Church Management System - en to ne_NP translation catalogue (964 entries)

en:  Access Right
ne_NP:  पहुँच दायाँ

en:  Days
ne_NP:  दिनहरू

en:  Seats
ne_NP:  सिटहरू

en:  Sermon Information
ne_NP:  प्रवचन जानकारी

en:  Spiritual Gift Information
ne_NP:  आध्यात्मिक उपहार जानकारी

en:  To
ne_NP:  को

en: &nbsp;Fri
ne_NP: शुक्र

en: &nbsp;Mon
ne_NP: सोम

en: &nbsp;Sat
ne_NP: शनि

en: &nbsp;Sun
ne_NP: सूर्य

en: &nbsp;Thu
ne_NP: बृहस्

en: &nbsp;Tue
ne_NP: मङ्गल

en: &nbsp;Wed
ne_NP: वेन

en: (Date:
ne_NP: (मिति:

en: (Day:
ne_NP: (दिन:

en: (filtered from _MAX_ total entries)
ne_NP: (कुल _MAX_ प्रविष्टिहरूबाट फिल्टर गरिएको)

en: -Time)
ne_NP: -समय)

en: 1 Time
ne_NP: 1 समय

en: 12/31/2022
ne_NP: १२/३१/२०२२

en: 2022-12-12
ne_NP: २०२२-१२-१२

en: 31/12/2022
ne_NP: ३१/१२/२०२२

en: : activate to sort column ascending
ne_NP: : बढ्दो स्तम्भ क्रमबद्ध गर्न सक्रिय गर्नुहोस्

en: : activate to sort column descending
ne_NP: : घट्दो स्तम्भ क्रमबद्ध गर्न सक्रिय गर्नुहोस्

en: ADD
ne_NP: थप्नुहोस्

en: Absent
ne_NP: अनुपस्थित

en: Access Rights
ne_NP: पहुँच अधिकार

en: Account
ne_NP: खाता

en: Account Settings
ne_NP: खाता सेटिङ

en: Accountant
ne_NP: लेखापाल

en: Accountant Access Right
ne_NP: लेखापाल पहुँच अधिकार

en: Accountant Email
ne_NP: लेखापाल इमेल

en: Accountant Name
ne_NP: लेखापालको नाम

en: Action
ne_NP: कार्य

en: Active
ne_NP: सक्रिय

en: Activities
ne_NP: गतिविधिहरू

en: Activity
ne_NP: गतिविधि

en: Activity Attendance
ne_NP: गतिविधि उपस्थिति

en: Activity Attendance List
ne_NP: गतिविधि उपस्थिति सूची

en: Activity Attendance Report
ne_NP: गतिविधि उपस्थिति रिपोर्ट

en: Activity Category
ne_NP: गतिविधि कोटि

en: Activity Category Name
ne_NP: गतिविधि कोटिको नाम

en: Activity Details
ne_NP: गतिविधि विवरण

en: Activity End Date
ne_NP: गतिविधि समाप्त मिति

en: Activity End Time
ne_NP: गतिविधि अन्त्य समय

en: Activity End Time*
ne_NP: गतिविधि अन्त्य समय*

en: Activity Information
ne_NP: गतिविधि जानकारी

en: Activity Name
ne_NP: गतिविधि नाम

en: Activity Page Link
ne_NP: गतिविधि पृष्ठ लिङ्क

en: Activity Record End Time
ne_NP: गतिविधि रेकर्ड अन्त्य समय

en: Activity Record Start Time
ne_NP: गतिविधि रेकर्ड सुरु समय

en: Activity Reoccurence
ne_NP: गतिविधि पुनरावृत्ति

en: Activity Report
ne_NP: गतिविधि रिपोर्ट

en: Activity Report By Month
ne_NP: महिना द्वारा गतिविधि रिपोर्ट

en: Activity Reports
ne_NP: गतिविधि रिपोर्टहरू

en: Activity Start Date
ne_NP: गतिविधि सुरु मिति

en: Activity Start Time
ne_NP: गतिविधि सुरु समय

en: Activity Start Time*
ne_NP: गतिविधि सुरु समय*

en: Activity Title
ne_NP: गतिविधि शीर्षक

en: Activity Venue
ne_NP: गतिविधि स्थल

en: Add
ne_NP: थप्नुहोस्

en: Add Accountant
ne_NP: लेखापाल थप्नुहोस्

en: Add Activity
ne_NP: गतिविधि थप्नुहोस्

en: Add Activity Category
ne_NP: गतिविधि कोटि थप्नुहोस्

en: Add Activity Template
ne_NP: गतिविधि टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Document
ne_NP: कागजात थप्नुहोस्

en: Add Donation Template
ne_NP: दान टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Donation Type
ne_NP: दान प्रकार थप्नुहोस्

en: Add Equipment
ne_NP: उपकरण थप्नुहोस्

en: Add Expense
ne_NP: खर्च थप्नुहोस्

en: Add Family Member
ne_NP: परिवार सदस्य थप्नुहोस्

en: Add Group
ne_NP: समूह थप्नुहोस्

en: Add Group Member
ne_NP: समूह सदस्य थप्नुहोस्

en: Add Income
ne_NP: आय थप्नुहोस्

en: Add Income Template
ne_NP: आय टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Member
ne_NP: सदस्य थप्नुहोस्

en: Add Members
ne_NP: सदस्यहरू थप्नुहोस्

en: Add Message
ne_NP: सन्देश थप्नुहोस्

en: Add Ministry
ne_NP: मन्त्रालय थप्नुहोस्

en: Add Ministry Member
ne_NP: मन्त्रालय सदस्य थप्नुहोस्

en: Add Notice
ne_NP: सूचना थप्नुहोस्

en: Add Notice Admin Template
ne_NP: सूचना प्रशासन टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Notice Email Template
ne_NP: सूचना इमेल टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Notice Template
ne_NP: सूचना टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Or Remove
ne_NP: थप्नुहोस् वा हटाउनुहोस्

en: Add Other User in System Template
ne_NP: प्रणाली टेम्प्लेटमा अन्य प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्

en: Add Other User in system Template
ne_NP: प्रणाली टेम्प्लेटमा अन्य प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्

en: Add Pastoral
ne_NP: Pastoral थप्नुहोस्

en: Add Pastoral Template
ne_NP: पास्टोरल टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Pledge
ne_NP: प्रतिज्ञा थप्नुहोस्

en: Add Pledges
ne_NP: प्रतिज्ञाहरू थप्नुहोस्

en: Add Pledges Template
ne_NP: प्रतिज्ञा टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Reservation
ne_NP: आरक्षण थप्नुहोस्

en: Add Room
ne_NP: कोठा थप्नुहोस्

en: Add Sell Gift
ne_NP: बिक्री उपहार थप्नुहोस्

en: Add Sermon
ne_NP: उपदेश थप्नुहोस्

en: Add Sermon List
ne_NP: उपदेश सूची थप्नुहोस्

en: Add Sermon Template
ne_NP: उपदेश टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Service
ne_NP: सेवा थप्नुहोस्

en: Add Service Template
ne_NP: सेवा टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Service Type
ne_NP: सेवा प्रकार थप्नुहोस्

en: Add Song
ne_NP: गीत थप्नुहोस्

en: Add Song Category
ne_NP: गीत कोटि थप्नुहोस्

en: Add Song Template
ne_NP: गीत टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Spiritual Gift
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार थप्नुहोस्

en: Add Spiritual Gifts
ne_NP: आध्यात्मिक उपहारहरू थप्नुहोस्

en: Add Transaction
ne_NP: लेनदेन थप्नुहोस्

en: Add Transaction Template
ne_NP: लेनदेन टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Venue
ne_NP: स्थान थप्नुहोस्

en: Address
ne_NP: ठेगाना

en: Address Information
ne_NP: ठेगाना जानकारी

en: Adults
ne_NP: वयस्कहरू

en: All Accountants
ne_NP: सबै लेखापाल

en: All Day
ne_NP: दिनभरि

en: All Members
ne_NP: सबै सदस्यहरू

en: All Selected
ne_NP: सबै चयन गरियो

en: All rights reserved.
ne_NP: सबै अधिकार सुरक्षित।

en: Allow multiple reservation in the same period
ne_NP: एउटै अवधिमा धेरै आरक्षण अनुमति दिनुहोस्

en: Amount
ne_NP: रकम

en: Applicant
ne_NP: आवेदक

en: Approve
ne_NP: अनुमोदन गर्नुहोस्

en: Apr
ne_NP: अप्रिल

en: April
ne_NP: अप्रिल

en: Are you sure want to delete this record?
ne_NP: के तपाइँ यो रेकर्ड मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete this record?
ne_NP: के तपाइँ यो रेकर्ड मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Attendance
ne_NP: उपस्थित

en: Attendance Date
ne_NP: हाजिरी मिति

en: Attendance List
ne_NP: उपस्थिति सूची

en: Attendance Report
ne_NP: उपस्थिति रिपोर्ट

en: Attendance Reports
ne_NP: उपस्थिति रिपोर्टहरू

en: Attendance Status
ne_NP: उपस्थिति स्थिति

en: Attendance Type
ne_NP: उपस्थिति प्रकार

en: Attendance saved successfully!
ne_NP: उपस्थिति सफलतापूर्वक सुरक्षित गरियो!

en: Attendance successfully saved!
ne_NP: उपस्थिति सफलतापूर्वक सुरक्षित गरियो!

en: Attendence Date
ne_NP: हाजिरी मिति

en: Audio
ne_NP: अडियो

en: Aug
ne_NP: अगस्ट

en: Auguest
ne_NP: अगस्ट

en: August
ne_NP: अगस्ट

en: Australian Dollar
ne_NP: अष्ट्रेलियाली डलर

en: Available
ne_NP: उपलब्ध छ

en: Back to wp-admin
ne_NP: wp-admin मा फर्कनुहोस्

en: Bank Transfer
ne_NP: बैंक स्थानान्तरण

en: Baptist Date
ne_NP: ब्याप्टिस्ट मिति

en: Bill To
ne_NP: यसमा बिल चढाउँनु

en: Bill To :
ne_NP: यसमा बिल चढाउँनु :

en: Bill To.
ne_NP: यसमा बिल चढाउँनु।

en: Birth Date
ne_NP: जन्म मिति

en: Birthday Date
ne_NP: जन्मदिन मिति

en: Birthday List
ne_NP: जन्मदिन सूची

en: Book
ne_NP: पुस्तक

en: Brazilian Real
ne_NP: ब्राजिलियन रियल

en: Brother
ne_NP: भाइ

en: Calendar
ne_NP: पात्रो

en: Campaign
ne_NP: अभियान

en: Campaign Tests Not Sent!
ne_NP: अभियान परीक्षण पठाइएन!

en: Campaign Tests Sent!
ne_NP: अभियान परीक्षण पठाइयो!

en: Campaign list
ne_NP: अभियान सूची

en: Canadian Dollar
ne_NP: क्यानेडियन डलर

en: Capacity
ne_NP: क्षमता

en: Capacity Seats
ne_NP: क्षमता सीटहरू

en: Cash
ne_NP: नगद

en: Category Name
ne_NP: श्रेणी नाम

en: Check
ne_NP: जाँच गर्नुहोस्

en: Check In
ne_NP: चेक इन गर्नुहोस्

en: Check In Date
ne_NP: चेक इन मिति

en: Check Out Date
ne_NP: मिति जाँच गर्नुहोस्

en: Check-In
ne_NP: चेक-इन

en: Check-In Information
ne_NP: चेक-इन जानकारी

en: Check-In church venue Template
ne_NP: चेक-इन चर्च स्थल टेम्प्लेट

en: Check-In successfully
ne_NP: चेक-इन सफलतापूर्वक

en: Check-Out
ne_NP: चेक-आउट

en: Check-Out From Church Venue Template
ne_NP: चर्च स्थल टेम्प्लेटबाट चेक-आउट गर्नुहोस्

en: Check-in Date
ne_NP: चेक-इन मिति

en: Check-out Date
ne_NP: चेक-आउट मिति

en: Check-out successfully
ne_NP: चेक-आउट सफलतापूर्वक

en: Cheked-in Date
ne_NP: चेक इन मिति

en: Cheked-out Date
ne_NP: चेक-आउट मिति

en: Children
ne_NP: बच्चाहरु

en: Choose Image
ne_NP: छवि छान्नुहोस्

en: Choose image
ne_NP: छवि छान्नुहोस्

en: Church Address
ne_NP: चर्च ठेगाना

en: Church Header Logo
ne_NP: चर्च हेडर लोगो

en: Church Management
ne_NP: चर्च व्यवस्थापन

en: Church Management System
ne_NP: चर्च व्यवस्थापन प्रणाली

en: Church Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete Church operation. It has different user roles like Member, Volunteer, Accountant and Admin users.
ne_NP: वर्डप्रेस प्लगइनको लागि चर्च व्यवस्थापन प्रणाली पूर्ण चर्च सञ्चालन प्रबन्ध गर्न आदर्श तरिका हो। यसमा सदस्य, स्वयंसेवक, लेखापाल र प्रशासक प्रयोगकर्ताहरू जस्तै फरक प्रयोगकर्ता भूमिकाहरू छन्।

en: Church Name
ne_NP: चर्चको नाम

en: City
ne_NP: सहर

en: Class
ne_NP: कक्षा

en: Close
ne_NP: बन्द गर्नुहोस्

en: Comment
ne_NP: टिप्पणी गर्नुहोस्

en: Compose
ne_NP: रचना

en: Confirm Password
ne_NP: पासवर्ड सुनिश्चित गर्नुहोस

en: Contact Information
ne_NP: सम्पर्क जानकारी

en: Copyright
ne_NP: प्रतिलिपि अधिकार

en: Country
ne_NP: देश

en: Country Code
ne_NP: देश कोड

en: Create Expense Entry
ne_NP: खर्च प्रविष्टि सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create Income Entry
ne_NP: आय प्रविष्टि सिर्जना गर्नुहोस्

en: Current Password
ne_NP: वर्तमान पासवर्ड

en: Czech Koruna
ne_NP: चेक कोरुना

en: Daily
ne_NP: दैनिक

en: Danish Krone
ne_NP: डेनिस क्रोन

en: Dashboard
ne_NP: ड्यासबोर्ड

en: Datatable
ne_NP: डाटाटेबल

en: Datatable Header Settings
ne_NP: डाटाटेबल हेडर सेटिङहरू

en: Date
ne_NP: मिति

en: Date :
ne_NP: मिति:

en: Date Format
ne_NP: मिति ढाँचा

en: Date Type
ne_NP: मिति प्रकार

en: Date of Birth
ne_NP: जन्म मिति

en: Daughter
ne_NP: छोरी

en: Dec
ne_NP: डिसेम्बर

en: December
ne_NP: डिसेम्बर

en: December 12, 2022
ne_NP: डिसेम्बर १२, २०२२

en: Delete
ne_NP: मेटाउन

en: Delete All
ne_NP: सबै मेटाउनुहोस्

en: Demographics
ne_NP: जनसांख्यिकी

en: Description
ne_NP: विवरण

en: Description :
ne_NP: विवरण:

en: Details
ne_NP: विवरणहरू

en: Details Room:
ne_NP: विवरण कोठा:

en: Display Name
ne_NP: प्रदर्शन नाम

en: Do not have any active bookings
ne_NP: कुनै पनि सक्रिय बुकिंग छैन

en: Documant Name
ne_NP: कागजात नाम

en: Document
ne_NP: कागजात

en: Document Created By
ne_NP: द्वारा बनाईएको कागजात

en: Document Created Date
ne_NP: कागजात सिर्जना मिति

en: Document Details
ne_NP: कागजात विवरणहरू

en: Document Information
ne_NP: कागजात जानकारी

en: Document Name
ne_NP: कागजातको नाम

en: Domain
ne_NP: डोमेन

en: Donate
ne_NP: दान गर्नुहोस्

en: Donation Amount
ne_NP: चन्दा रकम

en: Donation Date
ne_NP: दान मिति

en: Donation Details
ne_NP: दान विवरण

en: Donation List
ne_NP: दान सूची

en: Donation Name
ne_NP: दान नाम

en: Donation Type
ne_NP: दान प्रकार

en: Donation Type Name
ne_NP: दान प्रकार नाम

en: Download
ne_NP: डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download File
ne_NP: डाउनलोड फाइल

en: Download Report
ne_NP: रिपोर्ट डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download Reports
ne_NP: रिपोर्टहरू डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download!
ne_NP: डाउनलोड गर्नुहोस्!

en: Draft
ne_NP: मस्यौदा

en: Edit
ne_NP: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Accountant
ne_NP: लेखापाल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Activity
ne_NP: गतिविधि सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Document
ne_NP: कागजात सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Expense
ne_NP: खर्च सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Family Member
ne_NP: परिवार सदस्य सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Group
ne_NP: समूह सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Income
ne_NP: आय सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Member
ne_NP: सदस्य सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Ministry
ne_NP: मन्त्रालय सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Notice
ne_NP: सूचना सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Pastoral
ne_NP: पास्टरल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Pledges
ne_NP: प्रतिज्ञाहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Reservation
ne_NP: आरक्षण सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Room
ne_NP: कोठा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Sell Gift
ne_NP: बिक्री उपहार सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Sell Gifts
ne_NP: बिक्री उपहारहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Sermon
ne_NP: प्रवचन सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Sermon List
ne_NP: प्रवचन सूची सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Service
ne_NP: सेवा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Song
ne_NP: गीत सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Spiritual Gift
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Transaction
ne_NP: लेनदेन सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Venue
ne_NP: स्थान सम्पादन गर्नुहोस्

en: Education
ne_NP: शिक्षा

en: Email
ne_NP: इमेल

en: Email ID
ne_NP: इमेल आईडी

en: Email Subject
ne_NP: इमेल विषय

en: Email Template
ne_NP: इमेल टेम्प्लेट

en: Email id
ne_NP: इमेल आईडी

en: Enable
ne_NP: सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable Notifications
ne_NP: सूचनाहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable Sandbox
ne_NP: Sandbox सक्षम गर्नुहोस्

en: End Date
ne_NP: अन्त्य मिति

en: End Date should be greater than Start Date
ne_NP: अन्त्य मिति सुरु मिति भन्दा ठूलो हुनुपर्छ

en: End Date should be greater than Start Date.
ne_NP: अन्त्य मिति सुरु मिति भन्दा ठूलो हुनुपर्छ।

en: End Time
ne_NP: अन्त्य समय

en: End Time should be greater than Start Time
ne_NP: अन्त्य समय सुरु समय भन्दा ठूलो हुनुपर्छ

en: End Time should be greater than Start Time.
ne_NP: अन्त्य समय सुरु समय भन्दा ठूलो हुनुपर्छ।

en: Entry
ne_NP: प्रवेश

en: Envato License key
ne_NP: Envato लाइसेन्स कुञ्जी

en: Equipment
ne_NP: उपकरण

en: Equipment Name
ne_NP: उपकरण नाम

en: Equipments
ne_NP: उपकरणहरू

en: Euro
ne_NP: यूरो

en: Expected Check Out Date
ne_NP: अपेक्षित चेक आउट मिति

en: Expected Check-out Date
ne_NP: अपेक्षित चेक आउट मिति

en: Expense
ne_NP: खर्च

en: Expense Amount
ne_NP: खर्च रकम

en: Expense Entries
ne_NP: व्यय प्रविष्टिहरू

en: Expense Information
ne_NP: खर्च जानकारी

en: Expense Label
ne_NP: खर्च लेबल

en: Expense List
ne_NP: खर्च सूची

en: Expense Report
ne_NP: खर्च रिपोर्ट

en: Expenses
ne_NP: खर्च

en: Export CSV
ne_NP: CSV निर्यात गर्नुहोस्

en: Families
ne_NP: परिवारहरू

en: Family Member
ne_NP: परिवारका सदस्य

en: Family Member Name & Email
ne_NP: परिवार सदस्यको नाम र इमेल

en: Family Members
ne_NP: परिवारका सदस्यहरु

en: Family member
ne_NP: परिवारका सदस्य

en: Family member Access Right
ne_NP: परिवार सदस्य पहुँच अधिकार

en: Father
ne_NP: बुबा

en: Fax
ne_NP: फ्याक्स

en: Feb
ne_NP: फेब्रुअरी

en: February
ne_NP: फेब्रुअरी

en: Female
ne_NP: महिला

en: File size limit 2 MB allow.
ne_NP: फाइल साइज सीमा २ MB लाई अनुमति छ।

en: Finance/Payment Reports
ne_NP: वित्त / भुक्तानी रिपोर्ट

en: First
ne_NP: पहिले

en: First Name
ne_NP: पहिलो नाम

en: Footer Description
ne_NP: फुटर विवरण

en: Footer setting
ne_NP: फुटर सेटिङ

en: Forgot your password?
ne_NP: आफ्नो पासवर्ड बिर्सनुभयो?

en: Frequency
ne_NP: आवृत्ति

en: Frequency Number Of Time
ne_NP: समयको आवृत्ति संख्या

en: Frequency Number of Time
ne_NP: समयको आवृत्ति संख्या

en: From
ne_NP: बाट

en: From :
ne_NP: बाट:

en: From:
ne_NP: बाट:

en: Full Day
ne_NP: पुरा दिन

en: Full Name
ne_NP: पुरा नाम

en: GENERAL SETTINGS
ne_NP: सामान्य सेटिङहरू

en: Gender
ne_NP: लिङ्ग

en: General
ne_NP: सामान्य

en: General Setting
ne_NP: सामान्य सेटिङ

en: General Settings
ne_NP: सामान्य सेटिङहरू

en: Gift
ne_NP: उपहार

en: Gift Assigned  successfully
ne_NP: उपहार सफलतापूर्वक असाइन गरियो

en: Gift Assigned successfully
ne_NP: उपहार सफलतापूर्वक असाइन गरियो

en: Gift Got Date
ne_NP: उपहार प्राप्त मिति

en: Gift Invoice Number
ne_NP: उपहार इनभ्वाइस नम्बर

en: Gift Name
ne_NP: उपहारको नाम

en: Gift Price
ne_NP: उपहार मूल्य

en: Gift Type
ne_NP: उपहार प्रकार

en: Gifts
ne_NP: उपहारहरू

en: Give Donation
ne_NP: दान दिनुहोस्

en: Give Gift
ne_NP: उपहार दिनुहोस्

en: Give Gift To Member
ne_NP: सदस्यलाई उपहार दिनुहोस्

en: Give This Gift
ne_NP: यो उपहार दिनुहोस्

en: Go
ne_NP: जानुहोस्

en: Grand Total
ne_NP: कूल जम्मा

en: Grand Total :
ne_NP: कूल जम्मा :

en: Graph
ne_NP: ग्राफ

en: Group
ne_NP: समूह

en: Group Details
ne_NP: समूह विवरणहरू

en: Group Image
ne_NP: समूह छवि

en: Group Information
ne_NP: समूह जानकारी

en: Group List
ne_NP: समूह सूची

en: Group Member
ne_NP: समूह सदस्य

en: Group Members Added successfully
ne_NP: समूह सदस्यहरू सफलतापूर्वक थपियो

en: Group Name
ne_NP: समूहको नाम

en: Group Name :
ne_NP: समूहको नाम :

en: Groups
ne_NP: समूहहरू

en: Guest Speaker
ne_NP: अतिथि वक्ता

en: Header
ne_NP: हेडर

en: Hong Kong Dollar
ne_NP: हङकङ डलर

en: Hungarian Forint
ne_NP: हंगेरी फोरिन्ट

en: Husband
ne_NP: श्रीमान्

en: INVOICE
ne_NP: इनभ्वाइस

en: Id
ne_NP: आईडी

en: Image
ne_NP: छवि

en: Import CSV
ne_NP: CSV आयात गर्नुहोस्

en: Inbox
ne_NP: इनबक्स

en: Income
ne_NP: आम्दानी

en: Income & Expense Report
ne_NP: आय र व्यय रिपोर्ट

en: Income Amount
ne_NP: आम्दानी रकम

en: Income Entries
ne_NP: आय प्रविष्टिहरू

en: Income Information
ne_NP: आय जानकारी

en: Income Label
ne_NP: आय लेबल

en: Income List
ne_NP: आय सूची

en: Income Report
ne_NP: आय रिपोर्ट

en: Income Title
ne_NP: आय शीर्षक

en: Income label
ne_NP: आय लेबल

en: Income, Expense & Net Profit
ne_NP: आय, व्यय र शुद्ध लाभ

en: Indian Rupee
ne_NP: भारतीय रुपैयाँ

en: Invoice Number
ne_NP: इनभ्वाइस नम्बर

en: Invoice Prefix
ne_NP: इनभ्वाइस उपसर्ग

en: Invoice Prefix Setting
ne_NP: इनभ्वाइस उपसर्ग सेटिङ

en: Invoice label
ne_NP: इनभ्वाइस लेबल

en: Invoice, Mail
ne_NP: इनभ्वाइस, मेल

en: Invoices
ne_NP: इनभ्वाइसहरू

en: Israeli New Sheqel
ne_NP: इजरायली नयाँ शेकेल

en: Issue By
ne_NP: द्वारा जारी

en: Jan
ne_NP: जनवरी

en: January
ne_NP: जनवरी

en: Japanese Yen
ne_NP: जापानी येन

en: Join Church Date
ne_NP: चर्च मिति सम्मिलित हुनुहोस्

en: Join Date
ne_NP: सामेल हुने मिति

en: Join Date
ne_NP: सामेल हुने मिति

en: Jul
ne_NP: जुलाइ

en: July
ne_NP: जुलाई

en: Jun
ne_NP: जुन

en: June
ne_NP: जुन

en: Last
ne_NP: अन्तिम

en: Last 12 Months
ne_NP: पछिल्लो १२ महिना

en: Last 3 Months
ne_NP: पछिल्लो ३ महिना

en: Last 6 Months
ne_NP: पछिल्लो ६ महिना

en: Last Month
ne_NP: अघिल्लो महिना

en: Last Name
ne_NP: थर

en: Last Week
ne_NP: गएको हप्ता

en: Last Year
ne_NP: गत वर्ष

en: Licence Settings
ne_NP: लाइसेन्स सेटिङहरू

en: Loading...
ne_NP: लोड गर्दै...

en: Log Out
ne_NP: बाहिर निस्कनु

en: Login Information
ne_NP: लगइन जानकारी

en: Login Link
ne_NP: लगइन लिङ्क

en: Login Page Link
ne_NP: लगइन पृष्ठ लिङ्क

en: Logout
ne_NP: बाहिर निस्कनु

en: Mail Chimp API key
ne_NP: मेल Chimp API कुञ्जी

en: Mail Template
ne_NP: मेल टेम्प्लेट

en: Mail chimp API key
ne_NP: मेल chimp API कुञ्जी

en: MailChimp list
ne_NP: MailChimp सूची

en: Mailing list
ne_NP: पत्राचार सूची

en: Malaysian Ringgit
ne_NP: मलेशियन रिङ्गिट

en: Male
ne_NP: पुरुष

en: Management
ne_NP: व्यवस्थापन

en: Management Access Right
ne_NP: व्यवस्थापन पहुँच अधिकार

en: Mar
ne_NP: मार्च

en: March
ne_NP: मार्च

en: Marital Status
ne_NP: वैवाहिक स्थिति

en: Married
ne_NP: विवाहित

en: Max-Limit
ne_NP: अधिकतम-सीमा

en: May
ne_NP: सक्छ

en: Member
ne_NP: सदस्य

en: Member Access Right
ne_NP: सदस्य पहुँच अधिकार

en: Member Added In Group Template
ne_NP: समूह टेम्प्लेटमा सदस्य थपियो

en: Member Added In Ministry Template
ne_NP: मन्त्रालय टेम्प्लेटमा सदस्य थपियो

en: Member Approved By Admin Template
ne_NP: व्यवस्थापक टेम्प्लेट द्वारा अनुमोदित सदस्य

en: Member Approved successfully
ne_NP: सदस्य सफलतापूर्वक स्वीकृत

en: Member Attendance Report
ne_NP: सदस्य उपस्थिति प्रतिवेदन

en: Member CSV Uploaded Successfully.
ne_NP: सदस्य CSV सफलतापूर्वक अपलोड भयो।

en: Member Id
ne_NP: सदस्य आईडी

en: Member Information
ne_NP: सदस्य जानकारी

en: Member List
ne_NP: सदस्य आईडी

en: Member Name
ne_NP: सदस्यको नाम

en: Member Name & Email
ne_NP: सदस्यको नाम र इमेल

en: Member Removed Successfully From The Group.
ne_NP: सदस्य समूहबाट सफलतापूर्वक हटाइयो।

en: Member Removed from the Ministry Successfully.
ne_NP: सदस्यलाई मन्त्रालयबाट सफलतापूर्वक हटाइयो।

en: Members
ne_NP: सदस्यहरू

en: Menu
ne_NP: मेनु

en: Message
ne_NP: सन्देश

en: Message Comment
ne_NP: सन्देश टिप्पणी

en: Message Content
ne_NP: सन्देश सामग्री

en: Message Details
ne_NP: सन्देश विवरण

en: Message For
ne_NP: लागि सन्देश

en: Message Received Template
ne_NP: सन्देश प्राप्त टेम्प्लेट

en: Message To
ne_NP: सन्देश पठाउनुहोस्

en: Message deleted successfully
ne_NP: सन्देश सफलतापूर्वक मेटाइयो

en: Message sent successfully
ne_NP: सन्देश सफलतापूर्वक पठाइयो

en: Message successfully Sent.
ne_NP: सन्देश सफलतापूर्वक पठाइयो।

en: Messages
ne_NP: सन्देशहरू

en: Method
ne_NP: विधि

en: Mexican Peso
ne_NP: मेक्सिकन पेसो

en: Middle Name
ne_NP: बीचको नाम

en: Ministry
ne_NP: मन्त्रालय

en: Ministry Attendance
ne_NP: मन्त्रालयको उपस्थिति

en: Ministry Attendance List
ne_NP: मन्त्रालय उपस्थिति सूची

en: Ministry Attendance Report
ne_NP: मन्त्रालयको उपस्थिति प्रतिवेदन

en: Ministry Details
ne_NP: मन्त्रालयको विवरण

en: Ministry Image
ne_NP: मन्त्रालयको छवि

en: Ministry Information
ne_NP: मन्त्रालयको सूचना

en: Ministry List
ne_NP: मन्त्रालयको सूची

en: Ministry Member
ne_NP: मन्त्रालय सदस्य

en: Ministry Members Added successfully
ne_NP: मन्त्रालयका सदस्यहरू सफलतापूर्वक थपियो

en: Ministry Name
ne_NP: मन्त्रालयको नाम

en: Ministry Name :
ne_NP: मन्त्रालयको नाम:

en: Mobile No.
ne_NP: मोबाइल नम्बर।

en: Mobile Number
ne_NP: मोबाइल नम्बर

en: Mojoomla
ne_NP: मोजुमला

en: Month
ne_NP: महिना

en: Monthly
ne_NP: मासिक

en: Mother
ne_NP: आमा

en: Multiple Booking Possible
ne_NP: बहु बुकिंग सम्भव छ

en: Multiple Reservation
ne_NP: बहु आरक्षण

en: Name
ne_NP: नाम

en: Name Of Church
ne_NP: चर्च को नाम

en: Name Of Church
ne_NP: चर्च को नाम

en: Name Of Sender
ne_NP: प्रेषकको नाम

en: Name of Admin
ne_NP: Admin को नाम

en: Name of Member
ne_NP: सदस्यको नाम

en: Name of Memeber
ne_NP: सदस्यको नाम

en: Name of Receiver
ne_NP: प्राप्तकर्ताको नाम

en: Name of User
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम

en: Net Profit
ne_NP: कुल नाफा

en: Net Profit/Loss
ne_NP: शुद्ध नाफा/हानि

en: New Password
ne_NP: नया पासवर्ड

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
ne_NP: नयाँ पासवर्ड र पुष्टि पासवर्ड मिलेन।

en: New Zealand Dollar
ne_NP: न्यूजील्याण्ड डलर

en: News Letter
ne_NP: समाचार पत्र

en: Newsletter
ne_NP: समाचारपत्र

en: Next
ne_NP: अर्को

en: No
ne_NP: छैन

en: No Data Availabel
ne_NP: कुनै डाटा उपलब्ध छैन

en: No Data Available
ne_NP: कुनै डाटा उपलब्ध छैन

en: No Family Member
ne_NP: परिवारको सदस्य छैन

en: No Group
ne_NP: कुनै समूह छैन

en: No Groups
ne_NP: कुनै समूह छैन

en: No History available
ne_NP: कुनै इतिहास उपलब्ध छैन

en: No Of Family Members
ne_NP: परिवारका सदस्यहरूको संख्या

en: No Upcoming Activity
ne_NP: कुनै आगामी गतिविधि छैन

en: No Upcoming Birthday
ne_NP: कुनै आगामी जन्मदिन छैन

en: No Upcoming Donations list
ne_NP: कुनै आगामी दानको सूची छैन

en: No Upcoming Group
ne_NP: कुनै आगामी समूह छैन

en: No Upcoming Invoice list
ne_NP: कुनै आगामी इनभ्वाइस सूची छैन

en: No Upcoming Ministry
ne_NP: आगामी मन्त्रालय छैन

en: No Upcoming Reservation
ne_NP: कुनै आगामी आरक्षण छैन

en: No Upcoming Sell Gift
ne_NP: कुनै आगामी बिक्री उपहार छैन

en: No any document
ne_NP: कुनै कागजात छैन

en: No any member yet.
ne_NP: अहिलेसम्म कुनै सदस्य छैन।

en: No data available in table
ne_NP: तालिकामा कुनै डाटा उपलब्ध छैन

en: No matching records found
ne_NP: कुनै मिल्दो रेकर्ड फेला परेन

en: No of Member
ne_NP: सदस्य संख्या

en: No of Ministry
ne_NP: मन्त्रालयको न

en: No of Times
ne_NP: टाइम्स नम्बर

en: No. of Amount
ne_NP: रकमको संख्या

en: None
ne_NP: कुनै पनि छैन

en: Norwegian Krone
ne_NP: नर्वेजियन क्रोन

en: Note: logo Size must be 190 X 56 PX And Color Should Be White.
ne_NP: नोट: लोगोको साइज 190 X 56 PX हुनुपर्छ र रङ सेतो हुनुपर्छ।

en: Notice
ne_NP: सूचना

en: Notice Approved
ne_NP: सूचना स्वीकृत

en: Notice By
ne_NP: द्वारा सूचना

en: Notice Comment
ne_NP: टिप्पणी नोट गर्नुहोस्

en: Notice Content
ne_NP: सूचना सामग्री

en: Notice Details
ne_NP: सूचना विवरण

en: Notice End Date
ne_NP: समाप्ति मिति नोट गर्नुहोस्

en: Notice Information
ne_NP: सूचना सूचना

en: Notice List
ne_NP: सूचना सूची

en: Notice Page Link
ne_NP: सूचना पृष्ठ लिङ्क

en: Notice Start Date
ne_NP: सूचना सुरु मिति

en: Notice Start Date To End Date
ne_NP: सुचना सुरु मिति देखि समाप्त मिति

en: Notice Title
ne_NP: सूचना शीर्षक

en: Notifications
ne_NP: सूचनाहरू

en: Nov
ne_NP: नोभेम्बर

en: November
ne_NP: नोभेम्बर

en: Number Of Family Member
ne_NP: परिवार सदस्य संख्या

en: Number of Participant
ne_NP: सहभागी संख्या

en: Occupation
ne_NP: पेशा

en: Occupied
ne_NP: कब्जा गरेको

en: Oct
ne_NP: अक्टोबर

en: Octomber
ne_NP: अक्टोबर

en: Official Phone Number
ne_NP: आधिकारिक फोन नम्बर

en: On this Date and time already booked reservation
ne_NP: यस मिति र समयमा पहिले नै आरक्षण बुक

en: Only CSV file are allow.
ne_NP: CSV फाइल मात्र अनुमति छ।

en: Only Document , PDF , PPT and XML File Allowed.
ne_NP: कागजात, PDF, PPT र XML फाइल मात्र अनुमति छ।

en: Only JPG , PNG , JPEG , GIF file are allowed.
ne_NP: JPG , PNG , JPEG , GIF फाइल मात्र अनुमति छ।

en: Only PDF files are allowed!
ne_NP: केवल PDF फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only audio formats files are allowed!
ne_NP: अडियो ढाँचा फाइलहरूलाई मात्र अनुमति छ!

en: Only image files are allowed!
ne_NP: केवल छवि फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only image formats are allow.
ne_NP: केवल छवि ढाँचाहरूलाई अनुमति छ।

en: Only jpeg ,jpg ,png and gif files are allowed!.
ne_NP: केवल jpeg, jpg, png र gif फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only jpeg jpg png and gif files are allowed!.
ne_NP: केवल jpeg jpg png र gif फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
ne_NP: केवल jpg jpeg png र gif फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only jpg,jpeg,png and gif files are allowed!.
ne_NP: केवल jpg, jpeg, png र gif फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Only video formats files are allowed!
ne_NP: केवल भिडियो ढाँचा फाइलहरूलाई अनुमति छ!

en: Other
ne_NP: अन्य

en: Other End Time should be greater than Start Time
ne_NP: अन्य अन्त्य समय सुरु समय भन्दा ठूलो हुनुपर्छ

en: Other Informaiton
ne_NP: अन्य जानकारी

en: Other Information
ne_NP: अन्य जानकारी

en: Other Logo
ne_NP: अन्य लोगो

en: Other Service Date
ne_NP: अन्य सेवा मिति

en: Other Service End Time
ne_NP: अन्य सेवा समाप्ति समय

en: Other Service Start Time
ne_NP: अन्य सेवा सुरु हुने समय

en: Other Service Type
ne_NP: अन्य सेवा प्रकार

en: Other Start Time To End time
ne_NP: अन्य सुरु समय अन्त्य समय सम्म

en: Other Title
ne_NP: अन्य शीर्षक

en: Other title
ne_NP: अन्य शीर्षक

en: Out of
ne_NP: बाहिर

en: OwnData
ne_NP: आफ्नै डेटा

en: PAYPAL PAYMENT SETTING
ne_NP: PayPAL भुक्तानी सेटिङ

en: Page Link
ne_NP: पृष्ठ लिङ्क

en: Paid
ne_NP: भुक्तान गरियो

en: Part Paid
ne_NP: भाग भुक्तान गरियो

en: Participant Capacity
ne_NP: सहभागी क्षमता

en: Participant value must be less than or equals to the capacity
ne_NP: सहभागी मान क्षमता भन्दा कम वा बराबर हुनुपर्छ

en: Password
ne_NP: पासवर्ड

en: Pastoral
ne_NP: पास्टरल

en: Pastoral Date
ne_NP: पास्टरल मिति

en: Pastoral Description
ne_NP: पास्टरल विवरण

en: Pastoral Details
ne_NP: पास्टरल विवरणहरू

en: Pastoral Information
ne_NP: पास्टरल जानकारी

en: Pastoral List
ne_NP: पास्टरल सूची

en: Pastoral Page Link
ne_NP: पास्टरल पृष्ठ लिङ्क

en: Pastoral Time
ne_NP: पास्टरल समय

en: Pastoral Title
ne_NP: पादरी शीर्षक

en: Pay Method
ne_NP: भुक्तानी विधि

en: Payment
ne_NP: भुक्तानी

en: Payment Data
ne_NP: भुक्तानी डाटा

en: Payment Link
ne_NP: भुक्तानी लिङ्क

en: Payment Method
ne_NP: भुक्तानी विधि

en: Payment Prefix
ne_NP: भुक्तानी उपसर्ग

en: Payment Prefix Setting
ne_NP: भुक्तानी उपसर्ग सेटिङ

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
ne_NP: लेनदेन इनभ्वाइस टेम्प्लेट विरुद्ध भुक्तानी प्राप्त भयो

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
ne_NP: लेनदेन इनभ्वाइस टेम्प्लेट विरुद्ध भुक्तानी प्राप्त भयो

en: Payment Report
ne_NP: भुक्तानी रिपोर्ट

en: Payment Report By Month
ne_NP: महिना द्वारा भुक्तानी रिपोर्ट

en: Payment Status
ne_NP: भुक्तानी स्थिति

en: Payment Type
ne_NP: भुक्तानी प्रकार

en: Paypal Email Id
ne_NP: Paypal इमेल आईडी

en: Period
ne_NP: अवधि

en: Personal Information
ne_NP: व्यक्तिगत जानकारी

en: Personal Information
ne_NP: व्यक्तिगत जानकारी

en: Philippine Peso
ne_NP: फिलिपिन्स पेसो

en: Phone
ne_NP: फोन

en: Phone No
ne_NP: फोन नं

en: Photo
ne_NP: फोटो

en: Please Enter Confirm Password.
ne_NP: कृपया पासवर्ड पुष्टि गर्नुहोस् प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Please Enter New Password.
ne_NP: कृपया नयाँ पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Please Select Activity
ne_NP: कृपया गतिविधि चयन गर्नुहोस्

en: Please Select Ministry
ne_NP: कृपया मन्त्रालय चयन गर्नुहोस्

en: Please Select atleast One Image.
ne_NP: कृपया कम्तिमा एउटा छवि चयन गर्नुहोस्।

en: Please at least one member
ne_NP: कृपया कम्तिमा एक सदस्य

en: Please fill out all the required fields
ne_NP: कृपया सबै आवश्यक क्षेत्रहरू भर्नुहोस्

en: Please provide correct Envato purchase key.
ne_NP: कृपया सही Envato खरिद कुञ्जी प्रदान गर्नुहोस्।

en: Please select at least one record.
ne_NP: कृपया कम्तिमा एउटा रेकर्ड चयन गर्नुहोस्।

en: Please select atleast one users to reply
ne_NP: कृपया जवाफ दिन कम्तिमा एक प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस्

en: Pledge Invoice Number
ne_NP: प्लेज इनभ्वाइस नम्बर

en: Pledges
ne_NP: प्रतिज्ञाहरू

en: Pledges Amount
ne_NP: प्रतिज्ञा रकम

en: Pledges Details
ne_NP: प्रतिज्ञा विवरणहरू

en: Pledges End Date
ne_NP: प्रतिज्ञा समाप्त मिति

en: Pledges Entries
ne_NP: प्रतिज्ञा प्रविष्टिहरू

en: Pledges Information
ne_NP: प्रतिज्ञा जानकारी

en: Pledges List
ne_NP: प्रतिज्ञाहरूको सूची

en: Pledges Page Link
ne_NP: प्रतिज्ञा पृष्ठ लिङ्क

en: Pledges Start Date
ne_NP: प्रतिज्ञा सुरु मिति

en: Pledges Total Amount
ne_NP: प्रतिज्ञा कुल रकम

en: Pledges frequecy
ne_NP: प्रतिज्ञा आवृत्ति

en: Polish Zloty
ne_NP: पोलिश Zloty

en: Pound Sterling
ne_NP: पाउन्ड स्टर्लिङ

en: Present
ne_NP: उपस्थित

en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: Price
ne_NP: मूल्य

en: Print
ne_NP: छाप्नुहोस्

en: Processing...
ne_NP: प्रशोधन गर्दै...

en: Product
ne_NP: उत्पादन

en: Profile Image
ne_NP: प्रोफाइल छवि

en: Profile picture updated successfully.
ne_NP: प्रोफाइल तस्वीर सफलतापूर्वक अपडेट भयो।

en: Publish
ne_NP: प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Record End Time
ne_NP: रेकर्ड अन्त्य समय

en: Record End Time should be greater than Start Time.
ne_NP: रेकर्डको अन्त्य समय सुरु हुने समय भन्दा ठूलो हुनुपर्छ।

en: Record Start Time
ne_NP: रेकर्ड सुरु समय

en: Record Updated Successfully.
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो।

en: Record Updated successfully
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो

en: Record deleted successfully
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक मेटियो

en: Record inserted successfully
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक सम्मिलित गरियो

en: Record inserted successfully.
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक सम्मिलित गरियो।

en: Record updated successfully
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो

en: Record updated successfully.
ne_NP: रेकर्ड सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो।

en: Recurrence
ne_NP: पुनरावृत्ति

en: Registration
ne_NP: दर्ता

en: Registration Email Template
ne_NP: दर्ता इमेल टेम्प्लेट

en: Registration Email Template
ne_NP: दर्ता इमेल टेम्प्लेट

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
ne_NP: दर्ता पूरा भयो। प्रशासकले अनुमोदन गरेपछि तपाईंको खाता सक्रिय हुन्छ।

en: Regular Member
ne_NP: नियमित सदस्य

en: Rehearsal
ne_NP: रिहर्सल

en: Relation
ne_NP: सम्बन्ध

en: Religion Information
ne_NP: धर्म जानकारी

en: Repeat Date
ne_NP: मिति दोहोर्याउनुहोस्

en: Reply
ne_NP: जवाफ दिनुहोस्

en: Reply By :
ne_NP: द्वारा जवाफ:

en: Reply To :
ne_NP: जवाफ दिनुहोस्:

en: Report
ne_NP: रिपोर्ट

en: Reports
ne_NP: रिपोर्टहरू

en: Request Before Days
ne_NP: दिन अघि अनुरोध गर्नुहोस्

en: Reservation
ne_NP: आरक्षण

en: Reservation Details
ne_NP: आरक्षण विवरण

en: Reservation End Time*
ne_NP: आरक्षण समाप्ति समय*

en: Reservation Information
ne_NP: आरक्षण जानकारी

en: Reservation List
ne_NP: आरक्षण सूची

en: Reservation Start Time*
ne_NP: आरक्षण सुरु समय*

en: Reservations
ne_NP: आरक्षण

en: Reserve End Date
ne_NP: रिजर्भ अन्त्य मिति

en: Reserve End Date*
ne_NP: रिजर्भ अन्त्य मिति*

en: Reserve Start Date
ne_NP: आरक्षित सुरु मिति

en: Reserved By
ne_NP: द्वारा आरक्षित

en: Reserved Date
ne_NP: आरक्षित मिति

en: Reserved End Date
ne_NP: आरक्षित समाप्ति मिति

en: Role Of User
ne_NP: प्रयोगकर्ताको भूमिका

en: Room History
ne_NP: कोठा इतिहास

en: Room Information
ne_NP: कोठा जानकारी

en: Room List
ne_NP: कोठा सूची

en: Room Title
ne_NP: कोठा शीर्षक

en: Save
ne_NP: बचत गर्नुहोस्

en: Save Activity
ne_NP: गतिविधि बचत गर्नुहोस्

en: Save Attendance
ne_NP: उपस्थिति बचत गर्नुहोस्

en: Save Document
ne_NP: कागजात बचत गर्नुहोस्

en: Save Expense
ne_NP: खर्च बचत गर्नुहोस्

en: Save Family
ne_NP: परिवार बचाउनुहोस्

en: Save Group
ne_NP: समूह बचत गर्नुहोस्

en: Save Income
ne_NP: आय बचत गर्नुहोस्

en: Save Member
ne_NP: सदस्य बचत गर्नुहोस्

en: Save Notice
ne_NP: सूचना बचत गर्नुहोस्

en: Save Pastoral
ne_NP: Pastoral बचत गर्नुहोस्

en: Save Pledge
ne_NP: प्रतिज्ञा बचत गर्नुहोस्

en: Save Reservation
ne_NP: आरक्षण बचत गर्नुहोस्

en: Save Room
ne_NP: कोठा बचत गर्नुहोस्

en: Save Sell Gift
ne_NP: बचत गर्नुहोस् उपहार बेच्नुहोस्

en: Save Sermon
ne_NP: उपदेश बचत गर्नुहोस्

en: Save Service
ne_NP: सेवा बचत गर्नुहोस्

en: Save Spiritual Gift
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार बचत गर्नुहोस्

en: Save Transaction
ne_NP: लेनदेन बचत गर्नुहोस्

en: Save Venue
ne_NP: स्थान सुरक्षित गर्नुहोस्

en: Saves
ne_NP: बचत गर्छ

en: Search for Equipment...
ne_NP: उपकरण खोज्नुहोस्...

en: Search for Users...
ne_NP: प्रयोगकर्ताहरू खोज्नुहोस्...

en: Search for equipment...
ne_NP: उपकरण खोज्नुहोस्...

en: Search for group...
ne_NP: समूह खोज्नुहोस्...

en: Search for ministry...
ne_NP: मन्त्रालयको खोजी...

en: Search for users...
ne_NP: प्रयोगकर्ताहरू खोज्नुहोस्...

en: Search...
ne_NP: खोज...

en: Search:
ne_NP: खोज:

en: Select
ne_NP: चयन गर्नुहोस्

en: Select Activity
ne_NP: गतिविधि चयन गर्नुहोस्

en: Select Activity Category
ne_NP: गतिविधि कोटि चयन गर्नुहोस्

en: Select Activity Name
ne_NP: गतिविधि नाम चयन गर्नुहोस्

en: Select All
ne_NP: सबै छान्नु

en: Select Applicant
ne_NP: आवेदक चयन गर्नुहोस्

en: Select CSV file
ne_NP: CSV फाइल चयन गर्नुहोस्

en: Select Campaign
ne_NP: अभियान चयन गर्नुहोस्

en: Select Currency
ne_NP: मुद्रा चयन गर्नुहोस्

en: Select Date Format
ne_NP: मिति ढाँचा चयन गर्नुहोस्

en: Select Donations Type
ne_NP: दान प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Select Equipment
ne_NP: उपकरण चयन गर्नुहोस्

en: Select Frequency
ne_NP: आवृत्ति चयन गर्नुहोस्

en: Select Gift
ne_NP: उपहार चयन गर्नुहोस्

en: Select Gift Type
ne_NP: उपहार प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Select Group
ne_NP: समूह चयन गर्नुहोस्

en: Select Group Name
ne_NP: समूह नाम चयन गर्नुहोस्

en: Select Group/Members
ne_NP: समूह/सदस्यहरू चयन गर्नुहोस्

en: Select Member
ne_NP: सदस्य चयन गर्नुहोस्

en: Select Ministry
ne_NP: मन्त्रालय चयन गर्नुहोस्

en: Select Ministry Name
ne_NP: मन्त्रालयको नाम चयन गर्नुहोस्

en: Select Payment Method
ne_NP: भुक्तानी विधि चयन गर्नुहोस्

en: Select Profile Picture
ne_NP: प्रोफाइल तस्वीर चयन गर्नुहोस्

en: Select Relation
ne_NP: सम्बन्ध चयन गर्नुहोस्

en: Select Report Type
ne_NP: रिपोर्ट प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Select Sermon Type
ne_NP: उपदेश प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Select Service Type
ne_NP: सेवा प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Select Song Category
ne_NP: गीत कोटि चयन गर्नुहोस्

en: Select Venue
ne_NP: स्थान चयन गर्नुहोस्

en: Select all
ne_NP: सबै छान्नु

en: Select list
ne_NP: सूची चयन गर्नुहोस्

en: Select user to reply
ne_NP: जवाफ दिन प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस्

en: Select users to reply
ne_NP: जवाफ दिन प्रयोगकर्ताहरू चयन गर्नुहोस्

en: Selecte year
ne_NP: चयन वर्ष

en: Sell Date
ne_NP: बिक्री मिति

en: Sell Gift
ne_NP: उपहार बेच्नुहोस्

en: Sell Gift Details
ne_NP: उपहार विवरणहरू बेच्नुहोस्

en: Sell Gift Information
ne_NP: उपहार जानकारी बेच्नुहोस्

en: Sell Gift List
ne_NP: उपहार सूची बेच्नुहोस्

en: Sell Gifts
ne_NP: उपहारहरू बेच्नुहोस्

en: Sell Gifts List
ne_NP: उपहार सूची बेच्नुहोस्

en: Sell Spiritual Gift Template
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार टेम्प्लेट बेच्नुहोस्

en: Selling Date
ne_NP: बिक्री मिति

en: Send
ne_NP: पठाउनुहोस्

en: Send Campaign
ne_NP: अभियान पठाउनुहोस्

en: Send Message
ne_NP: सन्देश पठाउनुहोस्

en: Sent
ne_NP: पठाइयो

en: Sent Item
ne_NP: पठाइएको वस्तु

en: Sep
ne_NP: सेप्टेम्बर

en: September
ne_NP: सेप्टेम्बर

en: Sermon Added By
ne_NP: द्वारा प्रवचन थपियो

en: Sermon Content
ne_NP: प्रवचन सामग्री

en: Sermon Content Type
ne_NP: प्रवचन सामग्री प्रकार

en: Sermon Description
ne_NP: प्रवचन विवरण

en: Sermon List
ne_NP: प्रवचन सूची

en: Sermon Page Link
ne_NP: उपदेश पृष्ठ लिङ्क

en: Sermon Title
ne_NP: उपदेश शीर्षक

en: Sermon Type
ne_NP: प्रवचन प्रकार

en: Service
ne_NP: सेवा

en: Service Details
ne_NP: सेवा विवरण

en: Service End Date
ne_NP: सेवा समाप्ति मिति

en: Service End Time
ne_NP: सेवा समाप्ति समय

en: Service End Time*
ne_NP: सेवा समाप्त हुने समय*

en: Service Information
ne_NP: सेवा जानकारी

en: Service Name
ne_NP: सेवा नाम

en: Service Page Link
ne_NP: सेवा पृष्ठ लिङ्क

en: Service Start Date
ne_NP: सेवा सुरु मिति

en: Service Start Time
ne_NP: सेवा सुरु हुने समय

en: Service Start Time*
ne_NP: सेवा सुरु हुने समय*

en: Service Title
ne_NP: सेवा शीर्षक

en: Service Type
ne_NP: सेवा प्रकार

en: Service Type Name
ne_NP: सेवा प्रकार नाम

en: Services
ne_NP: सेवाहरू

en: Setting
ne_NP: सेटिङ

en: Setting saved successfully.
ne_NP: सेटिङ सफलतापूर्वक सुरक्षित गरियो।

en: Settings
ne_NP: सेटिङहरू

en: Show _MENU_ entries
ne_NP: _MENU_ प्रविष्टिहरू देखाउनुहोस्

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ne_NP: ० प्रविष्टिहरू मध्ये ० देखि ० देखाउँदै

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ne_NP: _TOTAL_ प्रविष्टिहरू मध्ये _START_ देखि _END_ देखाउँदै

en: Singapore Dollar
ne_NP: सिंगापुर डलर

en: Sister
ne_NP: बहिनी

en: Skyp Id
ne_NP: स्काइप आईडी

en: Skype Id
ne_NP: स्काइप आईडी

en: Son
ne_NP: छोरा

en: Song
ne_NP: गीत

en: Song Added By
ne_NP: गीत थपियो

en: Song Category
ne_NP: गीत कोटि

en: Song Description
ne_NP: गीत विवरण

en: Song Information
ne_NP: गीत जानकारी

en: Song Name
ne_NP: गीतको नाम

en: Song Page Link
ne_NP: गीत पृष्ठ लिङ्क

en: Songs
ne_NP: गीतहरू

en: South African Rand
ne_NP: दक्षिण अफ्रिकी र्यान्ड

en: Speaker Name
ne_NP: वक्ताको नाम

en: Spiritual Gift
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार

en: Spiritual Gifts
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार

en: Spiritual Gifts List
ne_NP: आध्यात्मिक उपहारहरूको सूची

en: Start Date
ne_NP: सुरू मिति

en: Start Date To End Date
ne_NP: सुरु मिति देखि अन्त्य मिति

en: Start Time
ne_NP: सुरु समय

en: Start Time To End Time
ne_NP: सुरु समय अन्त्य समय सम्म

en: Start Time To End time
ne_NP: सुरु समय देखि अन्त समय

en: Starting Year
ne_NP: प्रारम्भिक वर्ष

en: State
ne_NP: राज्य

en: Status
ne_NP: स्थिति

en: Status :
ne_NP: स्थिति:

en: Subject
ne_NP: विषय

en: Submit
ne_NP: पेश गर्नुहोस्

en: Subtotal :
ne_NP: उप-योग:

en: Supplier Name
ne_NP: आपूर्तिकर्ताको नाम

en: Swedish Krona
ne_NP: स्वीडिश क्रोना

en: Swiss Franc
ne_NP: स्विस फ्रैंक

en: Sync Mail
ne_NP: मेल सिंक गर्नुहोस्

en: Synchronize Mail Successfully
ne_NP: मेल सफलतापूर्वक सिङ्क्रोनाइज गर्नुहोस्

en: Taiwan New Dollar
ne_NP: ताइवान नयाँ डलर

en: Take/View  Attendance
ne_NP: उपस्थिति लिनुहोस्/हेर्नुहोस्

en: Tap on above icon to add your first Record.
ne_NP: आफ्नो पहिलो रेकर्ड थप्न माथिको आइकनमा ट्याप गर्नुहोस्।

en: Tap on above icon to import CSV.
ne_NP: CSV आयात गर्न माथिको आइकनमा ट्याप गर्नुहोस्।

en: Thai Baht
ne_NP: थाई बात

en: The Group Name
ne_NP: समूहको नाम

en: The Member Name
ne_NP: सदस्यको नाम

en: The Ministry Name
ne_NP: मन्त्रालयको नाम

en: There is not enough data to generate report.
ne_NP: रिपोर्ट उत्पन्न गर्न पर्याप्त डाटा छैन।

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
ne_NP: त्यहाँ केहि समस्या छ जस्तो देखिन्छ कृपया केहि समय पछि प्रयास गर्नुहोस् वा sales@dasinfomeida.com मा हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस्

en: This Month
ne_NP: यो महिना

en: This Week
ne_NP: यो हप्ता

en: This Year
ne_NP: यो वर्ष

en: This group have no members.
ne_NP: यो समूह को कुनै सदस्य छैन।

en: This ministry have no members.
ne_NP: यो मन्त्रालयमा सदस्य छैनन् ।

en: Title Name
ne_NP: शीर्षक नाम

en: To
ne_NP: को

en: Today
ne_NP: आज

en: Today Attendance
ne_NP: आजको उपस्थिति

en: Total Amount
ne_NP: कुल रकम

en: Total Expense
ne_NP: कुल खर्च

en: Total Income
ne_NP: कुल आय

en: Total Member
ne_NP: कुल सदस्य

en: Total Members
ne_NP: कुल सदस्यहरू

en: Total Participant
ne_NP: कुल सहभागी

en: Transaction
ne_NP: लेनदेन

en: Transaction Date
ne_NP: लेनदेन मिति

en: Transaction Entries
ne_NP: लेनदेन प्रविष्टिहरू

en: Transaction Information
ne_NP: लेनदेन जानकारी

en: Transaction List
ne_NP: लेनदेन सूची

en: Transaction/Donation
ne_NP: लेनदेन/दान

en: Transaction/Donation Report
ne_NP: लेनदेन / दान रिपोर्ट

en: Transactions
ne_NP: लेनदेन

en: Turkish Lira
ne_NP: टर्की लीरा

en: U.S. Dollar
ne_NP: अमेरिकी डलर

en: Unmarried
ne_NP: अविवाहित

en: Unpaid
ne_NP: भुक्तान नगरिएको

en: Upload  image
ne_NP: छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload CSV File
ne_NP: CSV फाइल अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Cover Image
ne_NP: कभर छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Gift
ne_NP: उपहार अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Group Image
ne_NP: समूह छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Image
ne_NP: छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Ministry Image
ne_NP: मन्त्रालयको छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Profile
ne_NP: प्रोफाइल अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Profile Image
ne_NP: प्रोफाइल छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Sermon
ne_NP: उपदेश अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Song
ne_NP: गीत अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload image
ne_NP: छवि अपलोड गर्नुहोस्

en: Usage Title
ne_NP: प्रयोग शीर्षक

en: Use Paymaster Payment Gateways
ne_NP: Paymaster भुक्तानी गेटवे प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use title :
ne_NP: शीर्षक प्रयोग गर्नुहोस्:

en: User Can Change Profile Picture
ne_NP: प्रयोगकर्ताले प्रोफाइल तस्वीर परिवर्तन गर्न सक्छ

en: User Name
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम

en: User Role
ne_NP: प्रयोगकर्ता भूमिका

en: Username
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल आइड सबै तयार अवस्थित छ।

en: Users
ne_NP: प्रयोगकर्ताहरू

en: Venue
ne_NP: स्थान

en: Venue Details
ne_NP: स्थान विवरण

en: Venue Information
ne_NP: स्थान जानकारी

en: Venue Name
ne_NP: स्थानको नाम

en: Venue Title
ne_NP: स्थान शीर्षक

en: Venues
ne_NP: स्थानहरू

en: Video
ne_NP: भिडियो

en: View
ne_NP: हेर्नुहोस्

en: View  Attendance
ne_NP: उपस्थिति हेर्नुहोस्

en: View Accountant
ne_NP: लेखापाल हेर्नुहोस्

en: View Check-in
ne_NP: चेक-इन हेर्नुहोस्

en: View Document
ne_NP: कागजात हेर्नुहोस्

en: View Donation Link
ne_NP: दान लिङ्क हेर्नुहोस्

en: View Expense
ne_NP: खर्च हेर्नुहोस्

en: View Family Member
ne_NP: परिवार सदस्य हेर्नुहोस्

en: View Gifts
ne_NP: उपहारहरू हेर्नुहोस्

en: View Invoice
ne_NP: इनभ्वाइस हेर्नुहोस्

en: View Member
ne_NP: सदस्य हेर्नुहोस्

en: View Sermon
ne_NP: प्रवचन हेर्नुहोस्

en: View Sermon List
ne_NP: प्रवचन सूची हेर्नुहोस्

en: View Spiritual Gift
ne_NP: आध्यात्मिक उपहार हेर्नुहोस्

en: View Spiritual Gifts
ne_NP: आध्यात्मिक उपहारहरू हेर्नुहोस्

en: View income
ne_NP: आय हेर्नुहोस्

en: Volunteer
ne_NP: स्वयंसेवक

en: Volunteer Member
ne_NP: स्वयंसेवक सदस्य

en: Want to take past date attendance?
ne_NP: विगतको मिति उपस्थिति लिन चाहनुहुन्छ?

en: Wed
ne_NP: बुध

en: Weekly
ne_NP: साप्ताहिक

en: Welcome To Dashboard, Admin
ne_NP: ड्यासबोर्डमा स्वागत छ, प्रशासक

en: Wife
ne_NP: पत्नी

en: Wish
ne_NP: इच्छा

en: Worship
ne_NP: पूजा

en: Year
ne_NP: वर्ष

en: Yearly
ne_NP: वार्षिक

en: Yes
ne_NP: हो

en: You can use following variables in the email template:
ne_NP: तपाईले इमेल टेम्प्लेटमा निम्न चरहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ:

en: Your file is ready. You can download it from
ne_NP: तपाईंको फाइल तयार छ। बाट डाउनलोड गर्न सक्नुहुन्छ

en: Youth
ne_NP: युवा

en: Zip Code
ne_NP: जिप कोड

en: [Max-Limit:
ne_NP: [अधिकतम-सीमा:

en: accountant
ne_NP: लेखापाल

en: activity
ne_NP: गतिविधि

en: add Message
ne_NP: सन्देश थप्नुहोस्

en: administrator
ne_NP: प्रशासक

en: adults
ne_NP: वयस्कहरू

en: adults,children
ne_NP: वयस्क, बच्चाहरु

en: adults,families
ne_NP: वयस्क, परिवार

en: adults,families,children
ne_NP: वयस्क, परिवार, बच्चाहरु

en: adults,families,youth
ne_NP: वयस्क, परिवार, युवा

en: adults,families,youth,children
ne_NP: वयस्क, परिवार, युवा, बच्चाहरु

en: adults,youth
ne_NP: वयस्क, युवा

en: adults,youth,children
ne_NP: वयस्क, युवा, बच्चाहरु

en: audio
ne_NP: अडियो

en: bank_transfer
ne_NP: बैंक स्थानान्तरण

en: cash
ne_NP: नगद

en: check
ne_NP: जाँच गर्नुहोस्

en: check-in Page Link
ne_NP: चेक-इन पृष्ठ लिङ्क

en: check-out Page Link
ne_NP: चेक-आउट पृष्ठ लिङ्क

en: children
ne_NP: बच्चाहरु

en: families
ne_NP: परिवारहरू

en: families,children
ne_NP: परिवार, बच्चाहरु

en: families,youth
ne_NP: परिवार, युवा

en: families,youth,children
ne_NP: परिवार, युवा, बालबालिका

en: female
ne_NP: महिला

en: image
ne_NP: छवि

en: male
ne_NP: पुरुष

en: member
ne_NP: सदस्य

en: ministry
ne_NP: मन्त्रालय

en: payment
ne_NP: भुक्तानी

en: please fill in the required fields
ne_NP: कृपया आवश्यक क्षेत्रहरू भर्नुहोस्

en: product
ne_NP: उत्पादन

en: service
ne_NP: सेवा

en: video
ne_NP: भिडियो

en: view Song
ne_NP: गीत हेर्नुहोस्

en: youth
ne_NP: युवा
