children
hr: odrasli, obitelji, mladi, djeca

en: adults,youth
hr: odrasli, mladi

en: adults,youth,children
hr: odrasli, mladi, djeca

en: bank_transfer
hr: bankovni_transfer

en: cash
hr: unovčiti

en: check
hr: ček

en: check-in Page Link
hr: poveznica stranice za prijavu

en: check-out Page Link
hr: poveznica stranice za odjavu

en: children
hr: djeca

en: families
hr: obitelji

en: families,children
hr: obitelji, djeca

en: families,youth
hr: obitelji, mladi

en: families,youth,children
hr: obitelji, mladi, djeca

en: female
hr: žena

en: image
hr: slika

en: male
hr: muški

en: member
hr: član

en: ministry
hr: ministarstvo

en: payment
hr: plaćanje

en: please fill in the required fields
hr: molimo ispunite obavezna polja

en: product
hr: proizvod

en: service
hr: servis

en: view Song
hr: pogledaj pjesmu

en: youth
hr: mladosti
