Church Management System - en to hu_HU translation catalogue (951 entries)

en:  Access Right
hu_HU:  Hozzáférési jog

en:  Days
hu_HU:  Napok

en:  Seats
hu_HU:  Ülések

en:  Sermon Information
hu_HU:  Prédikáció információ

en:  Spiritual Gift Information
hu_HU:  Lelki ajándék információ

en:  To
hu_HU:  Nak nek

en: &nbsp;Fri
hu_HU: Péntek

en: &nbsp;Mon
hu_HU: Hétfő

en: &nbsp;Sat
hu_HU: Ült

en: &nbsp;Sun
hu_HU: Nap

en: &nbsp;Thu
hu_HU: cs

en: &nbsp;Tue
hu_HU: kedd

en: &nbsp;Wed
hu_HU: Wen

en: (Date:
hu_HU: (Dátum:

en: (Day:
hu_HU: (Nap:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu_HU: (összesen _MAX_ bejegyzésből szűrve)

en: -Time)
hu_HU: -Idő)

en: 1 Time
hu_HU: 1 alkalommal

en: 12/31/2022
hu_HU: 2022.12.31

en: 31/12/2022
hu_HU: 2022.12.31

en: : activate to sort column ascending
hu_HU: : aktiválja az oszlopok növekvő sorrendbe rendezéséhez

en: : activate to sort column descending
hu_HU: : aktiválja az oszlopok csökkenő szerinti rendezéséhez

en: ADD
hu_HU: HOZZÁAD

en: Absent
hu_HU: Hiányzó

en: Access Rights
hu_HU: Hozzáférési jogok

en: Account
hu_HU: fiók

en: Account Settings
hu_HU: Fiók beállítások

en: Accountant
hu_HU: Könyvelő

en: Accountant Access Right
hu_HU: Könyvelői hozzáférési jog

en: Accountant Email
hu_HU: Könyvelő e-mail

en: Accountant Name
hu_HU: Könyvelő neve

en: Action
hu_HU: Akció

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Activities
hu_HU: Tevékenységek

en: Activity
hu_HU: Tevékenység

en: Activity Attendance
hu_HU: Tevékenységek jelenléte

en: Activity Attendance List
hu_HU: Tevékenységek jelenléti listája

en: Activity Attendance Report
hu_HU: Tevékenységi jelenléti jelentés

en: Activity Category
hu_HU: Tevékenység kategória

en: Activity Category Name
hu_HU: Tevékenység kategória neve

en: Activity Details
hu_HU: Tevékenység részletei

en: Activity End Date
hu_HU: Tevékenység befejezési dátuma

en: Activity End Time
hu_HU: Tevékenység befejezési ideje

en: Activity End Time*
hu_HU: Tevékenység befejezési ideje*

en: Activity Information
hu_HU: Tevékenységi információk

en: Activity Name
hu_HU: Tevékenység neve

en: Activity Page Link
hu_HU: Tevékenységoldal hivatkozás

en: Activity Record End Time
hu_HU: Tevékenységrekord befejezési ideje

en: Activity Record Start Time
hu_HU: Tevékenységrekord kezdési ideje

en: Activity Reoccurence
hu_HU: Tevékenység megismétlődése

en: Activity Report
hu_HU: Tevékenységi jelentés

en: Activity Report By Month
hu_HU: Tevékenységi jelentés havi bontásban

en: Activity Reports
hu_HU: Tevékenységi jelentések

en: Activity Start Date
hu_HU: Tevékenység kezdési dátuma

en: Activity Start Time
hu_HU: Tevékenység kezdési ideje

en: Activity Start Time*
hu_HU: Tevékenység kezdési ideje*

en: Activity Title
hu_HU: Tevékenység címe

en: Activity Venue
hu_HU: Tevékenység helyszíne

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Accountant
hu_HU: Könyvelő hozzáadása

en: Add Activity
hu_HU: Tevékenység hozzáadása elemre

en: Add Activity Category
hu_HU: Tevékenységkategória hozzáadása

en: Add Activity Template
hu_HU: Tevékenységsablon hozzáadása

en: Add Document
hu_HU: Dokumentum hozzáadása

en: Add Donation Template
hu_HU: Adjon hozzá adománysablont

en: Add Donation Type
hu_HU: Adja meg az adomány típusát

en: Add Equipment
hu_HU: Felszerelés hozzáadása

en: Add Expense
hu_HU: Költség hozzáadása

en: Add Family Member
hu_HU: Családtag hozzáadása

en: Add Group
hu_HU: Csoport hozzáadása lehetőségre

en: Add Group Member
hu_HU: Csoporttag hozzáadása

en: Add Income
hu_HU: Jövedelem hozzáadása

en: Add Income Template
hu_HU: Bevételi sablon hozzáadása

en: Add Member
hu_HU: Tag hozzáadása

en: Add Members
hu_HU: Tagok hozzáadása

en: Add Message
hu_HU: Üzenet hozzáadása

en: Add Ministry
hu_HU: Minisztérium hozzáadása

en: Add Ministry Member
hu_HU: minisztériumi tag hozzáadása

en: Add Notice
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása

en: Add Notice Admin Template
hu_HU: Adja hozzá az értesítési rendszergazdai sablont

en: Add Notice Email Template
hu_HU: Értesítési e-mail sablon hozzáadása

en: Add Notice Template
hu_HU: Közleménysablon hozzáadása

en: Add Or Remove
hu_HU: Hozzáadás vagy eltávolítás

en: Add Other User in System Template
hu_HU: Másik felhasználó hozzáadása a rendszersablonhoz

en: Add Other User in system Template
hu_HU: Másik felhasználó hozzáadása a rendszersablonhoz

en: Add Pastoral Template
hu_HU: Lelkipásztori sablon hozzáadása

en: Add Pledges
hu_HU: Adjon hozzá zálogokat

en: Add Pledges Template
hu_HU: Adjon hozzá fogadalmakat

en: Add Reservation
hu_HU: Foglalás hozzáadása

en: Add Room
hu_HU: Szoba hozzáadása lehetőségre

en: Add Sell Gift
hu_HU: Adja hozzá az eladási ajándékot

en: Add Sermon
hu_HU: Adja hozzá a prédikációt

en: Add Sermon List
hu_HU: Prédikációlista hozzáadása

en: Add Sermon Template
hu_HU: Adjon hozzá prédikációs sablont

en: Add Service
hu_HU: Szolgáltatás hozzáadása elemre

en: Add Service Template
hu_HU: Szolgáltatássablon hozzáadása

en: Add Service Type
hu_HU: Szolgáltatástípus hozzáadása

en: Add Song
hu_HU: Dal hozzáadása

en: Add Song Category
hu_HU: Dal kategória hozzáadása

en: Add Song Template
hu_HU: Dalsablon hozzáadása

en: Add Spiritual Gift
hu_HU: Adjon hozzá lelki ajándékot

en: Add Spiritual Gifts
hu_HU: Adj hozzá lelki ajándékokat

en: Add Transaction
hu_HU: Tranzakció hozzáadása

en: Add Transaction Template
hu_HU: Tranzakciós sablon hozzáadása

en: Add Venue
hu_HU: Hely hozzáadása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address Information
hu_HU: cím információ

en: Adults
hu_HU: Felnőttek

en: All Accountants
hu_HU: Minden könyvelő

en: All Day
hu_HU: Egész nap

en: All Members
hu_HU: Minden tag

en: All Selected
hu_HU: Minden kijelölve

en: All rights reserved.
hu_HU: Minden jog fenntartva.

en: Allow multiple reservation in the same period
hu_HU: Több foglalás engedélyezése ugyanabban az időszakban

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Applicant
hu_HU: Pályázó

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Apr
hu_HU: Április

en: April
hu_HU: április

en: Are you sure want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rekordot?

en: Are you sure you want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rekordot?

en: Attendance
hu_HU: Részvétel

en: Attendance Date
hu_HU: Részvételi dátum

en: Attendance List
hu_HU: Jelenléti ív

en: Attendance Report
hu_HU: Jelenléti jelentés

en: Attendance Reports
hu_HU: Jelenléti jelentések

en: Attendance Status
hu_HU: Részvételi állapot

en: Attendance Type
hu_HU: Részvételi típus

en: Attendance saved successfully!
hu_HU: A részvétel sikeresen mentve!

en: Attendance successfully saved!
hu_HU: A részvétel sikeresen mentve!

en: Attendence Date
hu_HU: Részvételi dátum

en: Audio
hu_HU: Hang

en: Aug
hu_HU: Augusztus

en: Auguest
hu_HU: augusztus

en: August
hu_HU: augusztus

en: Australian Dollar
hu_HU: Ausztrál dollár

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: Back to wp-admin
hu_HU: Vissza a wp-adminhoz

en: Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás

en: Baptist Date
hu_HU: Baptista dátuma

en: Bill To :
hu_HU: Számla címe:

en: Birth Date
hu_HU: Születési dátum

en: Birthday Date
hu_HU: Születésnapi dátum

en: Birthday List
hu_HU: Születésnapi lista

en: Book
hu_HU: Könyv

en: Brazilian Real
hu_HU: brazil real

en: Brother
hu_HU: fiú testvér

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Campaign
hu_HU: Kampány

en: Campaign Tests Not Sent!
hu_HU: A kampányteszteket nem küldték el!

en: Campaign Tests Sent!
hu_HU: Kampánytesztek elküldve!

en: Campaign list
hu_HU: Kampánylista

en: Canadian Dollar
hu_HU: Kanadai dollár

en: Capacity
hu_HU: Kapacitás

en: Capacity Seats
hu_HU: Ülések kapacitása

en: Cash
hu_HU: Készpénz

en: Category Name
hu_HU: kategória név

en: Check
hu_HU: Jelölje be

en: Check In
hu_HU: Becsekkolás

en: Check In Date
hu_HU: Bejelentkezési dátum

en: Check Out Date
hu_HU: Kijelentkezés dátuma

en: Check-In
hu_HU: Becsekkolás

en: Check-In Information
hu_HU: Bejelentkezési információk

en: Check-In church venue Template
hu_HU: Bejelentkezés templom helyszínének sablonja

en: Check-In successfully
hu_HU: Sikeres bejelentkezés

en: Check-Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Check-Out From Church Venue Template
hu_HU: Kijelentkezés a templom helyszínéről sablon

en: Check-in Date
hu_HU: Bejelentkezési dátum

en: Check-out Date
hu_HU: Kijelentkezés dátuma

en: Check-out successfully
hu_HU: Sikeres kijelentkezés

en: Cheked-in Date
hu_HU: Bejelentkezés dátuma

en: Cheked-out Date
hu_HU: Kijelentkezés dátuma

en: Children
hu_HU: Gyermekek

en: Choose Image
hu_HU: Válassza a Kép lehetőséget

en: Choose image
hu_HU: Válasszon képet

en: Church Address
hu_HU: Egyházi cím

en: Church Header Logo
hu_HU: Egyház fejléc logója

en: Church Management
hu_HU: Egyházvezetés

en: Church Management System
hu_HU: Egyházirányítási rendszer

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
hu_HU: A WordPress bővítményhez készült Church Management System ideális módja az egyház teljes működésének kezelésére. Különböző felhasználói szerepkörei vannak, például tag, önkéntes, könyvelő és rendszergazda felhasználók.

en: Church Name
hu_HU: Egyház neve

en: City
hu_HU: Város

en: Class
hu_HU: Osztály

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Compose
hu_HU: Összeállít

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Contact Information
hu_HU: Elérhetőség

en: Copyright
hu_HU: szerzői jog

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country Code
hu_HU: Ország kód

en: Create Expense Entry
hu_HU: Költségbejegyzés létrehozása

en: Create Income Entry
hu_HU: Jövedelembejegyzés létrehozása

en: Current Password
hu_HU: jelenlegi jelszó

en: Czech Koruna
hu_HU: cseh korona

en: Daily
hu_HU: Napi

en: Danish Krone
hu_HU: dán korona

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Datatable
hu_HU: Adattábla

en: Datatable Header Settings
hu_HU: Adattábla fejléc beállításai

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date :
hu_HU: Dátum:

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date Type
hu_HU: Dátum típusa

en: Date of Birth
hu_HU: Születési dátum

en: Daughter
hu_HU: Lánya

en: Dec
hu_HU: December

en: December
hu_HU: december

en: December 12, 2022
hu_HU: 2022. december 12

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Delete All
hu_HU: Mindet törölni

en: Demographics
hu_HU: Demográfiai adatok

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description :
hu_HU: Leírás:

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Details Room:
hu_HU: Részletek Szoba:

en: Display Name
hu_HU: Megjelenítendő név

en: Do not have any active bookings
hu_HU: Nincsenek aktív foglalásai

en: Documant Name
hu_HU: Dokumentum neve

en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: Document Created By
hu_HU: A dokumentumot készítette

en: Document Created Date
hu_HU: A dokumentum létrehozásának dátuma

en: Document Details
hu_HU: Dokumentum részletei

en: Document Information
hu_HU: Dokumentum információk

en: Document Name
hu_HU: Dokumentum neve

en: Domain
hu_HU: Tartomány

en: Donate
hu_HU: Adományoz

en: Donation Amount
hu_HU: Az adományozás összege

en: Donation Date
hu_HU: Adományozás dátuma

en: Donation Details
hu_HU: Az adományozás részletei

en: Donation List
hu_HU: Adományozási lista

en: Donation Name
hu_HU: Az adomány neve

en: Donation Type
hu_HU: Az adomány típusa

en: Donation Type Name
hu_HU: Az adomány típusának neve

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download File
hu_HU: Fájl letöltése

en: Download Report
hu_HU: Jelentés letöltése

en: Download Reports
hu_HU: Jelentések letöltése

en: Download!
hu_HU: Letöltés!

en: Draft
hu_HU: Piszkozat

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Accountant
hu_HU: Könyvelő szerkesztése

en: Edit Activity
hu_HU: Tevékenység szerkesztése

en: Edit Document
hu_HU: Dokumentum szerkesztése

en: Edit Expense
hu_HU: Költség szerkesztése

en: Edit Family Member
hu_HU: Családtag szerkesztése

en: Edit Group
hu_HU: Csoport szerkesztése

en: Edit Income
hu_HU: Jövedelem szerkesztése

en: Edit Member
hu_HU: Tag szerkesztése

en: Edit Ministry
hu_HU: Szerkesztés minisztérium

en: Edit Notice
hu_HU: Megjegyzés szerkesztése

en: Edit Pledges
hu_HU: Fogalmak szerkesztése

en: Edit Reservation
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Edit Room
hu_HU: Szoba szerkesztése

en: Edit Sell Gift
hu_HU: Szerkesztés Eladás ajándék

en: Edit Sell Gifts
hu_HU: Szerkesztés Ajándékok értékesítése

en: Edit Sermon
hu_HU: Prédikáció szerkesztése

en: Edit Sermon List
hu_HU: Prédikációlista szerkesztése

en: Edit Service
hu_HU: Szolgáltatás szerkesztése

en: Edit Song
hu_HU: Dal szerkesztése

en: Edit Spiritual Gift
hu_HU: Lelki ajándék szerkesztése

en: Edit Transaction
hu_HU: Tranzakció szerkesztése

en: Edit Venue
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Education
hu_HU: Oktatás

en: Email ID
hu_HU: Email azonosító

en: Email Subject
hu_HU: Email tárgy

en: Email Template
hu_HU: E-mail sablon

en: Email id
hu_HU: Email azonosító

en: Enable
hu_HU: Engedélyezze

en: Enable Notifications
hu_HU: Értesítések engedélyezése

en: Enable Sandbox
hu_HU: Sandbox engedélyezése

en: End Date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: End Date should be greater than Start Date
hu_HU: A befejező dátumnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdő dátum

en: End Date should be greater than Start Date.
hu_HU: A befejező dátumnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdő dátum.

en: End Time
hu_HU: Idő vége

en: End Time should be greater than Start Time
hu_HU: A befejezési időpontnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési időpont

en: End Time should be greater than Start Time.
hu_HU: A befejezési időpontnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési időpont.

en: Entry
hu_HU: Belépés

en: Envato License key
hu_HU: Envato licenckulcs

en: Equipment
hu_HU: Felszerelés

en: Equipment Name
hu_HU: felszerelés neve

en: Equipments
hu_HU: Felszerelések

en: Expected Check Out Date
hu_HU: Várható kijelentkezési dátum

en: Expected Check-out Date
hu_HU: Várható kijelentkezés dátuma

en: Expense
hu_HU: Költség

en: Expense Amount
hu_HU: Költség összege

en: Expense Entries
hu_HU: Költségbejegyzések

en: Expense Information
hu_HU: Költséginformáció

en: Expense Label
hu_HU: Költségcímke

en: Expense List
hu_HU: Költséglista

en: Expense Report
hu_HU: Költségjelentés

en: Expenses
hu_HU: Költségek

en: Export CSV
hu_HU: CSV exportálása

en: Families
hu_HU: Családok

en: Family Member
hu_HU: Családtag

en: Family Member Name & Email
hu_HU: Családtag neve és e-mail címe

en: Family Members
hu_HU: Családtagok

en: Family member
hu_HU: Családtag

en: Family member Access Right
hu_HU: Családtag hozzáférési jog

en: Father
hu_HU: Apa

en: Feb
hu_HU: Február

en: February
hu_HU: február

en: Female
hu_HU: Női

en: File size limit 2 MB allow.
hu_HU: Fájlméret korlát 2 MB.

en: Finance/Payment Reports
hu_HU: Pénzügyi/Fizetési jelentés

en: First
hu_HU: Első

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Footer Description
hu_HU: Lábléc leírása

en: Footer setting
hu_HU: Lábléc beállítása

en: Forgot your password?
hu_HU: Elfelejtette a jelszavát?

en: Frequency
hu_HU: Frekvencia

en: Frequency Number Of Time
hu_HU: Frekvencia Időszám

en: Frequency Number of Time
hu_HU: Gyakoriság Idő száma

en: From
hu_HU: Tól től

en: From :
hu_HU: Tól től :

en: From:
hu_HU: Tól től:

en: Full Day
hu_HU: Egész nap

en: Full Name
hu_HU: Teljes név

en: GENERAL SETTINGS
hu_HU: ÁLTALÁNOS BEÁLLÍTÁSOK

en: Gender
hu_HU: Nem

en: General
hu_HU: Tábornok

en: General Setting
hu_HU: Általános beállítás

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Gift
hu_HU: Ajándék

en: Gift Assigned  successfully
hu_HU: Ajándék kiosztása sikeresen megtörtént

en: Gift Assigned successfully
hu_HU: Ajándék kiosztása sikeresen megtörtént

en: Gift Got Date
hu_HU: Az ajándék megvan dátuma

en: Gift Invoice Number
hu_HU: Ajándékszámla száma

en: Gift Name
hu_HU: Ajándék neve

en: Gift Price
hu_HU: Ajándék Ár

en: Gift Type
hu_HU: Ajándék típusa

en: Gifts
hu_HU: Ajándékok

en: Give Donation
hu_HU: Adj adományt

en: Give Gift
hu_HU: Adj ajándékot

en: Give Gift To Member
hu_HU: Adj ajándékot a tagnak

en: Give This Gift
hu_HU: Adja ezt az ajándékot

en: Go
hu_HU: Megy

en: Grand Total
hu_HU: Teljes összeg

en: Grand Total :
hu_HU: Teljes összeg :

en: Graph
hu_HU: Grafikon

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Group Details
hu_HU: Csoport részletei

en: Group Image
hu_HU: Csoportkép

en: Group Information
hu_HU: Csoportinformációk

en: Group List
hu_HU: Csoportlista

en: Group Member
hu_HU: Csapattag

en: Group Members Added successfully
hu_HU: Csoporttagok sikeresen hozzáadva

en: Group Name
hu_HU: Csoport név

en: Group Name :
hu_HU: Csoport név :

en: Groups
hu_HU: Csoportok

en: Guest Speaker
hu_HU: Vendég előadó

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Hong Kong Dollar
hu_HU: hongkongi dollár

en: Hungarian Forint
hu_HU: magyar forint

en: Husband
hu_HU: Férj

en: INVOICE
hu_HU: SZÁMLA

en: Image
hu_HU: Kép

en: Import CSV
hu_HU: CSV importálása

en: Inbox
hu_HU: Beérkezett üzenetek

en: Income
hu_HU: Jövedelem

en: Income & Expense Report
hu_HU: Bevétel- és költségjelentés

en: Income Amount
hu_HU: Bevétel összege

en: Income Entries
hu_HU: Bevételi bejegyzések

en: Income Information
hu_HU: Jövedeleminformáció

en: Income Label
hu_HU: Jövedelem címke

en: Income List
hu_HU: Jövedelemlista

en: Income Report
hu_HU: Jövedelemjelentés

en: Income Title
hu_HU: Jövedelem címe

en: Income label
hu_HU: Jövedelem címke

en: Income, Expense & Net Profit
hu_HU: Bevétel, kiadás és nettó nyereség

en: Indian Rupee
hu_HU: indiai rúpia

en: Invoice Number
hu_HU: Számlaszám

en: Invoice Prefix
hu_HU: Számla előtag

en: Invoice Prefix Setting
hu_HU: Számla előtag beállítása

en: Invoice label
hu_HU: Számla címke

en: Invoice, Mail
hu_HU: Számla, posta

en: Invoices
hu_HU: Számlák

en: Israeli New Sheqel
hu_HU: izraeli új sékel

en: Issue By
hu_HU: Kiadó:

en: Jan
hu_HU: jan

en: January
hu_HU: január

en: Japanese Yen
hu_HU: japán jen

en: Join Church Date
hu_HU: Csatlakozz a Church Date-hez

en: Join Date
hu_HU: Csatlakozás dátuma

en: Join Date
hu_HU: Csatlakozás dátuma

en: Jul
hu_HU: Július

en: July
hu_HU: július

en: Jun
hu_HU: Június

en: June
hu_HU: június

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last 12 Months
hu_HU: Az elmúlt 12 hónap

en: Last 3 Months
hu_HU: Az elmúlt 3 hónap

en: Last 6 Months
hu_HU: Az elmúlt 6 hónap

en: Last Month
hu_HU: Múlt hónap

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Week
hu_HU: Múlt hét

en: Last Year
hu_HU: Tavaly

en: Licence Settings
hu_HU: Licencbeállítások

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Login Information
hu_HU: Bejelentkezési Információ

en: Login Link
hu_HU: Bejelentkezési hivatkozás

en: Login Page Link
hu_HU: Bejelentkezési oldal hivatkozása

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Mail Chimp API key
hu_HU: Mail Chimp API kulcs

en: Mail Template
hu_HU: Mail sablon

en: Mail chimp API key
hu_HU: Mail csimpánz API kulcs

en: MailChimp list
hu_HU: MailChimp lista

en: Mailing list
hu_HU: Levelezőlista

en: Malaysian Ringgit
hu_HU: malajziai ringgit

en: Male
hu_HU: Férfi

en: Management
hu_HU: Menedzsment

en: Management Access Right
hu_HU: Menedzsment hozzáférési jog

en: Mar
hu_HU: márc

en: March
hu_HU: március

en: Marital Status
hu_HU: Családi állapot

en: Married
hu_HU: házas

en: May
hu_HU: Lehet

en: Member
hu_HU: Tag

en: Member Access Right
hu_HU: Tag hozzáférési joga

en: Member Added In Group Template
hu_HU: Tag hozzáadva a csoporthoz sablon

en: Member Added In Ministry Template
hu_HU: Tag hozzáadva a minisztériumi sablonhoz

en: Member Approved By Admin Template
hu_HU: Rendszergazdai sablon által jóváhagyott tag

en: Member Approved successfully
hu_HU: A tag sikeresen jóváhagyva

en: Member Attendance Report
hu_HU: Tagok jelenléti jelentése

en: Member CSV Uploaded Successfully.
hu_HU: A tagok CSV-fájlja sikeresen feltöltve.

en: Member Id
hu_HU: Tag-azonosító

en: Member Information
hu_HU: Taginformációk

en: Member List
hu_HU: Tag-azonosító

en: Member Name
hu_HU: Tag név

en: Member Name & Email
hu_HU: Tag neve és e-mail címe

en: Member Removed Successfully From The Group.
hu_HU: Tag sikeresen eltávolítva a csoportból.

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
hu_HU: Tagot sikeresen eltávolították a minisztériumból.

en: Members
hu_HU: tagok

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message Comment
hu_HU: Üzenet Megjegyzés

en: Message Content
hu_HU: Üzenet tartalma

en: Message Details
hu_HU: Üzenet részletei

en: Message For
hu_HU: Üzenet

en: Message Received Template
hu_HU: Üzenet fogadott sablon

en: Message To
hu_HU: Üzenet címe

en: Message deleted successfully
hu_HU: Az üzenet sikeresen törölve

en: Message sent successfully
hu_HU: üzenet sikeresen elküldve

en: Message successfully Sent.
hu_HU: Az üzenet sikeresen elküldve.

en: Messages
hu_HU: üzenetek

en: Method
hu_HU: Módszer

en: Mexican Peso
hu_HU: mexikói peso

en: Middle Name
hu_HU: Középső név

en: Ministry
hu_HU: Minisztérium

en: Ministry Attendance
hu_HU: Minisztérium jelenléte

en: Ministry Attendance List
hu_HU: minisztériumi jelenléti jegyzék

en: Ministry Attendance Report
hu_HU: minisztériumi jelenléti jelentés

en: Ministry Details
hu_HU: Minisztérium adatai

en: Ministry Image
hu_HU: Minisztériumi kép

en: Ministry Information
hu_HU: Minisztériumi tájékoztató

en: Ministry List
hu_HU: Minisztériumi lista

en: Ministry Member
hu_HU: minisztériumi tag

en: Ministry Members Added successfully
hu_HU: A minisztérium tagjai sikeresen hozzáadva

en: Ministry Name
hu_HU: Minisztérium neve

en: Ministry Name :
hu_HU: Minisztérium neve:

en: Mobile No.
hu_HU: Mobil nélkül.

en: Mobile Number
hu_HU: Mobil szám

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havi

en: Mother
hu_HU: Anya

en: Multiple Booking Possible
hu_HU: Többszöri foglalás lehetséges

en: Multiple Reservation
hu_HU: Többszörös foglalás

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Of Church
hu_HU: Egyház neve

en: Name Of Church
hu_HU: Egyház neve

en: Name Of Sender
hu_HU: Feladó neve

en: Name of Admin
hu_HU: Adminisztrátor neve

en: Name of Member
hu_HU: Tag neve

en: Name of Memeber
hu_HU: Memeber neve

en: Name of Receiver
hu_HU: A vevő neve

en: Name of User
hu_HU: Felhasználó neve

en: Net Profit
hu_HU: Nettó nyereség

en: Net Profit/Loss
hu_HU: Nettó nyereség/veszteség

en: New Password
hu_HU: új jelszó

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
hu_HU: Az új jelszó és a megerősítési jelszó nem egyezik.

en: New Zealand Dollar
hu_HU: új-zélandi dollár

en: News Letter
hu_HU: Hírlevél

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No Data Availabel
hu_HU: Nincs adat

en: No Data Available
hu_HU: Nincs elérhető adat

en: No Family Member
hu_HU: Nincs családtag

en: No Group
hu_HU: Nincs csoport

en: No Groups
hu_HU: Nincsenek csoportok

en: No History available
hu_HU: Nincs elérhető előzmény

en: No Of Family Members
hu_HU: Családtagok száma

en: No Upcoming Activity
hu_HU: Nincs közelgő tevékenység

en: No Upcoming Birthday
hu_HU: Nincs közelgő születésnap

en: No Upcoming Donations list
hu_HU: Nincs közelgő adományok listája

en: No Upcoming Group
hu_HU: Nincs közelgő csoport

en: No Upcoming Invoice list
hu_HU: Nincs közelgő számlák listája

en: No Upcoming Ministry
hu_HU: Nincs közelgő minisztérium

en: No Upcoming Reservation
hu_HU: Nincs közelgő foglalás

en: No Upcoming Sell Gift
hu_HU: Nincs közelgő eladási ajándék

en: No any document
hu_HU: Nincs semmilyen dokumentum

en: No any member yet.
hu_HU: Még nincs tag.

en: No data available in table
hu_HU: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No matching records found
hu_HU: Nem található egyező rekord

en: No of Member
hu_HU: Tag száma

en: No of Ministry
hu_HU: A minisztérium száma

en: No of Times
hu_HU: Az idők száma

en: No. of Amount
hu_HU: Összeg száma

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Norwegian Krone
hu_HU: norvég korona

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
hu_HU: Megjegyzés: A logó mérete 190 x 56 képpont, a szín pedig fehér.

en: Notice
hu_HU: Értesítés

en: Notice Approved
hu_HU: Értesítés jóváhagyva

en: Notice By
hu_HU: Figyelmeztetés:

en: Notice Comment
hu_HU: Megjegyzés Megjegyzés

en: Notice Content
hu_HU: Figyelje meg a tartalmat

en: Notice Details
hu_HU: Közlemény részletei

en: Notice End Date
hu_HU: Értesítés befejezési dátuma

en: Notice Information
hu_HU: Megjegyzés Információk

en: Notice List
hu_HU: Figyelmeztetések listája

en: Notice Page Link
hu_HU: Megjegyzés oldal hivatkozás

en: Notice Start Date
hu_HU: Értesítés kezdési dátuma

en: Notice Start Date To End Date
hu_HU: Értesítés kezdési dátuma a befejezés dátumáig

en: Notice Title
hu_HU: Megjegyzés Cím

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Nov
hu_HU: November

en: November
hu_HU: november

en: Number Of Family Member
hu_HU: Családtagok száma

en: Number of Participant
hu_HU: Résztvevők száma

en: Occupation
hu_HU: Foglalkozása

en: Occupied
hu_HU: Megszállt

en: Oct
hu_HU: Október

en: Octomber
hu_HU: október

en: Official Phone Number
hu_HU: Hivatalos telefonszám

en: On this Date and time already booked reservation
hu_HU: Ezen a napon és időpontban már foglalt foglalás

en: Only CSV file are allow.
hu_HU: Csak a CSV-fájlok engedélyezettek.

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
hu_HU: Csak dokumentum , PDF , PPT és XML fájl engedélyezett.

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
hu_HU: Csak JPG , PNG , JPEG , GIF fájlok engedélyezettek.

en: Only PDF files are allowed!
hu_HU: Csak PDF fájlok engedélyezettek!

en: Only audio formats files are allowed!
hu_HU: Csak audio formátumú fájlok engedélyezettek!

en: Only image files are allowed!
hu_HU: Csak képfájlok engedélyezettek!

en: Only image formats are allow.
hu_HU: Csak képformátumok engedélyezettek.

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
hu_HU: Csak jpeg, jpg, png és gif fájlok engedélyezettek!.

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
hu_HU: Csak jpeg jpg png és gif fájlok engedélyezettek!.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
hu_HU: Csak jpg jpeg png és gif fájlok engedélyezettek!.

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
hu_HU: Csak jpg, jpeg, png és gif fájlok engedélyezettek!

en: Only video formats files are allowed!
hu_HU: Csak videoformátumú fájlok engedélyezettek!

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Other End Time should be greater than Start Time
hu_HU: Az egyéb befejezési időpontnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési időpont

en: Other Informaiton
hu_HU: Egyéb információk

en: Other Information
hu_HU: Egyéb információk

en: Other Logo
hu_HU: Egyéb logó

en: Other Service Date
hu_HU: Egyéb szolgáltatási dátum

en: Other Service End Time
hu_HU: Egyéb szolgáltatás befejezési ideje

en: Other Service Start Time
hu_HU: Egyéb szolgáltatás kezdési időpontja

en: Other Service Type
hu_HU: Egyéb szolgáltatástípus

en: Other Start Time To End time
hu_HU: Egyéb kezdési időponttól befejezésig

en: Other Title
hu_HU: Egyéb cím

en: Other title
hu_HU: Más cím

en: Out of
hu_HU: Kívül

en: OwnData
hu_HU: Saját adatok

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
hu_HU: PAYPAL FIZETÉSI BEÁLLÍTÁS

en: Page Link
hu_HU: Oldal hivatkozás

en: Paid
hu_HU: Fizetett

en: Part Paid
hu_HU: Fizetett rész

en: Participant Capacity
hu_HU: Résztvevői kapacitás

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
hu_HU: A résztvevő értékének kisebbnek vagy egyenlőnek kell lennie, mint a kapacitás

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Pastoral
hu_HU: Pásztori

en: Pastoral Date
hu_HU: Lelkipásztori dátum

en: Pastoral Description
hu_HU: Lelkipásztori leírás

en: Pastoral Details
hu_HU: Lelkipásztori részletek

en: Pastoral Information
hu_HU: Lelkipásztori információk

en: Pastoral List
hu_HU: Lelkészi névsor

en: Pastoral Page Link
hu_HU: Lelkipásztori oldal Link

en: Pastoral Time
hu_HU: Lelkipásztori idő

en: Pastoral Title
hu_HU: Lelkészi cím

en: Pay Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment Data
hu_HU: Fizetési adatok

en: Payment Link
hu_HU: Fizetési link

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Prefix
hu_HU: Fizetési előtag

en: Payment Prefix Setting
hu_HU: Fizetési előtag beállítása

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
hu_HU: Beérkezett fizetés a tranzakciós számla sablonja ellenében

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
hu_HU: Befizetés a tranzakciós számla sablonja alapján

en: Payment Report
hu_HU: Fizetési jelentés

en: Payment Report By Month
hu_HU: Fizetési jelentés havi bontásban

en: Payment Status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment Type
hu_HU: Fizetési mód

en: Paypal Email Id
hu_HU: Paypal e-mail azonosító

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Personal Information
hu_HU: Személyes adat

en: Personal Information
hu_HU: Személyes adat

en: Philippine Peso
hu_HU: Fülöp-szigeteki peso

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Phone No
hu_HU: Telefonszám

en: Photo
hu_HU: Fénykép

en: Please Enter Confirm Password.
hu_HU: Kérjük, adja meg a Jelszó megerősítését.

en: Please Enter New Password.
hu_HU: Kérjük, írja be az új jelszót.

en: Please Select Activity
hu_HU: Kérjük, válassza ki a tevékenységet

en: Please Select Ministry
hu_HU: Kérjük, válassza a Minisztériumot

en: Please Select atleast One Image.
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy képet.

en: Please at least one member
hu_HU: Kérem legalább egy tagot

en: Please fill out all the required fields
hu_HU: Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt

en: Please provide correct Envato purchase key.
hu_HU: Kérjük, adja meg a megfelelő Envato vásárlási kulcsot.

en: Please select at least one record.
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy rekordot.

en: Please select atleast one users to reply
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy felhasználót a válaszadáshoz

en: Pledge Invoice Number
hu_HU: Zálogszámla száma

en: Pledges
hu_HU: Fogadalmak

en: Pledges Amount
hu_HU: Zálogok összege

en: Pledges Details
hu_HU: A fogadalmak részletei

en: Pledges End Date
hu_HU: A fogadalmak befejezési dátuma

en: Pledges Entries
hu_HU: Zálogbejegyzések

en: Pledges Information
hu_HU: Fogadalmi információk

en: Pledges List
hu_HU: Fogadalmak listája

en: Pledges Page Link
hu_HU: Fogadalmak oldal hivatkozása

en: Pledges Start Date
hu_HU: Fogadalmak kezdési dátuma

en: Pledges Total Amount
hu_HU: Zálogok teljes összege

en: Pledges frequecy
hu_HU: Fogadja a frekvenciát

en: Polish Zloty
hu_HU: lengyel zloty

en: Pound Sterling
hu_HU: Sterling font

en: Present
hu_HU: Ajándék

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Price
hu_HU: Ár

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: Product
hu_HU: Termék

en: Profile Image
hu_HU: Profilkép

en: Profile picture updated successfully.
hu_HU: A profilkép sikeresen frissítve.

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Record End Time
hu_HU: Felvétel befejezési ideje

en: Record End Time should be greater than Start Time.
hu_HU: A rögzítés befejezési idejének nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési időpont.

en: Record Start Time
hu_HU: Felvétel kezdési időpontja

en: Record Updated Successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve.

en: Record Updated successfully
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve

en: Record deleted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen törölve

en: Record inserted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen beszúrva

en: Record inserted successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen beszúrva.

en: Record updated successfully
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve

en: Record updated successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve.

en: Recurrence
hu_HU: Ismétlődés

en: Registration
hu_HU: Bejegyzés

en: Registration Email Template
hu_HU: Regisztrációs e-mail sablon

en: Registration Email Template
hu_HU: Regisztrációs e-mail sablon

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
hu_HU: A regisztráció befejeződött. Fiókja aktív, miután az adminisztrátor jóváhagyta.

en: Regular Member
hu_HU: Rendes tag

en: Rehearsal
hu_HU: Próba

en: Relation
hu_HU: Kapcsolat

en: Religion Information
hu_HU: Vallási információk

en: Repeat Date
hu_HU: Ismétlés dátuma

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reply By :
hu_HU: Válasz írta:

en: Reply To :
hu_HU: Válaszolni :

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Request Before Days
hu_HU: Kérjen napok előtt

en: Reservation
hu_HU: Foglalás

en: Reservation Details
hu_HU: Foglalás részletei

en: Reservation End Time*
hu_HU: A foglalás befejezésének időpontja*

en: Reservation Information
hu_HU: Foglalási információk

en: Reservation List
hu_HU: Foglalási lista

en: Reservation Start Time*
hu_HU: Foglalás kezdő időpontja*

en: Reservations
hu_HU: Fenntartások

en: Reserve End Date
hu_HU: A foglalás befejezési dátuma

en: Reserve End Date*
hu_HU: Foglalás befejezési dátuma*

en: Reserve Start Date
hu_HU: Foglalás kezdő dátuma

en: Reserved By
hu_HU: Lefoglalta

en: Reserved Date
hu_HU: Lefoglalt dátum

en: Reserved End Date
hu_HU: Lefoglalt befejezési dátum

en: Role Of User
hu_HU: Felhasználó szerepe

en: Room History
hu_HU: Szobatörténet

en: Room Information
hu_HU: Szobainformáció

en: Room List
hu_HU: Szobák listája

en: Room Title
hu_HU: Szoba címe

en: Save
hu_HU: Megment

en: Save Activity
hu_HU: Tevékenység mentése

en: Save Attendance
hu_HU: Mentse a részvételt

en: Save Document
hu_HU: Dokumentum mentése

en: Save Expense
hu_HU: Költségmegtakarítás

en: Save Family
hu_HU: Mentse meg a családot

en: Save Group
hu_HU: Csoport mentése

en: Save Income
hu_HU: Jövedelem megtakarítás

en: Save Member
hu_HU: Tag mentése

en: Save Notice
hu_HU: Értesítés mentése

en: Save Pastoral
hu_HU: Mentse el a Pastoralt

en: Save Reservation
hu_HU: Foglalás mentése

en: Save Room
hu_HU: Hagyj helyet

en: Save Sell Gift
hu_HU: Mentés Eladás Ajándék

en: Save Sermon
hu_HU: Mentse a prédikációt

en: Save Service
hu_HU: Szolgáltatás mentése

en: Save Spiritual Gift
hu_HU: Mentse lelki ajándékot

en: Save Transaction
hu_HU: Tranzakció mentése

en: Save Venue
hu_HU: Mentse el a helyszínt

en: Saves
hu_HU: Ment

en: Search for Equipment...
hu_HU: Berendezés keresése...

en: Search for Users...
hu_HU: Felhasználók keresése...

en: Search for equipment...
hu_HU: Felszerelés keresése...

en: Search for group...
hu_HU: Csoport keresése...

en: Search for ministry...
hu_HU: Keresd a minisztériumot...

en: Search for users...
hu_HU: Felhasználók keresése...

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Search:
hu_HU: Keresés:

en: Select
hu_HU: Válassza ki

en: Select Activity
hu_HU: Válassza a Tevékenység lehetőséget

en: Select Activity Category
hu_HU: Válassza a Tevékenység kategóriát

en: Select Activity Name
hu_HU: Válassza a Tevékenység neve lehetőséget

en: Select All
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Select Applicant
hu_HU: Válassza a Kérelmezőt

en: Select CSV file
hu_HU: Válassza ki a CSV-fájlt

en: Select Campaign
hu_HU: Válassza a Kampány lehetőséget

en: Select Currency
hu_HU: Válassza a Pénznem lehetőséget

en: Select Date Format
hu_HU: Válassza a Dátumformátum lehetőséget

en: Select Donations Type
hu_HU: Válassza ki az adományok típusát

en: Select Equipment
hu_HU: Válassza a Berendezés lehetőséget

en: Select Frequency
hu_HU: Válassza a Frekvencia lehetőséget

en: Select Gift
hu_HU: Válassza az Ajándék lehetőséget

en: Select Gift Type
hu_HU: Válassza ki az ajándék típusát

en: Select Group
hu_HU: Válassza a Csoport lehetőséget

en: Select Group Name
hu_HU: Válassza a Csoport neve lehetőséget

en: Select Group/Members
hu_HU: Válassza a Csoport/tagok lehetőséget

en: Select Member
hu_HU: Válassza a Tag lehetőséget

en: Select Ministry
hu_HU: Válassza a Minisztérium lehetőséget

en: Select Ministry Name
hu_HU: Válassza a Minisztérium neve lehetőséget

en: Select Payment Method
hu_HU: Válassza a Fizetési mód lehetőséget

en: Select Profile Picture
hu_HU: Válassza a Profilkép lehetőséget

en: Select Relation
hu_HU: Válassza a Kapcsolat lehetőséget

en: Select Report Type
hu_HU: Válassza ki a Jelentés típusát

en: Select Sermon Type
hu_HU: Válassza ki a prédikáció típusát

en: Select Service Type
hu_HU: Válassza ki a Szolgáltatás típusát

en: Select Song Category
hu_HU: Válassza ki a Dal kategóriáját

en: Select Venue
hu_HU: Válassza a Helyszínt

en: Select all
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Select list
hu_HU: Válassza ki a listát

en: Select user to reply
hu_HU: Válassza ki a válaszolni kívánt felhasználót

en: Select users to reply
hu_HU: Válassza ki a válaszolni kívánt felhasználókat

en: Selecte year
hu_HU: Válassza ki az évet

en: Sell Date
hu_HU: Eladás dátuma

en: Sell Gift
hu_HU: Ajándék eladása

en: Sell Gift Details
hu_HU: Eladni az ajándék részleteit

en: Sell Gift Information
hu_HU: Ajándékinformációk eladása

en: Sell Gift List
hu_HU: Eladó ajándéklista

en: Sell Gifts
hu_HU: Eladni Ajándékokat

en: Sell Gifts List
hu_HU: Eladó ajándékok listája

en: Sell Spiritual Gift Template
hu_HU: Spirituális ajándéksablon eladása

en: Selling Date
hu_HU: Eladás dátuma

en: Send
hu_HU: Küld

en: Send Campaign
hu_HU: Kampány küldése

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Sent
hu_HU: Küldött

en: Sent Item
hu_HU: Elküldött tétel

en: Sep
hu_HU: szept

en: September
hu_HU: szeptember

en: Sermon Added By
hu_HU: A prédikációt hozzáadta

en: Sermon Content
hu_HU: Prédikáció tartalma

en: Sermon Content Type
hu_HU: Prédikáció tartalomtípusa

en: Sermon Description
hu_HU: Prédikáció leírása

en: Sermon List
hu_HU: Prédikációlista

en: Sermon Page Link
hu_HU: Prédikáció oldal Link

en: Sermon Title
hu_HU: Prédikáció címe

en: Sermon Type
hu_HU: Prédikáció típusa

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Service Details
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Service End Date
hu_HU: Szolgáltatás befejezési dátuma

en: Service End Time
hu_HU: Szolgáltatás befejezési ideje

en: Service End Time*
hu_HU: Szolgáltatás befejezési ideje*

en: Service Information
hu_HU: Szolgáltatási információk

en: Service Name
hu_HU: szolgáltatás neve

en: Service Page Link
hu_HU: Szolgáltatási oldal hivatkozása

en: Service Start Date
hu_HU: Szolgáltatás kezdő dátuma

en: Service Start Time
hu_HU: Szolgáltatás kezdési ideje

en: Service Start Time*
hu_HU: Szolgáltatás kezdési ideje*

en: Service Title
hu_HU: Szolgáltatás címe

en: Service Type
hu_HU: A szolgáltatás típusa

en: Service Type Name
hu_HU: Szolgáltatástípus neve

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Setting
hu_HU: Beállítás

en: Setting saved successfully.
hu_HU: A beállítás sikeresen mentve.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Show _MENU_ entries
hu_HU: _MENU_ bejegyzések megjelenítése

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu_HU: 0 bejegyzésből 0-tól 0-ig

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu_HU: _TOTAL_/_START_-_END_ bejegyzés megjelenítése

en: Singapore Dollar
hu_HU: szingapúri dollár

en: Sister
hu_HU: nővér

en: Skyp Id
hu_HU: Skype Id

en: Skype Id
hu_HU: Skype felhasználónév

en: Son
hu_HU: Fiú

en: Song
hu_HU: Dal

en: Song Added By
hu_HU: Dalt hozzáadta

en: Song Category
hu_HU: Dal kategória

en: Song Description
hu_HU: Dal leírása

en: Song Information
hu_HU: Dal információi

en: Song Name
hu_HU: Dal neve

en: Song Page Link
hu_HU: Daloldal linkje

en: Songs
hu_HU: Dalok

en: South African Rand
hu_HU: dél-afrikai rand

en: Speaker Name
hu_HU: Hangszóró neve

en: Spiritual Gift
hu_HU: Lelki ajándék

en: Spiritual Gifts
hu_HU: Lelki ajándékok

en: Spiritual Gifts List
hu_HU: Lelki ajándékok listája

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start Date To End Date
hu_HU: Kezdés dátuma Befejezés dátuma

en: Start Time
hu_HU: Kezdési idő

en: Start Time To End Time
hu_HU: Kezdéstől Befejezésig

en: Start Time To End time
hu_HU: Kezdési idő a befejezésig

en: Starting Year
hu_HU: Kezdő év

en: State
hu_HU: Állapot

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status :
hu_HU: Állapot:

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: Submit
hu_HU: Beküldés

en: Subtotal :
hu_HU: Részösszeg:

en: Supplier Name
hu_HU: Szállító neve

en: Swedish Krona
hu_HU: svéd korona

en: Swiss Franc
hu_HU: Svájci frank

en: Sync Mail
hu_HU: Mail szinkronizálása

en: Synchronize Mail Successfully
hu_HU: Levelek szinkronizálása sikeresen

en: Taiwan New Dollar
hu_HU: tajvani új dollár

en: Take/View  Attendance
hu_HU: Vegye/Nézze meg a jelenlétet

en: Tap on above icon to add your first Record.
hu_HU: Érintse meg a fenti ikont az első rekord hozzáadásához.

en: Tap on above icon to import CSV.
hu_HU: Érintse meg a fenti ikont a CSV importálásához.

en: Thai Baht
hu_HU: thai baht

en: The Group Name
hu_HU: A csoport neve

en: The Member Name
hu_HU: A tag neve

en: The Ministry Name
hu_HU: A minisztérium neve

en: There is not enough data to generate report.
hu_HU: Nincs elég adat a jelentés elkészítéséhez.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hu_HU: Úgy tűnik, hogy valami probléma van, próbálkozzon valamivel később, vagy lépjen kapcsolatba velünk a sales@dasinfomeida.com címen

en: This Month
hu_HU: Ebben a hónapban

en: This Week
hu_HU: Ezen a héten

en: This Year
hu_HU: Idén

en: This group have no members.
hu_HU: Ennek a csoportnak nincsenek tagjai.

en: This ministry have no members.
hu_HU: Ennek a minisztériumnak nincsenek tagjai.

en: Title Name
hu_HU: Cím Név

en: To
hu_HU: Nak nek

en: Today
hu_HU: Ma

en: Today Attendance
hu_HU: Mai jelenlét

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Total Expense
hu_HU: Teljes költség

en: Total Income
hu_HU: Teljes bevétel

en: Total Member
hu_HU: Összes tag

en: Total Members
hu_HU: Összes tag

en: Total Participant
hu_HU: Teljes résztvevő

en: Transaction
hu_HU: Tranzakció

en: Transaction Date
hu_HU: a tranzakció időpontja

en: Transaction Entries
hu_HU: Tranzakciós bejegyzések

en: Transaction Information
hu_HU: Tranzakciós információk

en: Transaction List
hu_HU: Tranzakciók listája

en: Transaction/Donation
hu_HU: Tranzakció/Adományozás

en: Transaction/Donation Report
hu_HU: Tranzakció/adományozási jelentés

en: Transactions
hu_HU: Tranzakciók

en: Turkish Lira
hu_HU: török líra

en: U.S. Dollar
hu_HU: Amerikai dollár

en: Unmarried
hu_HU: Nőtlen

en: Unpaid
hu_HU: Kifizetetlen

en: Upload  image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Upload CSV File
hu_HU: CSV-fájl feltöltése

en: Upload Cover Image
hu_HU: Borítókép feltöltése

en: Upload Gift
hu_HU: Ajándék feltöltése

en: Upload Group Image
hu_HU: Csoportkép feltöltése

en: Upload Image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Upload Ministry Image
hu_HU: Töltsön fel minisztériumi képet

en: Upload Profile
hu_HU: Profil feltöltése

en: Upload Profile Image
hu_HU: Profilkép feltöltése

en: Upload Sermon
hu_HU: Prédikáció feltöltése

en: Upload Song
hu_HU: Dal feltöltése

en: Upload image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Usage Title
hu_HU: Használati cím

en: Use Paymaster Payment Gateways
hu_HU: Használja a Fizetős fizetési átjárókat

en: Use title :
hu_HU: Cím használata:

en: User Can Change Profile Picture
hu_HU: A felhasználó megváltoztathatja a profilképét

en: User Name
hu_HU: Felhasználónév

en: User Role
hu_HU: Felhasználói szerep

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail azonosító Minden készen van.

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Venue
hu_HU: Helyszín

en: Venue Details
hu_HU: Helyszín Részletek

en: Venue Information
hu_HU: Helyszín információ

en: Venue Name
hu_HU: Helyszín neve

en: Venue Title
hu_HU: Helyszín címe

en: Venues
hu_HU: Helyszínek

en: Video
hu_HU: Videó

en: View
hu_HU: Kilátás

en: View  Attendance
hu_HU: Részvétel megtekintése

en: View Accountant
hu_HU: Könyvelő megtekintése

en: View Check-in
hu_HU: Bejelentkezés megtekintése

en: View Document
hu_HU: Dokumentum megtekintése

en: View Donation Link
hu_HU: Tekintse meg az adományozási linket

en: View Expense
hu_HU: Költség megtekintése

en: View Family Member
hu_HU: Családtag megtekintése

en: View Gifts
hu_HU: Ajándékok megtekintése

en: View Invoice
hu_HU: Számla megtekintése

en: View Member
hu_HU: Tag megtekintése

en: View Sermon
hu_HU: Prédikáció megtekintése

en: View Sermon List
hu_HU: Prédikációlista megtekintése

en: View Spiritual Gift
hu_HU: Tekintse meg a Spirituális ajándékot

en: View Spiritual Gifts
hu_HU: Tekintse meg a lelki ajándékokat

en: View income
hu_HU: Bevétel megtekintése

en: Volunteer
hu_HU: Önkéntes

en: Volunteer Member
hu_HU: Önkéntes Tag

en: Want to take past date attendance?
hu_HU: Szeretnél részt venni a múltban?

en: Wed
hu_HU: Házasodik

en: Weekly
hu_HU: Heti

en: Welcome To Dashboard, Admin
hu_HU: Üdvözöljük az irányítópulton, adminisztrátor

en: Wife
hu_HU: Feleség

en: Wish
hu_HU: Szeretnék

en: Worship
hu_HU: Imádat

en: Year
hu_HU: Év

en: Yearly
hu_HU: Évi

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You can use following variables in the email template:
hu_HU: A következő változókat használhatja az e-mail sablonban:

en: Your file is ready. You can download it from
hu_HU: A fájl készen áll. Letöltheti innen

en: Youth
hu_HU: Ifjúság

en: Zip Code
hu_HU: Irányítószám

en: [Max-Limit:
hu_HU: [Maximális határérték:

en: accountant
hu_HU: Könyvelő

en: activity
hu_HU: tevékenység

en: add Message
hu_HU: üzenet hozzáadása

en: administrator
hu_HU: adminisztrátor

en: adults
hu_HU: felnőttek

en: adults,children
hu_HU: felnőttek, gyerekek

en: adults,families
hu_HU: felnőttek, családok

en: adults,families,children
hu_HU: felnőttek, családok, gyerekek

en: adults,families,youth
hu_HU: felnőttek, családok, fiatalok

en: adults,families,youth,children
hu_HU: felnőttek, családok, fiatalok, gyerekek

en: adults,youth
hu_HU: felnőttek, fiatalok

en: adults,youth,children
hu_HU: felnőttek, fiatalok, gyerekek

en: audio
hu_HU: hang-

en: bank_transfer
hu_HU: banki átutalás

en: cash
hu_HU: készpénz

en: check
hu_HU: jelölje be

en: check-in Page Link
hu_HU: bejelentkezési oldal linkje

en: check-out Page Link
hu_HU: kijelentkezési oldal linkje

en: children
hu_HU: gyermekek

en: families
hu_HU: családok

en: families,children
hu_HU: családok, gyerekek

en: families,youth
hu_HU: családok, fiatalok

en: families,youth,children
hu_HU: családok, fiatalok, gyerekek

en: female
hu_HU: női

en: image
hu_HU: kép

en: male
hu_HU: férfi

en: member
hu_HU: tag

en: ministry
hu_HU: minisztérium

en: payment
hu_HU: fizetés

en: please fill in the required fields
hu_HU: kérjük töltse ki a kötelező mezőket

en: product
hu_HU: termék

en: service
hu_HU: szolgáltatás

en: video
hu_HU: videó-

en: view Song
hu_HU: dal megtekintése

en: youth
hu_HU: ifjúság
